Opowiadania mogą zawierać treści nieodpowiednie dla osób nieletnich. Zostaje w nich zachowana oryginalna pisownia.
Pamiętaj, że quizy są tworzone przez użytkowników i nie należy ich traktować jako porady medycznej. Jeżeli szukasz informacji dot. depresji lub pomocy, to odwiedź strony: Nastoletnia depresja, Telefon zaufania dla dzieci i młodzieży, Pokonać kryzys.

Night Shadows [opowiadanie interaktywne] – 3

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Quiz, który przeglądasz jest częścią serii. Została zachowana oryginalna pisownia autora.

Komentarze sameQuizy: 15

The_Lunari

The_Lunari

Wspaniałe, czekam na kolejną część🌿

Odpowiedz
1
Amelaise

Amelaise

•  AUTOR

@The_Lunari Dziękuje *^*

Odpowiedz
Pocahontas123

Pocahontas123

Świetne opo. Czekam na next

Odpowiedz
1
Amelaise

Amelaise

•  AUTOR

@Pocahontas123 dziękuje 😍

Odpowiedz
1
XGryfonkaX

XGryfonkaX

Super, czekam na kolejną część 💖

Odpowiedz
1
Amelaise

Amelaise

•  AUTOR

@XGryfonkaX dziękuje 😍

Odpowiedz
1
.Avis.

.Avis.

Okej, to kolejna seria w której fabuła mnie wciągnęła, widzę absurdziki, ale nie będę sie czepiać. Świat jest ciekawy, mam nadzieję że będzie tego trochę więcej. Zawsze uśmiecham się, kiedy widzę jak w kolejnych częściach tłumaczysz rzeczy, do których przyczepiłam sie wcześniej, ale chciałabym jeszcze więcej takiej dociekliwości od strony głównej bohaterki.

To kolejna seria w której fabuła jest ciekawa, ale wątek romantyczny mógłby dla mnie nie istnieć, bo ledwie rozróżniam, kto jest kim. Zastanawiam się, czy to nie jest kwestia tego, że ewentualnych partnerów jest po prostu zbyt dużo. A biorąc pod uwagę, że to opowiadanie interaktywne, wątpię żeby forma pozwoliła ci uczynić ich więzi ciekawsze, zwłaszcza że każdy z chłopaków ma inny charakter.

Na ten moment wszystkie postacie są bardzo jednowymiarowe: ten jest wredny, ten jest nieśmiały, ta jest gburowata i przerażająca, a ten odpowiedzialny. Mam nadzieję, że w kolejnych częściach postarasz się bardziej zagłębić w ich życiorysy i zarysować bardziej dokładny portret psychologiczny.
Gdy myślę o Lau, w głowie mam pytania, dlaczego taka jest? Czy ktoś jej bliski ucierpiał z powodu tych istot? Może ta organizacja wiele dla niej zrobiła i zaangażowała sie zbyt bardzo? A być może jedno i drugie. Po prostu mam nadzieję, że jej postać będzie bardziej rozwinięta.

Za to głównej postaci nie lubię, dla mnie jest bez charakteru, ale to raczej domena interaktywnych opowiadań, że ciężko przyjąć konkretne zachowania, skoro bohaterka podejmuje różne decyzje.

Na ten moment klaruje sie tutaj walka z typowym mistycznym zagrożeniem, to nie wada, a raczej spostrzeżenie. Mam po prostu nadzieje, że cel działania cienistych istot ma jakikolwiek sens. Chociażby tak samo jak zwierzęta robią co robią aby przetrwać. Boje sie syndromu horrorów, gdzie demon atakuje chyba w sumie z nudów.

Mam nadzieje, że w kolejnych częściach dostaniemy więcej informacji co do walki i sposobów działania przeciwko cienistym istotom i przynajmniej zapowiedź szerszego planu działania. Mam przeczucie, że to może wyjść naprawdę ciekawie.

Odpowiedz
1
Amelaise

Amelaise

•  AUTOR

@.Avis. Bardzo dziękuje ^^ starałam się zrobić świat jak najbardziej ciekawym i żeby wszystko w miarę się trzymało. W sprawie dociekliwości… to będzie mniej więcej w pierwszych częściach, bo naprawdę nie chce, aby ta seria składała się tylko z pytań i odpowiedzi, bo to byłoby po prostu nudne.

Cóż, tak właściwie to zazwyczaj, jak klika się w opowiadanie interaktywne, to wręcz oczekuje się wątku romantycznego, także wolałam już to dać ze względu, ze to moja pierwsza praca tego typu. Pod koniec zamierzam dać spin-offy, dzięki którym te relacje będą mogły jakoś się zakończyć i trovhe pokazać jak to wyglada.

Otóż tak: Mam zamiar zrobić w miarę obszerne retrospekcje na temat każdego z tych „bardziej głównych” bohaterów, ze tak powiem. Nie będę przesadzać z ilością, ale chciałabym to w miarę sobrze rozpisać, aby było wiadomo jakie przeżycia przechodzili dani bohaterowie. To, ze w tym momencie się tacy wydają, to wina tego, ze na razie skupiam się na objaśnieniu całego świata, a to są pierwsze części.
Co do Laurentii, oj tak, tu będzie ciekawie, bo jej postać zajęła mi całą stronę A4. Nie będę ci nic spoilerowac, bo chciałabym cię nią zaskoczyć. Ona jest chyba najbardziej rozwinięta z moich postaci, także cieszę się, że na razie pozostaje ona dla ciebie zagadką.

To, ze główna bohaterka taka jest, to jest wina tego, ze nie mogę jej przypasować do jednego odbiorcy. Staram się, żeby postać była optymalna i mniej więcej odpowiadała każdemu. Bo gdybym poszła w jedną stronę to mogłyby pojawić się oburzenia, ze ktoś nie jest taki wredny, ze ktoś nie jest taki miły, albo, ze ktoś nie zachowuje się tak czy siak. Dlatego wolałam ograniczyć się do zachowań, które raczej wszystkim by mniej lub bardziej odpowiadały.

Tak, tutaj jest cel.

Jak zapowiadał Carter: Raxen w następnej części będzie uczył główna bohaterkę używania broni i walki. Poza tym oczywiście mam zamiar zrobić ogromny plan. Przecież co to by był za pomysł improwizować w obliczu tak wielkiego zagrożenia? Cóż… mam nadzieje, ze tak wyjdzie ^^

Odpowiedz
Destiny_Rain

Destiny_Rain

Rozmowa z Graysonem

Nagle drzwi gabinetu dowodzącego otworzyły się, a w nich stanął Grayson. Jego rude włosy były rozczochrane, jakby właśnie wstał z łóżka, a trzy górne guziki koszuli odpięte. Rękawy były zakasane odkrywając jego przedramiona, a twarz wyczerpana, chociaż jego wzrok spoczął od razu na Tobie. Zarumieniłaś się mocno czując na sobie jego wzrok i od tej pory nie potrafiłaś już oderwać od niego spojrzenia. Chłopak uniósł kącik ust wciąż na Ciebie spoglądając. Zrobiło Ci się gorąco i zabrakło tchu. Próbowałaś się opanować przypominając samej sobie, że znasz chłopaka przecież tylko kilka dni, ale tak, czy siak, taksowałaś go uważnym spojrzeniem. Grayson skierował kroki w Twoją stronę zmieniając wyraz twarzy na bardziej poważny, a jednocześnie zmatowiony. Chyba musiał sobie o czymś przypomnieć i to nie było dobre wspomnienie. Tu naprawdę musiało się dziać coś poważnego.

Dlatego widząc, że Carter też nie rozumie o co może tu chodzić, postanowiłaś zapytać o to właśnie Graysona.

— Co się tutaj dzieje? — chłopak spojrzał spokojnie w Twoją stronę obdarzając Cię czułym spojrzeniem.

— Nie jest dobrze, [T.I.]. — powiedział tylko i złapał Cię delikatnie za rękę nieco odciągając od tłumu, abyście mogli spokojnie porozmawiać. — Wczoraj straciliśmy jednego z naszych. Silver Cane. Udało nam się trochę od niego dowiedzieć, ale to nie były dobre wieści…

— Chwila moment… Przecież wczoraj Tricia szła do niego, żeby go uleczyć. Podobno Kropla Wody jest w stanie wyleczyć nawet najcięższe rany. — zauważyłaś przypominając sobie słowa Cartera.

— Ale nie te zadane artefaktami. A te rany są od Bestialskich Ostrzy Ciemności. To jedyna w swoim rodzaju rękawica ze sztyletami przypominającymi pazury zwierzęcia. Najwyraźniej działają one odwrotnie do działania Świetlistych Szponów, czyli sztyletów zasilanych magicznym światłem. Na razie tylko tyle udało nam się ustalić. Zlecę Carterowi przeszukanie biblioteki w celu zdobycia większej ilości informacji. On zna ją jak własną kieszeń, więc nie powinien mieć z tym problemu.

— Wiadomo kto to zrobił?

— Podobno to nijaki Diavlo Hell.

Wstrzymałaś oddech. Kiedyś już słyszałaś to imię. Tylko gdzie…?

[Ciąg dalszy nastąpi…]

Jestem w siódmym niebie, bosz uwielbiam Cię, Mell, cudna część, czekam na kolejne😍

Odpowiedz
1
Amelaise

Amelaise

•  AUTOR

@Destiny_Rain Aww dziękuje 😍♥️

Odpowiedz
Destiny_Rain

Destiny_Rain

@Amelaise Nie dziękuj to wszystko tylko i wyłącznie twoja zasługa

Odpowiedz
1
pokaż więcej odpowiedzi (2)
Elisabetta

Elisabetta

Super!
Mi wyszła Rozmowa z Carterem.

Czekam na kolejną część!

Odpowiedz
2
Amelaise

Amelaise

•  AUTOR

@Natka_10 dziękuje 😍

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej