Poznaj charakter swojego psa przez pozycje, w której śpi!

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 43

Thebestfriends.18

Thebestfriends.18

Zwariowane łapy
Mam psa dopiero od miesiąca.

Odpowiedz
1
PauLaMa

PauLaMa

Mój pies śpi i na liska i na brzuchu

Odpowiedz

Glory.p

Mój pies śpi w pozycji liska potem na boku a na końcu na plecach 😂

Odpowiedz
1

MartaLOL

mój pies tak śpi codziennie rano

Odpowiedz

„Na Supermana”

Wśród czworonogów znajdą się i miłośnicy pozycji „na Supermana.” Psiaki, które śpią na brzuchu, z wyciągniętymi prosto łapami i głową, wyglądają tak, jakby unosiły się w powietrzu. Dog’s Best Life zwraca uwagę na fakt, że szczeniaki wybierają tę pozycję, ponieważ szybko mogą stanąć na 4 łapach, kiedy tylko usłyszą lub poczują coś, co przykuje ich uwagę. Szczeniaki, które śpią w tej pozycji mają wiele energii do spożytkowania. Podziel się wynikiem w komentarzu! Źródło: „Kochamy Zwierzaki”

Zgadza, się mój pies Milky tak śpi i opis pasuje

Odpowiedz
2
nederlag

nederlag

<3

Odpowiedz
1
Toskowe-papilony

Toskowe-papilony

Na boku

Odpowiedz
2
__Wikira__

__Wikira__

Ta pozycja jest chyba najbardziej powszechna. Pies jest zwinięty w kłębek, jego łapy są dobrze ukryte, zaś ogon dotyka jego twarzy. Jak podaje BowWow Times, pies zachowuje w takiej pozycji ciepło i jednocześnie zapewnia ochronę kończynom oraz najważniejszym organom. Psy, które lubią spać w ten sposób, są delikatne i bezproblemowe. Podziel się wynikiem w komentarzu! Źródło: „Kochamy Zwierzaki”🖤♥️

Odpowiedz
2
olitoto24

olitoto24

,,Na liska” opis się zgadza👍😋😎🤘🐕

Odpowiedz
Marvelka_

Marvelka_

Zwariowane łapy

Mimo, że pozycja ta wygląda dosyć dziwnie, nie masz powodów do zmartwień. Twój pies czuje się w pełni bezpiecznie i kocha Wasz rodzinny dom. Ma to sens, zwłaszcza jeśli weźmiesz pod uwagę fakt, że spanie na plecach odkrywa największe słabości zwierzaków. W takiej pozycji trudno im szybko zareagować, dlatego też pewnie nigdy nie zobaczysz wilka na wolności, który wybrałby takie rozwiązanie. Jak wyjaśnia NextGen Dog, w ten sposób Twój pies daje do zrozumienia, że czuje się w pełni bezpiecznie. Psy, które preferują tę pozycję do spania są zwykle wyluzowane i niezależne. Podziel się wynikiem w komentarzu! Źródło: „Kochamy Zwierzaki”

Kocham mojego pieska i cieszę się że czuje się bezpiecznie i nam ufa ❤️🐶

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej