Na zabawę o jakiej tematyce powinieneś się udać?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 20

Sushi_Cat

Sushi_Cat

Kiedy w 2 pytaniu wszystkie opcje są prawdziwe

Odpowiedz
2
-Lauren_Fett-

-Lauren_Fett-

Powiedz 12 razy (śpiewam). Skopiuj to do 5 komentarzy. Wejdz na swój profil. Zdziwiony?

Odpowiedz
1
Chandramukhi

Chandramukhi

Zabawę o tematyce magii/czarodziejów!

Super quiz 😍

Odpowiedz
1
kaszka123

kaszka123

Zabawę o tematyce kryminalnej!
Porwania? Zabójstwa? Nielegalny handel? A może zupełnie inne przestępstwa? Mimo, że zbrodnie zazwyczaj wywołują w nas niepokój, to mogą okazać się naprawdę fajną tematyką na imprezę! Zwłaszcza dla ludzi, których naprawdę ciekawi kryminalny świat! Poplamione sztuczną krwią ściany i meble oraz narzędzia zbrodni na pewno pobudzą wyobraźnię i nakręcą bawiących się ludzi! Na imprezie tematycznej można zrobić wszystko, na co ma się ochotę i jest związane z tematem, np. obejrzeć film bądź wymyślić jakąś ciekawą grę o danej tematyce! Wszystko zależy od chęci i wyobraźni uczestników! Na pewno klimat będzie niezwykły, a impreza sama w sobie zostanie na długo zapamiętana! Dekoracje, przebrania uczestników, przekąski, a nawet dopasowana muzyka sprawią, że impreza będzie jeszcze lepsza i ciekawsza! Mam nadzieję, że jesteś zadowolony ze swojego wyniku! Poszedłbyś na taką zabawę? Podziel się wynikiem i opinią w komentarzu!
tak normalnie najlepsza tematyka

Odpowiedz
1
-Kiki_22-

-Kiki_22-

Zabawa o tematyce neonów!
Poszłabym na taką zabawę.
Fajny quiz 💕

Odpowiedz
1
Suminey

Suminey

Zabawa o tematyce neonów!

I to mi sie podoba😎

Odpowiedz
1
_-Martyna-_

_-Martyna-_

Zabawę o tematyce magii/czarodziejów!
Harry Potter? Czarodziejki Winx? A może jakiś inny bohater posługujący się czarami? Na tej imprezie możesz wybrać jako wzór kogokolwiek! Możesz przebrać się w zupełności, jak ulubiona postać, albo po prostu wpasować się w jej estetykę! Wybór należy do Ciebie! Różdżki, kapelusze i świece na pewno będą głównymi dekoracjami! Stworzą atmosferę i sprawią, że choć na kilka godzin poczujesz się jak prawdziwy czarodziej! Na imprezie tematycznej można zrobić wszystko, na co ma się ochotę i jest związane z tematem, np. obejrzeć film bądź wymyślić jakąś ciekawą grę o danej tematyce! Wszystko zależy od chęci i wyobraźni uczestników! Na pewno klimat będzie niezwykły, a impreza sama w sobie zostanie na długo zapamiętana! Dekoracje, przebrania uczestników, przekąski, a nawet dopasowana muzyka sprawią, że impreza będzie jeszcze lepsza i ciekawsza! Mam nadzieję, że jesteś zadowolony ze swojego wyniku! Poszedłbyś na taką zabawę? Podziel się wynikiem i opinią w komentarzu!

Odpowiedz
1
AngelikaSwift

AngelikaSwift

Zabawę o tematyce muzyki!

Rock? Pop, Rap, K-pop? A może zupełnie inny gatunek muzyki jest Twoim ulubionym! Zabawa ta może być w tematyce tylko jednego gatunku muzycznego, a nawet tylko jednego twórcy, ale nie musi! Może być to również impreza dotycząca każdego wykonawcy i gatunku! Możesz przebrać się w zupełności, jak ulubiony piosenkarz, albo po prostu wpasować się w jego estetykę bądź estetykę Twojego ulubionego gatunku! Wybór należy do Ciebie! Różne instrumenty w pomieszczeniach, kolory dobrane do typu muzyki i płyty winylowe na ścianach stworzyłyby jeszcze lepszą atmosferę! Na imprezie tematycznej można zrobić wszystko, na co ma się ochotę i jest związane z tematem, np. śpiewać na karaoke, wymyślić jakąś ciekawą grę o danej tematyce! Wszystko zależy od chęci i wyobraźni uczestników! Na pewno klimat będzie niezwykły, a impreza sama w sobie zostanie na długo zapamiętana! Dekoracje, przebrania uczestników, przekąski, a nawet dopasowana muzyka sprawią, że impreza będzie jeszcze lepsza i ciekawsza! Mam nadzieję, że jesteś zadowolony ze swojego wyniku! Poszedłbyś na taką zabawę?

Taaak😍 Ja na taką impreze przebrałabym się za Taylor Swift, @mariszja2000 za Ave Max i kazdy bylby swoim idolem

Odpowiedz
2
The.daughter.of.ocean

The.daughter.of.ocean

Mitologia grecka
Super! Uwielbiam mitologię!
Świetny quiz, super wykonany i pomysłowy! 🤍

Odpowiedz
2
_kinga_horse_

_kinga_horse_

Zabawę o tematyce nadludzkich istot!

Super quiz, przyjemnie się rozwiązywało i gratulecje strony głównej

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej