Opowiadania mogą zawierać treści nieodpowiednie dla osób nieletnich. Zostaje w nich zachowana oryginalna pisownia.

Podsumowanie dwóch ostatnich lat (Special z okazji rocznicy)

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Quiz w Poczekalni. Zawiera nieodpowiednie treści? Wyślij zgłoszenie
Sprawdź najnowsze posty na Instagramie! @samequizy

Komentarze sameQuizy: 5

FlamesAndGold

FlamesAndGold

Jestem na tej stronie 2 lata (dobra w następne wakacje będą trzy) i pół roku, i… I mam 102 obserwujących! Wow, jakie osiągnięcie. Teraz rozumiem, że nazwa, którą kiedyś miałam, musiała działać jak strach na wróble dla potencjalnych czytelników. Zmieniłam nazwę i zaczęło mi przybywać wreszcie tych obserwujących. Pierwszy mój quiz, jaki pojawił się na profilu (mimo nazwy… „Szczerbatkowo”) był… O łowcy i królowej lodu. Byłam wtedy zachwycona tym filmem i o dziwo… Trafił na Stronę Główną! Gdy dowiedziałam się na ten temat w szkole, nieźle się zdziwiłam- pierwszy quiz i od razu Strona Główna. Później nie było jednak wcale lepiej. Obserwujących miałam mało, nie potrafiłam się wybić, nie wierzyłam nawet że dam radę uzbierać 50. Około półtorej roku temu zaczęłam pracować nad serią „Battle Cry”, która w jakiś sposób wpłynęła na moje życie. Jest to fan fiction z Baśnioboru, wysyłałam Ci fragment, prawda? Nigdy się nie spodziewałam, że zajdę tak daleko- 52 strony A5 to jednak coś. Obecnie tworzę korektę, poprawiając błędy, dopisując niektóre fragmenty, rozwijając myśli bohaterów i usuwając błędy ortograficzne i interpunkcyjne, dopóki koleżanka nie dostarczy mi skończonej miniaturki. Przez cały ten czas, wiele się nauczyłam; mój styl pisania zmieniał się bardzo. Jeśli chcesz możesz zajrzeć w moje stare opowiadania tj. Dziewczyna z Hoth. Ostrzegam, wypala oczy. Teraz zrozumiałam, jak stosunkowo regularne ćwiczenia mogą pomóc w pisaniu.
Pozdrawiam

Odpowiedz
1
Cartoon_K

Cartoon_K

Ja na SQ jestem od ponad 2 lat (w marcu 2019 będą 3). Powiem, że moje początki też były cringowe. Moją motywajcą do pisania stały się obserwacje xD Normalnie napisałam pierwszy quiz, wyszłam na godzinę i nagle patrz 10 obserwacji :D I jeszcze komentarze, które mi mówiły, że to coś jest dobre (spoiler było złe 😂). Gdybym nie zaczęła tu pisać teraz pewnie nadal nie wiedziałabym, że chce zostać pisarką i jeszcze z tego spróbować wyżyć. Cóż nadal muszę wiele nad tym wszystkim pracować, bo aktualnie nie jestem w stanie siąść i napisać pierwszego porządnego rozdziału mojej pierwszej oficjalnej książki, ale głęboko w serduszku wierzę, że kiedyś uda mi się wydać choćby jedną moją prace ❤ To chyba tyle ode mnie xD

Odpowiedz
1
Mystery_Wolf

Mystery_Wolf

•  AUTOR

@Cartoon_K
Wierzę w ciebie! Dasz radę! I na 100% przeczytam tą książkę jak wyjdzie!

Odpowiedz
Cartoon_K

Cartoon_K

@Mystery_Wolf dzięki 😍

Odpowiedz
FlamesAndGold

FlamesAndGold

@Cartoon_K Ja też na Ciebie liczę. Ja nie miałam tyle szczęścia w ciągu dwóch lat i pół roku przybyło mi 102 obserwujących, a ta setka to wybiła w grudniu.

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej