Na podstawie Twojego znaku zodiaku wyjawię Ci Twój największy sekret!

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas.
Sprawdź najnowsze posty na Instagramie! @samequizy

Komentarze sameQuizy: 161

Krolowa1526

Strzelec!

Strzelec jest z natury bardzo otwartą osobą i wszyscy o tym wiedzą. Bardzo łatwo można go poznać na wskroś, więc nawet jego największy sekret nie jest prawdziwą tajemnicą. Każdy bowiem wie, że Strzelec obawia się głębokiego zaangażowania. On pragnie być wolny i każdy rodzaj związku postrzega jako zagrożenie. Strzelec stara się wykorzystać wszystkie okazje, jakie daje mu życie. Nie potrafiąc usiedzieć na miejscu, wędruje po świecie i szuka kolejnych przygód. Nawet jeśli rozpali w kimś miłosny płomień, szybko się wycofa, kiedy zorientuje się w sytuacji. Zakochana w Strzelcu osoba nawet nie usłyszy słowa „przepraszam”. Jego już nie będzie. Wyruszy bowiem po kolejną przygodę, spakowawszy się nieco w pośpiechu, ponieważ na horyzoncie pojawiła się kolejna potencjalna klatka – przynajmniej w mniemaniu Strzelca. Podziel się opinią w komentarzu!

Odpowiedz
kwasna_cytryna

kwasna_cytryna

Wodnik🌊

Odpowiedz
CrystalGems

CrystalGems

lew, idealnie mnie opisuje

Odpowiedz
werci_UwU

werci_UwU

byk wszystko się zgadza

Odpowiedz
KasyUwU360

KasyUwU360

Osoby urodzone w znaku Barana zwykle są bardzo energiczne i żywiołowe. Czasem sprawiają wrażenie nieco pyszałkowatych, krzykliwych i zbyt pewnych siebie. Mało kto wie, że to najczęściej tylko poza. Prawdziwy Baran jest wrażliwy, romantyczny i nie docenia sam siebie. Boi się pokazać swoją słabą stronę, dlatego często gra.
Jeden z najlepiej znanych sekretów Barana – choć skrzętnie przez niego ukrywany – pragnienie rządzenia oraz bycia pierwszym i najlepszym. Istnieje jednak pewna tajemnica ukryta o wiele głębiej w duszy Barana. Zdarza się, że sam przed sobą się do tego nie przyznaje. Otóż chodzi o to, że Baran bardzo przywiązuje się do osoby, z którą dzieli życie. Zdaniem astrologów Barany mają tendencję do zrywania strupów i rozdrapywania ran. -No normalnie idealny opis mnie, mojej osobowości i tego jaka jestem qwp

Odpowiedz

DawideeQ

Możliwe

Odpowiedz
misfit_princess

misfit_princess

Wodnik.
Mimo, że niewiele w horoskopy itd. to większość rzeczy się zgadza

Odpowiedz
Nataliax96

Nataliax96

Koziorożec
Kilka rzeczy się zgadza ❤

Odpowiedz
Ciasteczkovip25

Ciasteczkovip25

Byk!
Osoby urodzone w znaku Byka doskonale wiedzą, że najlepiej w życiu wierzyć w samego siebie. Same wiedzą, co będzie dla nich najlepsze. Chciałyby otworzyć się na innych ludzi i im zaufać, jednak są przekonane, że wcześniej czy później zawiodą się. Żaden inny znak zodiaku nie jest zdolny do tak wielkiego oddania i poświęcenia jak Byk.
Osoby urodzone pod tym znakiem zodiaku są ciekawskie. Chętnie i z niezwykłym zapałem obserwują otoczenie, a nawet szpiegują pozostałych. Mają w zwyczaju zajmować bezpiecznie miejsce, z którego mogliby zarejestrować aparatem poczynania znajomych. Wszystko to, by zgromadzić powody, dla których mogą później oczerniać daną osobę.
Podziel się opinią w komentarzu!

Muszę przyznać że prawda .

Odpowiedz
1
gacha_galaxy

gacha_galaxy

ja jestem rybą i mi powiedziano że jestem wrażliwa…🤔 k***a ja jestem najsilniejszą dziewczyną w klasie i częściej sie wdaje w bujki niż plotkuje i ja niby jestem wrażliwa o nie nie nie😒😑😐😲😞😦😡
Mnie to mega irytuje jak ludzie ( lub phone w tym przypadku ) mi mówią lub mówi że ja jestem wrażliwa!!!😲😲😲

Odpowiedz
2

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej