Q, czy NQ? Na podstawie zdjęć z próby. Eurowizja 2023. Drugi dzień prób


Witam was w tym głosowaniu. Właśnie rozpoczęły się pierwsze próby i mamy już pierwsze spojrzenie na występy. Tutaj można zagłosować kto według Ciebie na podstawie dwóch zdjęć z próby będzie Q (zakwalifikowany do finału), lub NQ (niezakwalifikowany do finału) Zapraszam do głosowania! Miłej zabawy!
Ok
Yhm

Oto dwa zdjęcia z próby Noa'i Kirel z Izraela. Czy na podstawie tych zdjęć uważasz, że ma szansę na finał? Noa Kirel - Unicorn - Izrael 🇮🇱 Te zdjęcia pasują do Q, czy NQ?
Q
NQ

Oto dwa zdjęcia z próby TuralTuranX z Azerbejdżanu. Czy na podstawie tych zdjęć uważasz, że mają szansę na finał? TuralTuranX - Tell Me More - Azerbejdżan 🇦🇿 Te zdjęcia pasują do Q, czy NQ?
Q
NQ

Oto dwa zdjęcia z próby Vesny z Czech. Czy na podstawie tych zdjęć uważasz, że mają szansę na finał? Vesna - My Sister's Crown - Czechy 🇨🇿 Te zdjęcia pasują do Q, czy NQ?
Q
NQ

Oto dwa zdjęcia z próby Mia'i Nicolai & Dion'a Cooper'a z Holandii. Czy na podstawie tych zdjęć uważasz, że mają szansę na finał? Mia Nicolai & Dion Cooper - Burning Daylight - Holandia 🇳🇱 Te zdjęcia pasują do Q, czy NQ?
Q
NQ

Oto dwa zdjęcia z próby Käärijä z Finlandii. Czy na podstawie tych zdjęć uważasz, że ma szansę na finał? Käärijä - Cha Cha Cha - Finlandia 🇫🇮 Te zdjęcia pasują do Q, czy NQ?
Q
NQ

Oto dwa zdjęcia z próby Reiley'a z Danii. Czy na podstawie tych zdjęć uważasz, że ma szansę na finał? Reiley - Breaking My Heart - Dania 🇩🇰 Te zdjęcia pasują do Q, czy NQ?
Q
NQ

Oto dwa zdjęcia z próby Brunette z Armenii. Czy na podstawie tych zdjęć uważasz, że ma szansę na finał? Brunette - Future Lover - Armenia 🇦🇲 Te zdjęcia pasują do Q, czy NQ?
Q
NQ

Oto dwa zdjęcia z próby Theodor'a Andrei z Rumunii. Czy na podstawie tych zdjęć uważasz, że ma szansę na finał? Theodor Andrei - D.G.T (Off And On) - Rumunia 🇷🇴 Te zdjęcia pasują do Q, czy NQ?
Q
NQ

Oto dwa zdjęcia z próby Gustaph'a z Belgii. Czy na podstawie tych zdjęć uważasz, że ma szansę na finał? Gustaph - Because Of You - Belgia 🇧🇪 Te zdjęcia pasują do Q, czy NQ?
Q
NQ

Oto dwa zdjęcia z próby Andrew'a Lambrou z Cypru. Czy na podstawie tych zdjęć uważasz, że ma szansę na finał? Andrew Lambrou - Break A Broken Heart - Cypr 🇨🇾 Te zdjęcia pasują do Q, czy NQ?
Q
NQ

1 Super!
Quiz w Poczekalni. Zawiera nieodpowiednie treści? Wyślij zgłoszenie
Daralney
Daralney
Zobacz profil
Zobacz podobne quizy: #esc #esc2023 #eurowizja #eurowizja2023 #muzyka

Komentarze sameQuizy: 0


Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej