Opowiadania mogą zawierać treści nieodpowiednie dla osób nieletnich. Zostaje w nich zachowana oryginalna pisownia.

Poważne tematy alert- jak się podnieść

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Quiz w Poczekalni. Zawiera nieodpowiednie treści? Wyślij zgłoszenie

Komentarze sameQuizy: 7

EverlastingPoet

EverlastingPoet

Powiem tylko tyle, że jestem Ci cholernie wdzięczna za to że jesteś i piszesz. Tak łatwo upaść, tak ciężko wstać. Ale przecież jakoś trzeba przejść przez życie z samym sobą, nieprawdaż?

Odpowiedz
1
WeraHatake

WeraHatake

Twoje przemyślenia tak bardzo trafiają do człowieka – są oparte na osobistych przeżyciach, ale jednocześnie każdy z nas najpewniej takie momenty przeżywał lub przeżywa. Mówisz wprost, nie owijasz w bawełnę, przyznajesz się do tego, co czułaś, kiedy było lub jest ciężko. Ale dajesz też nadzieję, że będzie. Będzie jakoś, czyli może być choć trochę lepiej.

Dzięki Ci wielkie za to, co napisałaś – trzymaj się! ♥

Odpowiedz
1
FallenPuppeteer

FallenPuppeteer

Podoba mi się stwierdzenie, że jakoś to będzie, bo, hej, to prawda! Zawsze po wydarzeniach, które mnie przerażały, przytłaczały, po jakimś czasie stwierdzałam: "jakoś poszło, ośle, jakoś poszło". A co do pozostania samemu z sobą to czasem warto zaprosić samego siebie na randkę, jak to gdzieś ktoś kiedyś stwierdził na tej stronie. Zaprosić samego siebie na randkę, poznać samego siebie i kto wie, może z czasem spojrzeć na siebie z sympatią, cierpliwością i jakimś zrozumieniem.

Odpowiedz
3
Henna

Henna

Potrzebowałam tego. Bardzo. Jutro się podniosę, wstanę. Jutro dotrą do mnie twoje słowa głębiej. A dziś, muszę tylko powiękować za nie. Bo to miód zlepiający moją roztrzastaną duszę.

Odpowiedz
4
aiwilo.

aiwilo.

odpowiednie miejsce i czas, nawet niby z pozoru zwykłe ale jak ważne słowa umiesz pięknie ubrać aby oddały emocje💗

no i tak trzeba się podnieść i iść dalej ale oprócz tego fajnie by było zobaczyć więcej tipów np. z tą cytryną z opisu, przyda mi się, chyba muszę wypróbować nie wiem jak ty

Odpowiedz
3
Aleksandra_Nienna

Aleksandra_Nienna

•  AUTOR

@aiwilo. jeju ale się zgrałyśmy z wejściem smoka na SQ XDDD a co do tej cytryny to musimy razem wypróbować, ale takimi sposobami to już nie przystoi się dzielić w internecie…

Odpowiedz
1
aiwilo.

aiwilo.

@Aleksandra_Nienna no ależ oczywiście. No i tak wejście smoka musiało być 😌✋

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej