Opowiadania mogą zawierać treści nieodpowiednie dla osób nieletnich. Zostaje w nich zachowana oryginalna pisownia.

Na Wojnie i w Miłości Wszystkie Chwyty Dozwolone #WSTĘP

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Quiz w Poczekalni. Zawiera nieodpowiednie treści? Wyślij zgłoszenie
Sprawdź najnowsze posty na Instagramie! @samequizy
Arania Arania
Zobacz profil
Zapraszam do rozwiązywania moich quizów:

Komentarze sameQuizy: 6

Protege

Protege

Zaglądam czasami do moich obserwujących ale do ciebie częściej. Zostań na quizach, mimo czasu i braku weny (wiem jak to jest). Jesteś jedną z nielicznych osób, które piszą o serii LOZ w dość ładny sposób.

Odpowiedz
Arania

Arania

•  AUTOR

@Protege Wow, nie spodziewałam się. Bardzo mi miło, że ktoś o mnie pamięta i lubi moje prace :D. Zaglądam czasem na SameQuizy, ale nie mam czasu pisać :/. Moja szkoła znacznie podniosła poziom, nie mam czasu na przyjemności. Dochodzą do tego jeszcze problemy, których na szczęscie niedawno się pozbyłam, ale doszedł nowy problem… Kara od rodziców. Dopóki sama sobie nie kupię laptopa, nie mogę korzystać z żadnego, które są w domu, więc z pisaniem będzie ciężko (aktualnie korzystam z telefonu)… Jeśli mam być szczera, to bardzo często myślę o powrocie tu lub na wattpada. Jednak, tak jak powiedziałaś – to kwestia braku czasu i weny. Bardzo, ale to bardzo się cieszę, gdy czytam takie komentarze, już myślałam, że wszyscy o mnie zapomnieli ;). Nie porzuciłam pisania na dobre, zaglądam tu. Mam w planach powrót, ale sama nie wiem kiedy, a wolę się nie zapowiadać. Jeszcze się okaże, że coś mi wypadnie…

Odpowiedz
Arania

Arania

•  AUTOR

*powiedziałeś

Odpowiedz
Protege

Protege

@Arania Tak w życiu bywa. U mnie też nie było dobrze i niektórzy obserwujący tego nie zrozumieli i odeszli. Niestety nie będę ryzykować życia dla niektórych quizów.

Odpowiedz
Wiedzminka_

Wiedzminka_

Dość interesujące

Odpowiedz
Arania

Arania

•  AUTOR

@Wiedzminka_ Dzięki :D

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej