Przypominasz bardziej Marinette Dupain-Cheng czy Chloé Bourgeois?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas.
Sprawdź najnowsze posty na Instagramie! @samequizy

Komentarze sameQuizy: 77

Noemi_Nawrocka2

Noemi_Nawrocka2

Marinette D.u.p.a.i.n – Cheng

Bardziej przypominasz Marinette d***in-Cheng! Jest to wesoła, radosna i hojna dziewczyna, która czasami bywa niezdarna. Jej najlepszą przyjaciółką jest Alya, a sympatią Adrien, przy którym musi walczyć z brakiem pewności siebie i niskim poczuciem własnej wartości. Kiedy jej sekrety mogą zostać ujawnione, staje się nerwowa i szybko panikuje, jednak zawsze udaje jej się wybrnąć z kłopotliwej sytuacji. Troszczy się o innych ludzi, chociaż czasami przed nimi stawia swoje własne interesy, co przyprawia jej wiele kłopotów. Posiada miraculum biedronki, a jej kwami jest Tikki. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
1
CreepyGirle

CreepyGirle

Bardziej przypominasz Chloé Bourgeois! Chloé jest bardzo zapatrzoną w siebie, samolubną i fałszywą osobą. Zrobi wszystko, aby postawić siebie w jak najlepszym świetle i robi na złość innym uczniom. Szczególnie nie lubi Marinette, która tak jak ona jest zauroczona Adrienem. Poniża ją, gdy tylko nadarzy się do tego okazja. Mimo wszystko, kiedy dziewczyna naprawdę tego chce, potrafi być miła, choć sprawia jej to wyjątkową trudność. Od czas do czasu jest w posiadaniu miraculum pszczoły, kiedy musi pomóc super-bohaterom. Jej kwami jest Pollen. Podziel się wynikiem w komentarzu

No prawda wsm xD

Odpowiedz
1

NatalkaaYT4515

Marinette d***in Cheng

Odpowiedz
1
TakieSlodkieCiasteczko

TakieSlodkieCiasteczko

Marinette d***in – Cheng

Odpowiedz
1
Blacierra

Blacierra

Marinette d***in – Cheng
Bardziej przypominasz Marinette d***in-Cheng! Jest to wesoła, radosna i hojna dziewczyna, która czasami bywa niezdarna. Jej najlepszą przyjaciółką jest Alya, a sympatią Adrien, przy którym musi walczyć z brakiem pewności siebie niskim poczuciem własnej wartości. Kiedy jej sekrety mogą zostać ujawnione, staje się nerwowa i szybko panikuje, jednak zawsze udaje jej się wybrnąć z kłopotliwej sytuacji. Troszczy się o innych ludzi, chociaż czasami przed nimi stawia swoje własne interesy, co przyprawia jej wiele kłopotów. Posiada miraculum biedronki, a jej kwami jest Tikki.

Odpowiedz
1
cytrusek_

cytrusek_

Chloé Bourgeois. Nie dziwię się 😆

Odpowiedz
1
AnimeGirlPL

AnimeGirlPL

Marinette d***in – Cheng
Bardziej przypominasz Marinette d***in-Cheng! Jest to wesoła, radosna i hojna dziewczyna, która czasami bywa niezdarna. Jej najlepszą przyjaciółką jest Alya, a sympatią Adrien, przy którym musi walczyć z brakiem pewności siebie i niskim poczuciem własnej wartości. Kiedy jej sekrety mogą zostać ujawnione, staje się nerwowa i szybko panikuje, jednak zawsze udaje jej się wybrnąć z kłopotliwej sytuacji. Troszczy się o innych ludzi, chociaż czasami przed nimi stawia swoje własne interesy, co przyprawia jej wiele kłopotów. Posiada miraculum biedronki, a jej kwami jest Tikki.
Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
2
SuperTrio

SuperTrio

Marinette na szczescie

Odpowiedz
2
damaBler

damaBler

Marinette 😒

Odpowiedz
1
Pinky33333

Pinky33333

Super Quiz

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej