Poznaj swój rok osobisty i sprawdź swoją prognozę na najbliższą przyszłość!

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas.
Sprawdź najnowsze posty na Instagramie! @samequizy

Komentarze sameQuizy: 119

Marvela07

Marvela07

6 rok

Odpowiedz
Ciuurakkk

Ciuurakkk

6+1+2+4= 13😂😂😂 czy ja robię coś źle 😂😂?

Odpowiedz
1
Marvela07

Marvela07

@Puchatekk musisz jeszcze dodać 1+3

Odpowiedz
1
Ciuurakkk

Ciuurakkk

@Marvela07 o jejku! Faktycznie, dziękuję 💙💙💙

Odpowiedz
1
s.a.v.i.l.a

s.a.v.i.l.a

Osobisty rok 4 to okres, w którym należy skoncentrować się na tworzeniu solidnych fundamentów w swoim życiu. Prostota okaże się kluczem do sukcesu. Odłóż na bok przyjemności i błyszczenie w towarzystwie. Te czasy będą teraz tylko dobrym wspomnieniem. W tym roku musisz skupić się na swoim zdrowiu. Ważną rolę odegrają ćwiczenia fizyczne, być może rozważysz sztuki walki lub jogę. Te sporty pomogą Ci wprowadzić w życie dyscyplinę. W roku czwartym będziesz chciał się nieco uziemić, by nareszcie poukładać prywatne sprawy. Poświęć czas projektom czy transakcjom biznesowym, które są opłacalne i nie niosą ryzyka. Twoja praca może stać się wyjątkowo ciężka, monotonna i nużąca, ale trzymaj się jej, a ostatecznie się opłaci. Lenistwo nie będzie Ci darowane. Tylko porządek pomoże osiągnąć obrane cele, także zaprowadź w swoim życiu ład. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
1
nie_masz_zycia

nie_masz_zycia

O jezu przepraszam nie doczytalam

Odpowiedz
1
Lusi_kot

Lusi_kot

•  AUTOR

@nie_masz_zycia Nic się nie stało 😊 Każdemu może się zdarzyć 😉

Odpowiedz
nie_masz_zycia

nie_masz_zycia

Wychodziloby na to ze przez cale zycie mamy ten sam rok osobisty

Odpowiedz
1
Fecia

Fecia

7 rok osobisty

Odpowiedz
1
EloszQa

EloszQa

Osobisty rok 2 to rok, w którym zwolnisz tempo, w porównaniu do roku poprzedniego. Masz prawo odpocząć. Dzięki temu odmłodzisz swojego ducha oraz poszerzysz światopogląd. W tym roku skoncentruj się na relacjach biznesowych i rodzinnych. Bądź gotowa, gdyż ktoś z Twoich bliskich (najpewniej starsza osoba) będzie potrzebować Twojego wsparcia. Ten rok służy zawieraniu dobrych relacji, które staną się dla Ciebie korzystne w przyszłości. To także idealny czas na nową miłość lub pogłębienie więzi z partnerem. Musisz także poświęcić trochę czasu dla siebie i skoncentrować się na własnych potrzebach. Podążaj za tym, co daje Ci szczęście, na widok czego serce bije szybciej. Rok drugi daje nam szczerość, odwagę i swobodę w wyrażaniu swoich emocji. Nie będziesz się bać poprosić kogoś o pomoc, gdy nadarzy się taka sytuacja. Koniecznie słuchaj swojej intuicji – w wibracji dwójki jest wyjątkowo silna i poprowadzi Cię w dobrym kierunku! Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
1
zaspanaa

zaspanaa

Osobisty rok 4 to okres, w którym należy skoncentrować się na tworzeniu solidnych fundamentów w swoim życiu. Prostota okaże się kluczem do sukcesu. Odłóż na bok przyjemności i błyszczenie w towarzystwie. Te czasy będą teraz tylko dobrym wspomnieniem. W tym roku musisz skupić się na swoim zdrowiu. Ważną rolę odegrają ćwiczenia fizyczne, być może rozważysz sztuki walki lub jogę. Te sporty pomogą Ci wprowadzić w życie dyscyplinę. W roku czwartym będziesz chciał się nieco uziemić, by nareszcie poukładać prywatne sprawy. Poświęć czas projektom czy transakcjom biznesowym, które są opłacalne i nie niosą ryzyka. Twoja praca może stać się wyjątkowo ciężka, monotonna i nużąca, ale trzymaj się jej, a ostatecznie się opłaci. Lenistwo nie będzie Ci darowane. Tylko porządek pomoże osiągnąć obrane cele, także zaprowadź w swoim życiu ład.

Odpowiedz
1

karo.lelek

Ej.. Mam problem… Moze jestem jakas głupia, ale mi wychodzi
1+9+0+3+4= 17 xD? Co dalej

Odpowiedz
1
phenomenon

phenomenon

Odpowiedz
2

karo.lelek

Oki dzięki

Odpowiedz
1
Lusi_kot

Lusi_kot

•  AUTOR

@phenomenon Dziękuję, że pomogłeś/aś @karo.lelek 😊

Odpowiedz
Aniakocioqq

Aniakocioqq

3 rok osobisty!

Osobisty rok 3 to rok szczęścia. Jego sekret tkwi w życiu towarzyskim i relacjach. To szczyt kreatywności oraz chęci do życia. W roku trzecim będziesz pielęgnować wewnętrzne piękno i poczujesz wielką wdzięczność do tego, co masz. Nie koncentruj się na tym, co straciłaś lub czego nie udało Ci się osiągnąć. Najbliższe miesiące przyniosą rozluźnienie. Baw się dobrze, ale nie trać z oczu swoich celów. Teraz będziesz pożądana w wielu kręgach, otrzymasz uznanie innych ludzi. Starzy znajomi pojawią się na horyzoncie, aby na nowo ożywić Twoje życie. Wyrażaj siebie, bo to, co robisz w roku trzecim, odbije się echem po całym świecie. Szczególnie w dziedzinie sztuki lub umiejętnościach werbalnych i pisanych. W tym czasie Twoja uwaga będzie odciągnięta od myślenia o finansach i własnym biznesie. Na to siłę przyniesie kolejny rok, więc na razie korzystaj z przyjemności. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Ooooooo fajnie

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej