Poznaj swój horoskop słowiański!

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas.
Sprawdź najnowsze posty na Instagramie! @samequizy

Komentarze sameQuizy: 105

hauhqu

hauhqu

PERUN!

Odpowiedz

zakoffanaa

ŁADA!
Bogini piękna, radości. Nic więc dziwnego, że urodzeni w znaku Łady są pełni optymizmu, wrażliwi i otwarci na sztukę. Uwielbiają wszystko, co wzniosłe, duchowe, niezwykłe. Mają dużą wyobraźnię i fantazje, które pozwalają im się realizować w dziedzinach artystycznych. Najlepiej się czują na łonie przyrody, gdzie odpoczywają i ładują akumulatory. Inni ludzie lubią z nimi przebywać, osoby spod znaku Łady są pracowite, ale i egoistyczne. Trudność sprawia im podejmowanie decyzji, są zmienni w uczuciach, jednak gdy już zdecydują się na przyjaźń oraz miłość, to na zawsze. Bliskim pragną stworzyć bezpieczny i kochający dom, w którym wszyscy będą się czuli potrzebni. Rysami na tym obrazku mogą być kapryśność, chwiejność i brak zdecydowania. Nadmierne powodzenie może sprawić, że staną się zadufani.
Podziel się opinią w komentarzu! Zgadza się naprawdę

Odpowiedz

Akihiko256

Łada, może Niva hehe

Odpowiedz

sowa1707

Łada

Odpowiedz
Karijana

Karijana

jarowit

Odpowiedz
Protege

Protege

Marzanna.
Wszystko się zgadza.

Odpowiedz
Luncia_12

Luncia_12

Żywia

No i ten znak lepiej mnie opisuje niż Panna ;/

Odpowiedz
InteligentnyZolw

InteligentnyZolw

PERUN!
Urodzeni w tym okresie, potrafią bronić swojego zdania niczym lwica. Przeciwności ich nie zniechęcają. Mobilizują się i stawiają im czoło z niespotykaną siłą. Połączenie ambicji i pracowitości powoduje, że sprawdzają się na stanowiskach kierowniczych i zwykle osiągają duże sukcesy w życiu zawodowym. Dzieci są dla nich bardzo ważne. Bliscy powinni ich wspierać, nie szczędzić słów pochwały i podziwu, bo bardzo tego potrzebują – wtedy rozkwitają.
Podziel się opinią w komentarzu!
racja, pasuje

Odpowiedz
f9

f9

marzanna

Odpowiedz
wikuskocha1D

wikuskocha1D

CZARNOBÓG!
Osoby urodzone w tym czasie są nieustraszone i waleczne. Nie oglądają się za siebie, myślą perspektywicznie i przyszłościowo. Mają zdolności przywódcze, potrafią zmobilizować innych do pracy. Charakteryzują się bogatą wyobraźnią, lubią wyznaczać sobie ambitne i dalekie cele. Są zaangażowane w to, co ich interesuje, nie zwracają uwagi na chwilowe korzyści. Nie patrzą w przeszłość. Są bardzo ambitni i skoncentrowani na swoim celu. Wciągają ludzi w nietypowe, ryzykowne sytuacje, by sprawdzić ich siłę, tolerancję, uczciwość. Są osobami mądrymi, mającymi głęboką intuicję. Ich problemem może być to, że za dużo od siebie wymagają i swoją miarą mierzą innych, którzy nie zawsze są tak odpowiedzialni jak oni.

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej