Opowiadania mogą zawierać treści nieodpowiednie dla osób nieletnich. Zostaje w nich zachowana oryginalna pisownia.

RP demon slayer

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Quiz w Poczekalni. Zawiera nieodpowiednie treści? Wyślij zgłoszenie

Komentarze sameQuizy: 13

Anime_cutefan

Anime_cutefan

Imię: Mariko
Nazwisko: Kagari
Wiek: 15 lat
Płeć: Kobieta
Cechy charakterystyczne: –
Wygląd: Na priv ci powiem
Zdolności: Dosyć silna, potrafi przewidzieć niektóre ruchy przeciwnika, ma wyostrzony wzrok
Zauroczenie: Tanjiro (Jeśli dobrze rozumiem)
Historia: Mariko mieszkała w dużym mieście, pomagała ludziom jak tylko mogła i była uprzejma. Pewnego razu miasto zaatakował demon który zabił jej ukochaną przyjaciółkę. Dziewczyna uciekała co sił do lasu, jednak tam dopadł ją ludożerczy potwór. Na szczęście przejaśniło się i Mariko zdążyła uciec. Błąkała się po lesie do czasu gdy znalazła mały domek, tam mieszkał kształciciel, bardzo stary. Nauczył Mariko 10 technik Oddechu Księżyca, w tym czasie uczy się 6 pozostałych. Niedługo potem przyłączyła się do Inosuke, Tanjiro i Zenitsu.
Dod info: Oddech księżyca, miecz niebiesko-srebrny.

Odpowiedz
1
Nightie

Nightie

•  AUTOR

@Anime_cutefan generalnie to jest jakby równoległy świat czzyli w zasadzie zgadza się cel i antagonista ni ma postaci z anime typu Tanjiri inosuke itd

Odpowiedz
Anime_cutefan

Anime_cutefan

@-Nightie- Dlaczego????????!!! :( :(

Odpowiedz
Hokori2115

Hokori2115

Imię: Kaze
Nazwisko: Shiroi
Wiek: 16
Płeć: Kobieta
Cechy charakterystyczne: Jej miecz jest biały
Wygląd: Na priv ci prześle
Zdolności: Wyostrzony wzrok, niesamowita szybkość.
Zauroczenie: –
Historia: Kaze była zwykłą dziewczynką w zwyczajnej rodzinie i gdyby nie pewny incydent najprawdopodobnie nigdy by nie została łowcą demonów, a mianowicie okazało się że matka Kaze jestem demonem, który zabił jej ojca. Kaze cudem uniknęła śmierci i od tamtej pory nienawidzi demonów i poszukuje swojej matki by się zemścić dla ojca.
Dod info: jej oddech to oddech wiatru

|•|•|•|•|•|•|

Imię: Tsuki
Nazwisko: Hoshi
Wiek: 16
Płeć: Kobieta
Cechy charakterystyczne: –
Wygląd: priv
Zdolności: Widzi w ciemności.
Zauroczenie: –
Historia: Tsuki od małego mieszkała w sierocińcu. Pewnej nocy okazało się że na terenie sierocińca grasował demon który zabijał dzieci. Tsuki bez wachania uciekła z sierocińca, potem natrafiła na Kaze i razem zabijały demony.
Dod info: Jej miecz jest granatowy, jej oddech to oddech Księżyca

|•|•|•|•|•|•|

Imię: Shizen
Nazwisko: Chikyū
Wiek: 16
Płeć: Kobieta
Cechy charakterystyczne: Zielone włosy
Wygląd: priv
Zdolności: Wyostrzony słuch
Zauroczenie: –
Historia: Shizen gdy była mała miała normalna rodzinę, która pewnego dnia ja zostawiła w lesie. Shizen kilka dni błąkała się po nim aż znalazła chtke w środku lasu. Mieszkał tam staruszek który rozpoczął jej szkolenie na łowcę demonów. Po kilku latach spotkała Kaze i Tsuki i od tąd wszystkie trzy trzymają się razem.
Dod info: jej miecz jest zielony, jej oddech to oddech ziemi/natury (zobaczę co bardziej będzie pasować)

Odpowiedz
1
Nightie

Nightie

•  AUTOR

@Hokori-san Muzan Kibutsuji?

Odpowiedz
1
Hokori2115

Hokori2115

@-Nightie- O właśnie!

Odpowiedz
1
pokaż więcej odpowiedzi (1)
Nezuko-chann

Nezuko-chann

Imie: Misaki
Nazwisko:Sasaki
Wiek:14
Płeć:dziewczyna
Cechy charakterystyczne:-
Historua: pochodziła z błędnej rodziny pomagała w domu jak mogła jej tata należał do stowarzyszenia zabójców demonów ale nikt u nue powiedział jednja potajemnie uczył ją by I ona dołączyła do zabójców demonów jednak ona poszła do miasta zarobić halo pomoc domowa kiedy wróciła Ok ale kiedy wesela do domu zobaczyĺa martwą matkę całą we krwi ale skyszaĺa jakiś szelest za domu i tam poszła i zobaczyła demona który zjadał jej ojca i ten demon ją zatakowal jednak kiedy się obudziła czyli Sue jnaczeh ale demon miał leniwy dzień i okazali się że już się najdalej jej rodzicami więc ja zamenil w demona ale dał mało krwi bo miał leniwy dzuen jak wspiminsĺan i okazali się to niezwykle trudne ale przeceycyeżykq to i znów była człowiekiem tylko czuła się człowiekiem ponieważ (jeśli moxba) stała się czymś w rodzaju pół-demona nadal nie jadła ludzi anue nie poczynając bawet takiej potrzeby ale jej rany szybciej Siè goiły stała się silniejsza ale nie potrafiła innych zdolności demona wykorzystać których chyba z resztą nie posiadała przypomniała sobie nauki ojca i dzięki temu nauczyła się oddech wody opanowała 7 z 10 form przeszła selekcję i dołączyła do zgromadzenia
Wygląd:
Duże ciemno niebieskie oczy czarne długie elisy. Niebieskie na końcówkach białe kimono z wzorem japońskiej czerwonej wiśni i taka narzutka na kimono w kolorze jasno niebieskim

Odpowiedz
1
Mirafogu

Mirafogu

Imię – Mirāfogu

Nazwisko – ???

Rasa – (jeśli mogę to demon)

Wiek – (zanim stała się demonem 14)

Płeć – kobieta

Wygląd – mam n prof jak co mogę wysłać na pv

Strój – mundur oddziału zabójców demonów ale ze spódnica (taki jak kanao) z kimono czarnym i czerwonymi jakby falami na samym dole przewiązane białym pasem

Zdolności – szypka, potrafi przewidzieć ruchy przeciwnika i regeneruje się poprzez spanie (tak jak nezuko) odporna na słońce.

Historia – (podam w skrócie jak co bardziej rozbudowana mogę wysłać na pv) moja rodzina należała do oddziału zabójców demonów i mnie wyszkolili, przeszłam sprawdzian i udałam się z szczęśliwa nowina do domu gdzie zastałam [*] [*] [*]. Sprawca był wyższy demoniczny księżyc 2 Douma. Stoczyłam z nim zacięta bitwę e przegrałam ale uznał że warto przemienić mnie w demona.

Odpowiedz
1
Wasureta

Wasureta

Imię – Kotaru

Nazwisko – Hashira

Wiek – 14 lat

Płeć – chłopak

Cechy charakterystyczne – białe pasemko włosów

Wygląd – wyślę na priv

Zdolności – zna oddech ognia, po za tym dobrze widzi w ciemności

Historia – Urodził się w lesie. Jego matka zmarła po porodzie a ojciec został zabity przez Muzana. Mężczyzna „przygarnął” go i wychował jak własne dziecko. Nie zmienił w demona ani nic. Wychował się w okół demonów i nie wiedział że są złe. Pewnego dnia w wieku 7 lat chodził po lesie. Poznał wtedy aktualnego filara ognia. Ten wytłumaczył mu wszystko. Chłopak strasznie źle przyjął to jednak nie pokazał tego po sobie. Uciekł przy pomocy filara i został jego pomocnikiem. Dalej daży Muzana miłością jednak zabija demony.

Odpowiedz
2
angelinna

angelinna

FORMULARZ
Imię; Hatsumi

Nazwisko; Taroni

Wiek; 18 lat

Płeć; Kobieta

Cechy charakterystyczne; –

Wygląd; dam na pv potem

Zdolności; ma dość wyostrzony węch

Zauroczenie; brak

Historia; Urodziła ją biedna kobieta. Jasko nastolatka opuściła swój dom rodzinny

Odpowiedz
2
shroomciek

shroomciek

FORMULARZ

Imię: Daiki

Nazwisko: Supaku

Wiek: 18 lat

Płeć: Mężczyzna

Cechy charakterystyczne: Długa, poprzeczna blizna na prawym poliku

Wygląd: Wysoki, umięśniony chłopak o dosyć bladej karnacji, ma włosy koloru blond, spięte w mały kucyk i pomarańczowe oczy, nosi harakterystyczne kimono hashiry demonów i pomarańczowe nakrycie w czarne ''iskry'' (mają taki układ jak te kwadraty u Tanjiro, wiesz łączą się)

Zdolności: Potrawie bardzo szybko biegać, ma dosyć wyostrzony węch

Historia: Urodził się w biednej rodzinie, w okolicy jego wioski już jak był małym dzieckiem krążyło sporo demonów, więc jego rodzice wysłali go do jednego z starych filarów aby wytrenował go na zabójcę demonów, obecnie jest hashirą iskier

Może być? :')

Odpowiedz
3

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej