Przypominasz bardziej Crabbe’a czy Goyle’a?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 28

Optimisst

Optimisst

Bardziej przypominasz Goyle'a!
Wygląda na to, że bardziej przypominasz Gregory'ego Goyle'a! Wydawał się być głupszy od Crabbe'a i nie wykazywał się zbytnio ambicją. Był sadystą znęcającym się nad słabszymi i mniejszymi od siebie. Posiadał cechy typowe dla mieszkańców Slytherinu, czyli: spryt, przebiegłość oraz chęć zostania w przyszłości kimś "wielkim". Zarówno on jak i Crabbe bardzo dużo jedli. Często zostawali ostatni w Wielkiej Sali, napychając się różnymi smakołykami. Na pewno był bardzo ceniony przez Dracona, a jako prawdziwy przyjaciel zawsze pomagał, najlepiej jak potrafił. I jak? Zgadzasz się z wynikiem? Koniecznie daj znać w komentarzu!
Tak naprawdę to nie przypominam żadnego, ale quiz miał powiedzieć, którego przypominam b a r d z i e j . Świetny quiz!

Odpowiedz
1
Firestar.

Firestar.

Goyla

Odpowiedz
1

hermionagranger44

goyle nie nawidze ślizgonów

Odpowiedz
2

H...s

Crabbe

Odpowiedz
1
_SuperGirl_najlepsza_

_SuperGirl_najlepsza_

Goyle ok xd

Odpowiedz
1
EloszQa

EloszQa

Bardziej przypominasz Goyle’a!
Wygląda na to, że bardziej przypominasz Gregory’ego Goyle’a! Wydawał się być głupszy od Crabbe’a i nie wykazywał się zbytnio ambicją. Był sadystą znęcającym się nad słabszymi i mniejszymi od siebie. Posiadał cechy typowe dla mieszkańców Slytherinu, czyli: spryt, przebiegłość oraz chęć zostania w przyszłości kimś „wielkim”. Zarówno on jak i Crabbe bardzo dużo jedli. Często zostawali ostatni w Wielkiej Sali, napychając się różnymi smakołykami. Na pewno był bardzo ceniony przez Dracona, a jako prawdziwy przyjaciel zawsze pomagał, najlepiej jak potrafił.

Emm, podziękuję

Odpowiedz
1
asiulka74

asiulka74

Crabbe’a

Odpowiedz
1
Nicole_2104

Nicole_2104

goylea

Odpowiedz
1
Jeannette

Jeannette

Bardziej przypominasz Crabbe\’a!

Wygląda na to, iż bardziej przypominasz Vincenta Crabbe’a! Był człowiekiem żądnym władzy i pełnym pogardy dla mugoli. Wykazywał się też niezwykłą chciwością oraz złośliwością. Był jednakże utalentowanym czarnoksiężnikiem, potrafiącym rzucać potężne klątwy. W porównaniu z Malfoyem nie zdawał sobie sprawy jak bardzo związał się z Czarną Magią, przez co niestety skończył marnie. Za to do końca był wierny swoim przyjaciołom, ambicjom oraz przekonaniom.

Odpowiedz
1
ZosiaST

ZosiaST

Bardziej przypominasz Crabbe’a!
Super quiz♥

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej