Oceniam Shipy w Wojowników ~ Ognista Gwiazda i Piaskowa Burza

Powiem tak moim zdaniem to jeden z najgorszych Shipów. Piaskowa wykożystuje Ognistego!!! Nikt nie zauważył? Ona się ciągle obraża na niego A on ciągle jej lezie w... Nie dokończę. Ona jest zazdrosna że Ognisty kochał (niby) Nakrapianą A sama kiedyś go wyśmiewała i z Zakurzonym łaziła jak z partnerem. Jest moim zdaniem głupia i strasznie w Misji Ognistej Gwiazdy mnie wkurzała. Pani OBRAŻALSKA niech sobie idzie gdzieś daleko. I to bez sens że Ognisty umiera wcześniej od niej. On ma 9 żywotów A ona 1 marne życie które wykorzystuje na Ognistym. Chociaż urodziła fajne kociaki z nim. Moja ocena to 2/10. TO TYLKO MOJA OCENA!!!!! NIE NAWIDZĘ JEJ!!!!!!!!!!! Uważam że Ognista Gwiazda miał by lepsze życie z inną partnerką.
Piaskowa Wredota
Ej, ona jest fajna :(

8 Super!
Quiz w Poczekalni. Zawiera nieodpowiednie treści? Wyślij zgłoszenie
ChamomileBreeze
ChamomileBreeze
Zobacz profil

Komentarze sameQuizy: 11

PoziomkowaGwiazda

PoziomkowaGwiazda

Ale tak na serio
Jesteś zwolenniczką tego znienawidzonego przeze mnie shipu Nakrapiana x Ognisty? Na serio, ship niemóżliwy. Medyczka podrywała ucznia!

Odpowiedz
1
ChamomileBreeze

ChamomileBreeze

•  AUTOR

XD tylko oni są w różnym wieku

Odpowiedz
1
PoziomkowaGwiazda

PoziomkowaGwiazda

@ChamomileBreeze tak jak z Nakrapianą

Odpowiedz
1
pokaż więcej odpowiedzi (3)
.Yuko.

.Yuko.

Moim zdaniem ship 7/1O
Szczerze, to nie podoba mi się to że gdyby Ognista Gwiazda nie uratował Piaskowej Burzy to ona nigdy by go nie pokochała.
Co do Nakrapianego Liścia to Piaskowa Burza miała się na co obrażać, ponieważ jej partner ciągle o niej myślał i w ogóle zachowywał się jakby obchodziła go tylko ta zmarła kotka która…ah nie powiem już co.
Piaskowa Burza jest według mnie fajna, nic do niej nie mam i z tego co wiem obraziła się w książce tylko kilka razy, nie to co jej beznadziejny kociak z zepsutym charakterem.

Odpowiedz
3
Wojowniczki_Z_Klanu_Roz

Wojowniczki_Z_Klanu_Roz

Lol to mój ulubiomy ship. Z tobą coś nie tak skoro myślisz że Nakrapiana x Ognista to lepszy ship bo to PEDOFILIA a kobiety miewają swoje humorki ;) tak tylko ci mówię. Niektórzy mogą sie obrazić albo zrobić ci jakieś multiki, zaspamić ci profil i ogl potraktować cię ostrzej. Nie chce dramy, tak tylko ci mowie

Odpowiedz
3
Wojowniczki_Z_Klanu_Roz

Wojowniczki_Z_Klanu_Roz

@Golden.Star nie no apoko lol każy może mieć swoją opinie i nirch tak zostanie c:

Odpowiedz
2
Kayumi_UwU

Kayumi_UwU

@Wojowniczki_Z_Klanu_Roz ja tez lubie Pisakowa Burze i ten ship

Odpowiedz
1
pokaż więcej odpowiedzi (1)

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej