Q, czy NQ? Na podstawie zdjęć z próby. Eurowizja 2023. Trzeci dzień prób


Witam was w tym głosowaniu. Właśnie rozpoczęły się pierwsze próby i mamy już pierwsze spojrzenie na występy. Tutaj można zagłosować kto według Ciebie na podstawie dwóch zdjęć z próby będzie Q (zakwalifikowany do finału), lub NQ (niezakwalifikowany do finału) Zapraszam do głosowania! Miłej zabawy!
Ok
Yhm

Oto dwa zdjęcia z próby Aliki z Estonii. Czy na podstawie tych zdjęć uważasz, że ma szansę na finał? Alika - Bridges - Estonia 🇪🇪 Te zdjęcia pasują do Q, czy NQ?
Q
NQ

Oto dwa zdjęcia z próby Diljá'i z Islandii. Czy na podstawie tych zdjęć uważasz, że ma szansę na finał? Dijlá - Power - Islandia 🇮🇸 Te zdjęcia pasują do Q, czy NQ?
Q
NQ

Oto dwa zdjęcia z próby Victor'a Vernicos'a z Grecji. Czy na podstawie tych zdjęć uważasz, że ma szansę na finał? Victor Vernicos - What They Say - Grecja 🇬🇷 Te zdjęcia pasują do Q, czy NQ?
Q
NQ

Oto dwa zdjęcia z próby Blanki z Polski. Czy na podstawie tych zdjęć uważasz, że ma szansę na finał? Blanka - Solo - Polska 🇵🇱 Te zdjęcia pasują do Q, czy NQ?
Q
NQ

Oto dwa zdjęcia z próby Joker Out ze Słowenii. Czy na podstawie tych zdjęć uważasz, że mają szansę na finał? Joker Out - Carpe Diem - Słowenia 🇸🇮 Te zdjęcia pasują do Q, czy NQ?
Q
NQ

Oto dwa zdjęcia z próby Iru z Gruzji. Czy na podstawie tych zdjęć uważasz, że ma szansę na finał? Iru - Echo - Gruzja 🇬🇪 Te zdjęcia pasują do Q, czy NQ?
Q
NQ

Oto dwa zdjęcia z próby Piqued'a Jacks'a z San Marino. Czy na podstawie tych zdjęć uważasz, że ma szansę na finał? Piqued Jacks - Like An Animal - San Marino 🇸🇲 Te zdjęcia pasują do Q, czy NQ?
Q
NQ

Oto dwa zdjęcia z próby Teya'y & Saleny z Austrii. Czy na podstawie tych zdjęć uważasz, że mają szansę na finał? Teya & Salena - Who The Hell Is Edgar - Austria 🇦🇹 Te zdjęcia pasują do Q, czy NQ?
Q
NQ

Oto dwa zdjęcia z próby Albiny & Familji Kelmendi z Albanii. Czy na podstawie tych zdjęć uważasz, że mają szansę na finał? Albina & Familja Kelmendi - Duje - Albania 🇦🇱 Te zdjęcia pasują do Q, czy NQ?
Q
NQ

Oto dwa zdjęcia z próby Moniki Linkytė z Litwy. Czy na podstawie tych zdjęć uważasz, że ma szansę na finał? Monika Linkytė - Stay - Litwa 🇱🇹 Te zdjęcia pasują do Q, czy NQ?
Q
NQ

Oto dwa zdjęcia z próby Voyager z Australii. Czy na podstawie tych zdjęć uważasz, że mają szansę na finał? Voyager - Promise - Australia 🇦🇺 Te zdjęcia pasują do Q, czy NQ?
Q
NQ

1 Super!
Quiz w Poczekalni. Zawiera nieodpowiednie treści? Wyślij zgłoszenie
Daralney
Daralney
Zobacz profil
Zobacz podobne quizy: #esc #esc2023 #eurowizja #eurowizja2023 #muzyka

Komentarze sameQuizy: 0


Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej