Jesteś aktywną osobą! Jesteś człowiekiem czynu. Lepiej czujesz się w ruchu, mając jakieś produktywne zajęcie. Nie cierpisz nudy, a każdy dzień który nie upływa na przeżywaniu przygód uważasz za stracony! Podziel się wynikiem w komentarzu!
jak na razie nie mam czasu na zwiedzanie przez szkoły, ale yeah, zgadza się fajny quiz 😁
Jesteś aktywną osobą! Jesteś człowiekiem czynu. Lepiej czujesz się w ruchu, mając jakieś produktywne zajęcie. Nie cierpisz nudy, a każdy dzień który nie upływa na przeżywaniu przygód uważasz za stracony! Podziel się wynikiem w komentarzu! Powiedzmy, chodziaż nie przesadzałbym z „przygodami”. Trochę przeinterpretowałem ostatnie pytanie, bo odpowiedź o zakupach wskazywała na kupowanie ciuchów, a ja nie znoszę ciuchów – zakupy dla mnie to raczej kupienie jakiegoś jedzenia, czegoś potrzebnego, jakichś przekąsek lub gry. Ogólnie spoko quiz.
Jesteś aktywną osobą! Jesteś człowiekiem czynu. Lepiej czujesz się w ruchu, mając jakieś produktywne zajęcie. Nie cierpisz nudy, a każdy dzień który nie upływa na przeżywaniu przygód uważasz za stracony! Podziel się wynikiem w komentarzu!
Jesteś aktywną osobą! Jesteś człowiekiem czynu. Lepiej czujesz się w ruchu, mając jakieś produktywne zajęcie. Nie cierpisz nudy, a każdy dzień który nie upływa na przeżywaniu przygód uważasz za stracony! Podziel się wynikiem w komentarzu! Super quiz! 😁
Jesteś aktywną osobą! Jesteś człowiekiem czynu. Lepiej czujesz się w ruchu, mając jakieś produktywne zajęcie. Nie cierpisz nudy, a każdy dzień który nie upływa na przeżywaniu przygód uważasz za stracony! Podziel się wynikiem w komentarzu! fajny quiz 😊
Jesteś spokojną osobą! Nie jesteś fanem przemęczania się. Skuteczniej odprężasz się po prostu odpoczywając, czytając książkę w kąpieli lub rysując. Nigdy się nie nudzisz i zawsze potrafisz znaleźć sobie jakieś ciekawe zajęcie! Podziel się wynikiem w komentarzu!
xFroster_.
Jesteś aktywną osobą!
Jesteś człowiekiem czynu. Lepiej czujesz się w ruchu, mając jakieś produktywne zajęcie. Nie cierpisz nudy, a każdy dzień który nie upływa na przeżywaniu przygód uważasz za stracony! Podziel się wynikiem w komentarzu!
jak na razie nie mam czasu na zwiedzanie przez szkoły, ale yeah, zgadza się
fajny quiz 😁
essix
• AUTOR@xFroster_. Dziękuję <3
Basica
Jesteś spokojną osobą!
Może w 70% się zgadza
Super quizz
essix
• AUTOR@Basica dziękuję <3
Kendix
Jesteś aktywną osobą!
Jesteś człowiekiem czynu. Lepiej czujesz się w ruchu, mając jakieś produktywne zajęcie. Nie cierpisz nudy, a każdy dzień który nie upływa na przeżywaniu przygód uważasz za stracony! Podziel się wynikiem w komentarzu!
Powiedzmy, chodziaż nie przesadzałbym z „przygodami”.
Trochę przeinterpretowałem ostatnie pytanie, bo odpowiedź o zakupach wskazywała na kupowanie ciuchów, a ja nie znoszę ciuchów – zakupy dla mnie to raczej kupienie jakiegoś jedzenia, czegoś potrzebnego, jakichś przekąsek lub gry.
Ogólnie spoko quiz.
essix
• AUTOR@Kendix kupowanie klocków lego, książek czy jedzenia w galerii handlowej to dla mnie jak najbardziej zakupy więc i tak się liczy;p
BettaGirl
Jesteś aktywną osobą!
Jesteś człowiekiem czynu. Lepiej czujesz się w ruchu, mając jakieś produktywne zajęcie. Nie cierpisz nudy, a każdy dzień który nie upływa na przeżywaniu przygód uważasz za stracony! Podziel się wynikiem w komentarzu!
essix
• AUTOR@BettaGirl 🩵
burza7366
Jesteś spokojną osobą
essix
• AUTOR@burza7366 💚
Lydia_Zwiadowczyni
Jesteś spokojną osobą!
Yup
Spoko quiz
essix
• AUTOR@Lydia_Zwiadowczyni dziękuję <3
-phoenixx-
Jesteś aktywną osobą!
Jesteś człowiekiem czynu. Lepiej czujesz się w ruchu, mając jakieś produktywne zajęcie.
Nie cierpisz nudy, a każdy dzień który nie upływa na przeżywaniu przygód uważasz za stracony!
Podziel się wynikiem w komentarzu!
Super quiz! 😁
essix
• AUTOR@-phoenixx- dziękuję :D
Arwena_Holly
Jesteś aktywną osobą!
Jesteś człowiekiem czynu. Lepiej czujesz się w ruchu, mając jakieś produktywne zajęcie.
Nie cierpisz nudy, a każdy dzień który nie upływa na przeżywaniu przygód uważasz za stracony!
Podziel się wynikiem w komentarzu!
fajny quiz 😊
essix
• AUTOR@Arwena_Holly dziękuję <3
Lanatic
Jesteś spokojną osobą!
Nie jesteś fanem przemęczania się. Skuteczniej odprężasz się po prostu odpoczywając, czytając książkę w kąpieli lub rysując. Nigdy się nie nudzisz i zawsze potrafisz znaleźć sobie jakieś ciekawe zajęcie! Podziel się wynikiem w komentarzu!
essix
• AUTOR@Lanatic 💚
fp_piwo.giselle
Jesteś spokojną osobą!
essix
• AUTOR@fp_piwo.giselle 💚