Opowiadania mogą zawierać treści nieodpowiednie dla osób nieletnich. Zostaje w nich zachowana oryginalna pisownia.

Opowiadanie z obserwatorami [Zapisy zamknięte]

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Quiz w Poczekalni. Zawiera nieodpowiednie treści? Wyślij zgłoszenie
Artist_Team
Artist_Team
Zobacz profil

Komentarze sameQuizy: 73

Shoamin

Shoamin

Przepraszam, mam pytanie, jak się nazywa ten kreator? Haha

Odpowiedz
1
Artist_Team

Artist_Team

•  AUTOR

@Shoamin Chyba picrew.me ale nie jestem pewna…

Odpowiedz
1
Shoamin

Shoamin

@Artist_Team bardzo dziękuję

Odpowiedz

m...0

Imię:

Nazwisko:

Płeć: kobieta

Wiek: 16

Wygląd: co do sylwetki, to kobieca, wiecie, klepsydra. Do tego ma szerokie ramiona, silne nogi i kilkanaście zadrapań oraz siniaków, pozostałości z potyczek z „ukochanym” starszym braciszkiem. Ma dosyć długie, falowane, brązowo-miodowe włosy z kilkoma różowymi pasemkami. Ma szaro-zielone oczy

Charakter: mimo, że za braciszkami nie przepada, jest bardzo wrażliwa na krzywdę innych (obcych, przyjaciół, nie rodzeństwa *sarkazm*). Do tego jest stanowcza i łatwo ją rozzłościć, wtedy traci panowanie nad sobą i może nawet doprowadzić do śmierci kogoś. Oczywiście później tego bardzo żałuje. Ma bardzo dobrą pamięć i kojarzenie faktów.

Lęki: czasami swojego starszego brata, a tak ogólnie ciemności (sama nie wiem, dlaczego), śmierci i utraty przyjaciół, reputacji, rodziny i kontroli nad swoim charakterem. Ma mały lęk wysokości.

Co lubi: czytać książki, co brzmi dziwnie. Lubi sport, jak wspinaczka, jazda na koniu, czy tam jakie zwierzęta jeździeckie wymyślisz, Lisa. Latanie na smoku, pływanie (chyba powiedziałam, że sport) i… sama nie wiem. Aaaa, słodycze!

Czego nie lubi: demonów, wszystkich tam potworów (oprócz smoków). Obrzydzają ją.

Umiejętności: dobrze strzela z łuku, walczy w ręcz (brawa dla starszego braciszka), dobrze jeździ na
wszystkim, na czym da się tam jeździć, bardzo dobrze jej idzie wspinaczka, na góry, drzewa

Moce:
Nie wiem, jak ją nazwać, wymyślona prze ze mnie
Jest bardzo wrażliwa, i może nie odczuwać fizycznego bólu, ale emocje odczuwa w tym czasie kilkanaście razy mocniej, zależy od rany, jaka została jej zadana. Np: ktoś jej rozciął brzuch mieczem, i strasznie krwawi. W tym samym czasie ktoś rani ważną dla niej osobę. Ona nie czuje swojej rany, a dwa razy silniej ból tej osoby (prawdziwe znaczenie słowa „współczucie”). Oczywiście, jej rana wysadza jej szkodę. Jak jest w pełni sił, ta osobą może nie czuć żadnego bólu (tą, od której „przejęła” cierpienie). Może ją doprowadzić to nawet do śmierci, a po „przejęciu” bólu jest osłabiona, i może zemdleć

Kontrola nad naturą
No sama nie wiedziałam, jak to nazwać. No więc… Może sprawić wyrośnięcie w zasięgu jej wzroku danej rośliny, może to być drzewo, krzak, czy nawet trawa. Nie dużych ograniczeń, bo moc jej daje gładki kamień, znaleziony we wczesnym dzieciństwie. Oczywiście, jest osłabiona po używaniu tej mocy, ale nie tak bardzo, jak po używaniu wcześniej wspomnianej mocy.

Miłość: nie ma, bo się boi, że tęsknota i złamane serce może być niezbyt dobre dla jej zdrowia, a nawet doprowadzić do śmierci

Rodzina: matka: Ann
wcześniej wspomniany starszy braciszek: Mike
Ojciec zmarł przed jej narodzinami, nie wie jak

Historia: jako jedyna z rodziny ma moc. Czemu? Kiedy była mała, mniej więcej 4 lata, wyszła potajemnie w nocy z domu. Mieszkała w pobliżu miasta, prawie na wsi. No i wyszła za ogrodzenie, w pola uprawne, aż doszła do lasu. Tam znalazła gładki kamień, i posiadła dwie wcześniej wspomniane moce. Nosi go jako naszyjnik i nikomu o tym nie mówi. Potem nawiewa z domu do tej ogniowej krainy

Ubiór: sportowy, szara bluza z kapturem i luźne, długie jeansy

Dod.inf. : to odwzorowanie mnie, Lisa, ty bedziesz wiedziała

Odpowiedz
2
Artist_Team

Artist_Team

•  AUTOR

@misiaczek2020 zapomniałaś o imieniu i nazwisku. Musisz zmienić drugą moc, ponieważ to jest klan ognia. Tam nie ma trawy, drzew itd. Zwierząt też nie. (Jeszcze nie wymyśliłyśmy nazwy na zamieszkujące tą krainę stworzenia, ale to nie zwierzęta, bo zwierzęta mają w sobie wodę.) co do historii, każdy w klanie ognie ma moc. Nie zdobywa się jej dzięki przedmiotom, ona rośnie i kształtuje się dzięki charakterowi, wspomnieniom itp. Ubiór też proszę dostosuj, bo jest wojna. Jakby co, to mówi Aya, błagam nie zapominajcie o mnie

Odpowiedz

m...0

@Artist_Team ok, ja to będę jeszcze dzisiaj z Lisą zmieniać

Odpowiedz
DzikiListek

DzikiListek

Imię: Nikola (ale kurva tak nienawidzi swojego imienia, że nawet nie wiecie, możesz do niego jak chcesz, „ej ty” „koleś” albo nawet „ty ch***” byleby nie po imieniu)

Nazwisko: Jovanovich

Płeć: Mężczyzna (po prostu innej postaci nie stworzę, chyba, że chcecie :))

Wiek: 19 (może być?)

Wygląd: To będzie długa przygoda, więc trzeba to podzielić na części, żeby można się było zorientować o czym mówię. Zacznijmy więc od ściśle określonej rzeczy, czyli sylwetce, chłopak jest dobrze zbudowany i umięśniony, z powodu lat ćwiczeń, które fundował mu przybrany ojciec, jednak najsilniejsze ma ramiona, które swoją drogą są bardzo szerokie. Ćwiczył je, kiedy bił się z kochanym (wyczuj ten sarkazm) rodzeństwem. Jest dosyć wysoki, określiła bym go na 191, gdybym umiała tam dosięgnąć bez kiwania się na stołku. Teraz możemy przejść do jego pięknej (według mnie, która będzie się nazywać jego matką) twarzyczki. Rysy ma dość ostre, jego twarz jest owalna i podłóżna, a kończy się męskim podbródkiem. Nos ma średniej wielkości, nie wiem jak go opisać. Nie ma prawego oka, które wybił mu brat, oczywiście nie został dłużny… Używa opaski, na której jest narysowany plus, a w każdym kącie plusika jest taka miseczka. Ma wiecznie rozczochrane, ciemno brązowe włosy, takie, że kawałek spada mu na opaskę. Czasami farbował je na czerwono. Oczy ma brązowe, podchodzące pod czerń. Co do ciemnych brwi, ta na prawym okiem, czyli tym okiem, którego nie ma, jest przecięta blizną po widelcu, tak, brat pozbawił go oka widelcem.

Charakter: Chłopak zważa tylko na swoje potrzeby, na innych stara się nie zwracać uwagi, chyba, że kogoś bardzo lubi, ale wtedy tylko udaje, że go nie obchodzi co tamten sobie myśli. Uważa siebie za najlepszego i bardzo często to pokazuje, strojąc różne miny i unosząc wysoko głowę. Jest prostym człowiekiem, więc do głowy przychodzą mu najprostsze rozwiązania – bójki i inne bijatyki. Lubi sobie z innych żartować, a przy tym stara się mieć obojętną minę, lecz przeważa jego wesoła dusza i przez to ma bardzo spokojny i obojętny, ale jednak uśmiech. Wychował się w zdyscyplinowanej rodzinie, dlatego podczas boju to właśnie jest dla niego najważniejsze, jednak na codzień jest pogodnym i złośliwym człowiekiem. Właśnie, złośliwym i nadętym, nigdy nie przyzna, że się myli, chyba, że już naprawdę jest ciężko, a wtedy powie, dobra, myliłem się, i co? Nie nadaje się też do brudnej roboty, bo uważa to za zbyt uwłaczające. Nie uznaje królów i innych tytułów, dlatego do wszystkich zwraca się prosto, czyli per. Król czy tam Królowa, bez żadnych „Wasza wysokość”. Nie jest zbyt dobrym poetą i się na tym nie zna, chociaż się do tego nie przyzna, ale jakimś cudem zawsze znajdzie ripostę. (Po mamusi :))
Zazwyczaj zwraca się do nieznajomych oschle, ale nadal z humorem.

Lęki: Boi się przeciągu, gdyż w jego rodzinie przed nim ostrzegano, że tak wszystkie straszne choroby się zaczynają. Zwierząt żadnych się nie boi, ani wilków, ani lwów, ani wielkich niedźwiedzi, tylko kurde gęsi, bo przybrany ojciec go tym badziewiem straszył, do tego to ma zęby i dziabie.
Ciągle mówi podtekstami, jak ktoś kiedyś powiedział: „Czy ty w ogóle powiedziałeś kiedyś coś bez podtekstu seksualnego”.
Znaczy co.

Co lubi: Oczywiście mocny alkohol, a najbardziej rakiję, którą pędził jego przybrany ojciec. Uwielbia też dobre żarty, ale nie z samego siebie. Dobrą grę i zabawę.

Czego nie lubi: Gęsi, tytoniu, który przyprawia go o mdłości i żartowania z jego oka.

Umiejętności: Bojowe oczywiście, zna się i jest w swoim fachu bardzo dobry, na walce wręcz. Umie też walczyć nożem i pałką, ale na mieczu zbytnio się nie zna i uważa to za badziew, kolejny. Jego orientacja w terenie, jest – powiedzmy sobie szczerze – ch**owa. Gdyby pokój był wystarczająco duży, to mógłby się w nim zgubić. To pewnie przez jego ograniczone widzenie przestrzenne.
Umie grać całkiem dobrze na akordeonie, który wszędzie ze sobą taszczy. Jest wyjątkowo leniwy, a do tego perfidny, to nie jest dobry zestaw

Moce: Jest wytrzymały, bardzo. Nie tak jak normalny człowiek, tylko – można powiedzieć – jak Mary Sue, która zapierdziela biegiem do szkoły 5 kilometrów i nawet nie dostanie zadyszki. Wynika to z bardzo długich ćwiczeń prowadzonych przez jego ojca.

Miłość: Jak na razie nie ma.

Rodzina:
Przybrany ojciec Ivan, był żołnierzem i to nie byle jakim, był generałem płuku 91.
Brat bliźniak Andrej, z nim najbardziej się użerał, załatwił mu kilka blizn.
Młodszy brat Luka, to ten pozbawił go oka, ale on również to zrobił, łyżką gdyby ktoś dociekał.
Młodsi bracia bliźniacy Mihajlo i Mahailo, pierwszego bardzo lubił, dość cichy chłopak. Drugi natomiast przeciwieństwo, też bez oka.
Starszy brat Dimitrije, nienawidzi go, nadęty bubek.

Historia: Rodziców nie pamiętał, ale dzieciństwo miał szczęśliwe i nie żałuje, że nie znał swoich rodziców, bo wtedy nie poznał by Ivana. Jego przybrany ojciec był wymagający, ale również wesoły, wymyślał im różne zadania, tory przeszkód i ćwiczył ile mógł, na różne ciekawe sposoby, bardzo im się to podobało. Raz nawet zabrał go do wojska, ale potem już nigdy, bo zdaje się nie za bardzo go tam polubili, cóż… Mógł się najpierw wpasować, a potem płatać figle, ale niczego nie żałuje. Rodzeństwo okropne, które darło mu się wiecznie do ucha, więc z jego słuchem też nie za dobrze. Ojciec uczył go również grać na akordeonie, co uwielbia.

Ubiór: Ubiera zwykle białą, lnianą koszulę, która zwykle od góry jest rozpięta. Etyka ją, za gruby, brązowy pas. Poza tym nosi czarne spodnie, z wielką ilością kieszeni, ścieśniające się na dole. Wysokie, ciężkie buty, więc lepiej, żeby na nikogo nie nadepnął.

Dod.inf. : Chyba nic…

Odpowiedz
1
Artist_Team

Artist_Team

•  AUTOR
Odpowiedz
1
DzikiListek

DzikiListek

@Artist_Team :) taki jest mój humor, czarny, niczym najczarniejsze odchłanie pod twoim łóżkiem

Odpowiedz
1
pokaż więcej odpowiedzi (13)
Eren_Hunter

Eren_Hunter

Imię:Lara

Nazwisko: Craft (a czm by nie)

Płeć:kobieta

Wiek: 17

Wygląd: błękitne oczy

Włosy: czarne związane w luźny opadający kok, ma kręcone pasemka

Sylwetka: nie jest zbyt wysoka, ma szczupłe nogi, jej typ figury to tkz. Klepsydra

Charakter: Lara jest ostra, chytra i inteligentna. Często jest sarkastyczna w stosunku do wszystkich, jest też ostra i sprawia wrażenie nieczułej, ale w głębi martwi się i troszczy o bliskich.

Lęki: boji się straty bliskich

Co lubi: wspinaczkę, walkę

Czego nie lubi: zlekceważenia, nie przestrzegania zasad

Umiejętności: Lara jest bardzo zwinna i wysportowana, szybka i silna. Potrafi bardzo dobrze żucać norzami (bardzo szybko), walczy wyśmienicie i dobrze strzela z kuszy, w walce posługuje się mieczem

Moce:

– jej oczy są ustawione tak, że jeśli chce potrafi patrzeć przez ściany, góry itp.

– potrafi przemienić się w czarną kotkę z błękitnymi oczami. (rozumie dzięki temu kocią mowę)

Miłość: chce mieć chłopaka, ale się do tego nie przyznaje, mów że miłość to głupota, ale naprawdę tak nie myśli.

Rodzina:
Matka: nie zna, nie żyje

Ojciec: Nie zna nie żyje (prawdopodobnie zapił się na śmierć ale lara nie wie czy to prawda)
Rodzeństwo: jest jedynaczką

Historia: Nie pamięta, wychowała się na ulicy (w tedy nauczyła się wielu żeczy, w tym czasie kradła i zdobyła umiejętności, w postaci wspinaczki i wielu stylów akrobatyki)

Ubiór: przypomina piracki, nosi czarny przylegający kombinezon z czerwonymi zdobieniami. I naramiennikami koloru czerwonego. Przez pierś ma przewieszony skórzany pas.

Dod. Inf
– nie lubi obcych

-uważają ją za złodziejkę, ale to przeszłość

– nie rozstaje się ze swą czarną kotką od dziecka (pod czas przemiany ich ciała łączą się w jedno) zna koci język,

– nazywają ją „kocią królową” ponieważ koty ją lubią

Liczę, że to będzie główna postać😉

Odpowiedz
1
Eren_Hunter

Eren_Hunter

Odpowiedz
Artist_Team

Artist_Team

•  AUTOR

@Night_Warrior_ Ale i tak będzie w opowiadaniu, więc spokojnie😉

Odpowiedz
pokaż więcej odpowiedzi (3)
DzikiListek

DzikiListek

A można takie rosyjskie imiona, albo serbskie?

Odpowiedz
1
Artist_Team

Artist_Team

•  AUTOR

@DzikiListek Istnieje, ale strasznie długo się ją ładuje i nie jest popularna, osobiście odradzam ;)

Odpowiedz
1
DzikiListek

DzikiListek

Odpowiedz
1
pokaż więcej odpowiedzi (13)
Rohirrim

Rohirrim

Dobra, jestem zawieszona, ale MUSZĘ się zapisać do tego opo. Cieszcie się, bo zazwyczaj nie naginam zasad 😉

Imię: Hiewu

Nazwisko: Soyn

Płeć: mężczyzna

Wiek: 17 lat

Wygląd:
Oczy: brązowe, często szeroko otwarte
Włosy: lekko rude, krótkie, nie dające się okiełznać
Sylwetka: niska, szczupła,
Ponadto piegi i złamany nos, który krzywo się zrósł, co nieco go szpeci.

Charakter: wybuchowy, władczy, odważny (blisko głupoty), nieczuły,

Lęki: panicznie boi się strachu (wiem, że to głupio brzmi, ale tak jest)

Co lubi: walkę, adrenalinę, przygody

Czego nie lubi: zwierząt, zimna

Umiejętności: głównie bitewne (szczególnie upodobał sobie topór bojowy), myślenie za to idzie mu kiepsko, ale także biega wspaniale na długie dystanse.

Moce:
~ Przyzywanie broni
Gdy jest w potrzebie, wystarczy, że pomyśli o dowolnej broni, a ona pojawi się w jego ręce. Użycie tego powoduje jednak chwilowe zawroty głowy.

Miłość: Raczej nie interesują go te sprawy.

Rodzina:
Matka: Siwu Soyn ~ nie pracuje, zajmuje się dziećmi
Ojciec: Hegarin Soyn ~ jest płatnerzem
Rodzeństwo: 4 siostry i 2 braci (imiona chyba nieistotne)

Historia:
Urodził się jako pierworodny syn, toteż rodzice bardzo o niego dbali. Od małego pomagał ojcu w kuźni (stąd umiłowanie do broni i moc). W końcu, zmęczony, ucieka z domu i podróżuje po okolicy, szukając przygód i, jak niektórzy uważają „guza”.

Ubiór: Na średniowieczną modłę tj. białą tunikę, lekki, skórzany napierśnik, naramienniki, karawasze, nagolenniki. Brązowe spodnie włożone w wysokie buty. No i oczywiście pas z bronią, za który zatknięty ma swój ulubiony topór i róg, pamiątkę rodzinną.

Dod.inf. :
Jego „zepsuty” charakter wziął się, dlatego, że dorastał w dużej rodzinie, dużo na miał na głowie i mnóstwo przepracował za młodu.

Odpowiedz
1
Rohirrim

Rohirrim

@Artist_Team Hm…
Mam!
To będzie taka moc przewidywania pogody (z ogromną dokładnością), niech chłopak zostanie superpogodynką 😅

Odpowiedz
1
Artist_Team

Artist_Team

•  AUTOR

@Zlocisty_Wiatr Haha, spoko. Dopiszę :D

Odpowiedz
2
pokaż więcej odpowiedzi (3)
Hogwart.01

Hogwart.01

Imię: Lena
Nazwisko: Skort
Płeć: dziewczyna
Wiek: 15
Wygląd: Ciemny błąd włosy trochę bardziej przypominające brąz trochę falowane i grube sięgają do ramion często chodzi w rozpuszczonych ale jak ma jakoś walczyć to ma związane w kitek zielonkawe oczy dość duże usta jest szczupła jest bardzo wysoka
Charakter: dla przyjaciół miła ale dla innych wredna bardzo odważna lojalna nie ufna zabawna uparta nawet bardzo wybuchowa i agresywna
Lęki: boi się poniżenia i odrzucenia mimo że jest bardzo twarda jednak coś może ją zranić
Co lubi: uwielbia sport uwielbia jeździć na koniu i strzelać z łuku. Uwielbia się bić i walczyć mieczem łuk strzały u miecz nosi zawsze przy sobie bo wie że świat jest niebezpieczny zwłaszcza w tym którym żyje
Czego nie lubi: nie lubi dziewczyn które cały czas marnują czas na wyglądzie nienawidzi sukienek i innych takich rzeczy tak samo jak nienawidzi ludzi którzy mówią że dziewczyny są słabe
Umiejętności: świetnie śpiewa choć to ukrywa bo uważa że inni pomyślą że przez to jest słaba choć ona uwielbia śpiewać bardzo szybko biega na super cela wszystko świetnej zapamiętuje
Moce: wszyto to co do głównej bohaterki choć stawia na moce fizyczne i jeszcze ma żywią ognia co jest spowodowane jej wybuchowym charakterem i jej historią którą napisze
Miłość: możesz kogoś z opo wybrać ale wolałabym by ta osoba była podobna do niej i by na początku tą osobę zbywała
Rodzina: nie zna wychowywała się w dziczy
Historia: właśnie wychowała się w dziczy w śród zwierząt zwłaszcza w śród wilków to one były jej taką rodziną.
Ubiór: sportowy zawsze gotowy do walki nie za ciasny i nie za luźny zawsze czarny uważa że ten kolor odzwierciedla jej charakter
Dod.inf. : brak bo wszystko wymieniłam wcześniej

Odpowiedz
1
Hogwart.01

Hogwart.01

@Artist_Team
Jakby powiedziałaś jakie moce mają główni bohaterowie i ona takie ma tylko dodałam jeszcze moc żywiołu ognia bo ogień 🔥 jest tak wybuchowy jak jej charakter

Odpowiedz
Artist_Team

Artist_Team

•  AUTOR

@Hogwart.01 Tzn jest taka główna bohaterka nr 1, a twoja postać, moja i innych to główni bohaterowie, ale trochę mniej ważni. Wiem, dziwne. Więc nie rozumiem o co Ci chodzi z tym że powiedziałyśmy jakie moce mają główni bohaterowie. Więc opisz mi tu dokładnie jej 2 moce.

Odpowiedz
pokaż więcej odpowiedzi (3)
Artist_Team

Artist_Team

•  AUTOR

Imię:
Nazwisko:
Płeć:
Wiek:
Wygląd:
Charakter:
Lęki:
Co lubi:
Czego nie lubi:
Umiejętności:
Moce:
Miłość:
Rodzina:
Historia:
Ubiór:
Dod.inf. :

Odpowiedz
Hogwart.01

Hogwart.01

A możesz dać formularz w kom bo wynik mi się nie chce odpalić

Odpowiedz
1
Artist_Team

Artist_Team

•  AUTOR

@Hogwart.01 oczywiście

Odpowiedz
Hogwart.01

Hogwart.01

Mam pytanie ale nie mogę go zadać na priv

Odpowiedz
1
Artist_Team

Artist_Team

•  AUTOR

@Hogwart.01
A moja Harari nie jest tą główną pierwszoplanową, tylko taką inną pierwszoplanową, hehe
Możesz jedną moc zmienić

Odpowiedz
1
Hogwart.01

Hogwart.01

Odpowiedz
pokaż więcej odpowiedzi (2)

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej