Q, czy NQ? Na podstawie zdjęć z próby. Eurowizja 2023. Pierwszy dzień prób


Witam was w tym głosowaniu. Właśnie rozpoczęły się pierwsze próby i mamy już pierwsze spojrzenie na występy. Tutaj można zagłosować kto według Ciebie na podstawie dwóch zdjęć z próby będzie Q (zakwalifikowany do finału), lub NQ (niezakwalifikowany do finału) Zapraszam do głosowania! Miłej zabawy!
Ok
Yhm

Oto dwa zdjęcia z próby Alessandry z Norwegii. Czy na podstawie tych zdjęć uważasz, że ma szansę na finał? Alessandra - Queen Of Kings - Norwegia 🇳🇴 Te zdjęcia pasują do Q, czy NQ?
Q
NQ

Oto dwa zdjęcia z próby The Busker z Malty. Czy na podstawie tych zdjęć uważasz, że mają szansę na finał? The Busker - Dance (Our Own Party) - Malta 🇲🇹 Te zdjęcia pasują do Q, czy NQ?
Q
NQ

Oto dwa zdjęcia z próby Luke'a Black'a z Serbii. Czy na podstawie tych zdjęć uważasz, że ma szansę na finał? Luke Black - Samo Mi Se Spava - Serbia 🇷🇸 Te zdjęcia pasują do Q, czy NQ?
Q
NQ

Oto dwa zdjęcia z próby Sudden Lights z Łotwy. Czy na podstawie tych zdjęć uważasz, że mają szansę na finał? Sudden Lights - Aijā - Łotwa 🇱🇻 Te zdjęcia pasują do Q, czy NQ?
Q
NQ

Oto dwa zdjęcia z próby Mimicat z Portugalii. Czy na podstawie tych zdjęć uważasz, że ma szansę na finał? Mimicat - Ai Coração - Portugalia 🇵🇹 Te zdjęcia pasują do Q, czy NQ?
Q
NQ

Oto dwa zdjęcia z próby Wild Youth z Irlandii. Czy na podstawie tych zdjęć uważasz, że mają szansę na finał? Wild Youth - We Are One - Irlandia 🇮🇪 Te zdjęcia pasują do Q, czy NQ?
Q
NQ

Oto dwa zdjęcia z próby Let 3 z Chorwacji. Czy na podstawie tych zdjęć uważasz, że mają szansę na finał? Let 3 - Mama ŠČ! - Chorwacja 🇭🇷 Te zdjęcia pasują do Q, czy NQ?
Q
NQ

Oto dwa zdjęcia z próby Remo Forrer'a z Szwajcarii. Czy na podstawie tych zdjęć uważasz, że ma szansę na finał? Remo Forrer - Watergun - Szwajcaria 🇨🇭 Te zdjęcia pasują do Q, czy NQ?
Q
NQ

Oto dwa zdjęcia z próby Pasha'y Parfeni z Mołdawii. Czy na podstawie tych zdjęć uważasz, że ma szansę na finał? Pasha Parfeni - Soarele Si Luna - Mołdawia 🇲🇩 Te zdjęcia pasują do Q, czy NQ?
Q
NQ

Oto dwa zdjęcia z próby Loreen ze Szwecji. Czy na podstawie tych zdjęć uważasz, że ma szansę na finał? Loreen - Tattoo - Szwecja 🇸🇪 Te zdjęcia pasują do Q, czy NQ?
Q
NQ

1 Super!
Quiz w Poczekalni. Zawiera nieodpowiednie treści? Wyślij zgłoszenie
Daralney
Daralney
Zobacz profil
Zobacz podobne quizy: #esc #esc2023 #eurowizja #eurowizja2023 #muzyka

Komentarze sameQuizy: 0


Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej