Poznaj charakter swojego psa przez pozycje, w której śpi!

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas.
Sprawdź najnowsze posty na Instagramie! @samequizy

Komentarze sameQuizy: 38

nederlag

nederlag

<3

Odpowiedz
Toskowe-corgi

Toskowe-corgi

Na boku

Odpowiedz
__Wikira__

__Wikira__

Ta pozycja jest chyba najbardziej powszechna. Pies jest zwinięty w kłębek, jego łapy są dobrze ukryte, zaś ogon dotyka jego twarzy. Jak podaje BowWow Times, pies zachowuje w takiej pozycji ciepło i jednocześnie zapewnia ochronę kończynom oraz najważniejszym organom. Psy, które lubią spać w ten sposób, są delikatne i bezproblemowe. Podziel się wynikiem w komentarzu! Źródło: „Kochamy Zwierzaki”🖤♥️

Odpowiedz
olitoto24

olitoto24

,,Na liska” opis się zgadza👍😋😎🤘🐕

Odpowiedz
Liliana_Animal_Love

Liliana_Animal_Love

Zwariowane łapy

Mimo, że pozycja ta wygląda dosyć dziwnie, nie masz powodów do zmartwień. Twój pies czuje się w pełni bezpiecznie i kocha Wasz rodzinny dom. Ma to sens, zwłaszcza jeśli weźmiesz pod uwagę fakt, że spanie na plecach odkrywa największe słabości zwierzaków. W takiej pozycji trudno im szybko zareagować, dlatego też pewnie nigdy nie zobaczysz wilka na wolności, który wybrałby takie rozwiązanie. Jak wyjaśnia NextGen Dog, w ten sposób Twój pies daje do zrozumienia, że czuje się w pełni bezpiecznie. Psy, które preferują tę pozycję do spania są zwykle wyluzowane i niezależne. Podziel się wynikiem w komentarzu! Źródło: „Kochamy Zwierzaki”

Kocham mojego pieska i cieszę się że czuje się bezpiecznie i nam ufa ❤️🐶

Odpowiedz
SeyKay

SeyKay

„Zwariowane łapy” i „Na liska”.
Nie mam psa, ale ten opis tyczy się mojego kota. W większości mogę się zgodzić. 😒

Odpowiedz
Dog_Potterheart

Dog_Potterheart

😀😀😀

Odpowiedz
Dog_Potterheart

Dog_Potterheart

Mój pies zawsze śpi inaczej

Odpowiedz
Oliwuuusiaa

Oliwuuusiaa

„Na liska”
Ta pozycja jest chyba najbardziej powszechna. Pies jest zwinięty w kłębek, jego łapy są dobrze ukryte, zaś ogon dotyka jego twarzy. Jak podaje BowWow Times, pies zachowuje w takiej pozycji ciepło i jednocześnie zapewnia ochronę kończynom oraz najważniejszym organom. Psy, które lubią spać w ten sposób, są delikatne i bezproblemowe. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
xFreddyFazbearx

xFreddyFazbearx

Zwariowane łapy
Mimo, że pozycja ta wygląda dosyć dziwnie, nie masz powodów do zmartwień. Twój pies czuje się w pełni bezpiecznie i kocha Wasz rodzinny dom. Ma to sens, zwłaszcza jeśli weźmiesz pod uwagę fakt, że spanie na plecach odkrywa największe słabości zwierzaków. W takiej pozycji trudno im szybko zareagować, dlatego też pewnie nigdy nie zobaczysz wilka na wolności, który wybrałby takie rozwiązanie. Jak wyjaśnia NextGen Dog, w ten sposób Twój pies daje do zrozumienia, że czuje się w pełni bezpiecznie. Psy, które preferują tę pozycję do spania są zwykle wyluzowane i niezależne. Podziel się wynikiem w komentarzu!
Takk to prawda UwU

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej