Problemy właścicieli kotów – czy kiedyś się z nimi spotkałeś?

Koty bardzo często drapią meble i ściany w celu starcia za długich pazurów, zaznaczenia swojego terytorium lub poprzez taką zabawę chcą zwrócić uwagę swojego właściciela. Czy kiedykolwiek spotkałeś się z takim problemem, by Twój kot drapał różne rzeczy?
Tak.
Nie.
Nie pamiętam.

Chyba każdy właściciel kota spotkał się z drapaniem przez swojego pupila podczas zabawy. Powodów jest kilka, m.in. wiele kotów atakuje dłonie czy stopy, bo były do tego przyzwyczajone, z nudów oraz przez błędy w procesie socjalizacji. Czy kiedykolwiek spotkałeś się z taką sytuacją, by kot podrapał Cię podczas zabawy?
Tak.
Nie.
Nie pamiętam.

Koty szukają różnych zabaw, by spożytkować energię. Jedną z nich może być wspinanie się po zasłonach. Czy kiedykolwiek spotkałeś się z taką sytuacją, by Twój kot wspinał się po zasłonach?
Tak.
Nie.
Nie pamiętam.

Kot załatwia się poza kuwetą. Przyczyn tego problemu może być wiele, począwszy od błahego powodu jakim jest nieodpowiednie ustawienie kuwety, a kończąc na problemach zdrowotnych. Czy kiedykolwiek spotkałeś się z owym problemem?
Tak.
Nie.
Nie pamiętam.
Reklama

Kot bardzo często chce zwrócić na siebie uwagę właściciela, np. poprzez wskakiwanie na biurko podczas pracy, kładzenie się na klawiaturę (co może też być oznaką zazdrości), niszczenie przedmiotów pod nieobecność człowieka itd. Niekiedy staje się to irytujące. Czy kiedykolwiek spotkałeś się z takim problemem?
Tak.
Nie.
Nie pamiętam.

Zdarzają się przypadki, gdy kot nie toleruje gości. Jest to związane z silnym przywiązaniem do tylko jednej osoby. Czy kiedykolwiek spotkałeś się z takim zachowaniem kota?
Tak.
Nie.
Nie pamiętam.
Reklama

Kot jest stworzeniem ciekawym, z potrzebą stałego patrolowania swojego terytorium na wszystkich jego poziomach, przez co może często wskakiwać na blaty, stoły itp. Czy kiedykolwiek spotkałeś się z takim problemem?
Tak.
Nie.
Nie pamiętam.

Nie ma chyba nic bardziej irytującego niż kot domagający się ciągle o jedzenie. Miauczenie przy stole, plątanie się pod nogami i nerwowe wpatrywanie się w każdy posiłek. Takie zachowanie najczęściej ma na celu wymuszanie co smaczniejszych kąsków i zwrócenie na siebie uwagi. Oczywiście, nie można wykluczyć problemów zdrowotnych. Czy kiedykolwiek spotkałeś się z powyższym problemem?
Tak.
Nie.
Nie pamiętam.

Reklama
148 Super!
Udostępnij quiz
Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 34

Marcix1407

Marcix1407

Pomyśl sobie życzenie a zobaczysz co się stanie…
Zacznij myśleć o czymś czego naprawdę pragniesz
To funkcjonuje…, osoba która mi wysłała tą wiadomość powiedziała że jej życzenie spełniło się po 13 dniach po odczytaniu tej wiadomości
Wypowiedz życzenie jak skończy się odliczanie:
10…
9…
8…
7…
6…
5…
4…
3…
2…
1…
* wypowiedz życzenie*
Wklej tę wiadomość w ciągu 26min do 13 komentarzy
Jeśli tego nie zrobisz stanie się przeciwność tego życzenia

Odpowiedz
Drama_lama.pl

Drama_lama.pl

Wszystko na tak… No może oprócz wspinania się po zasłonach. Ale uważam, że włażenie na stół, klawiaturę, jest bardziej takie… kochane, a nie irytujące. Ale to tylko moja opinia.
Fajny quiz, jak zawsze ^^

Odpowiedz
2
xxaesthetic_gurlxx

xxaesthetic_gurlxx

Wszędzie tak

Odpowiedz
1
lordbogactwaofc

lordbogactwaofc

Miałem tak xd

Odpowiedz
2
ChocoCat

ChocoCat

Mój kot zawsze wspinał się po zasłonach i spał na karniszu lub się na nim wieszał i się tak dziwnie suwał hahah 😂 Myślałam, że tylko on tak robił!
Świetny quiz! Mimo, że pytania dotyczyły irytujących kocich nawyków, to wzbudziły na mojej twarzy uśmiech. Czy to się leczy? xD

Odpowiedz
2
WateryStar

WateryStar

Świetny quiz, ale jedno ale:
Jest tam pytanie czy mój kot załatwia się poza kuwetą. I w tym jest problem, że mój kot nie ma kuwety tylko na dwór idzie i robi tam ci chce. To się zalicza do ,,nie” czy ,,tak”??? XD

Odpowiedz
1
Kleo20

Kleo20

•  AUTOR

@WateryStar Nie, bo nie masz tego problemu jeśli nie ma kuwety XDDD

Odpowiedz
1
DarkGladiator

DarkGladiator

Wszystko na nie oprócz wskakiwania na stół. Nadal nie umiem oduczyć tego mojego głupiego kochanego kiciusia by nie skakała…

Odpowiedz
2
TakieSlodkieCiasteczko

TakieSlodkieCiasteczko

Ostatnie pytanie – często jest tak, że mój kot w nocy chce jeść więc budzi mnie drapiąc w dywan :(

Odpowiedz
2
Foresee

Foresee

mój kot znalazł jedno ziarenko z kuwety więc uznał, że może się w tym miejscu załatwić i nasikał do własnego pudełka kartonowego do zabawy XD

Odpowiedz
3
NotPinkSashka

NotPinkSashka

Mój kot ma taki problem, że wiecznie chodzi i nie wie co ze sobą zrobić xDD
Fajny pomysł na quiz =^.^=
Pozdrawiam serdaśnie <3
~WCALE NIE RÓŻOWA Sashka 💕

Odpowiedz
2

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej