Na podstawie Twojego znaku zodiaku wyjawię Ci Twój idealny cel podróży!

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas.
Sprawdź najnowsze posty na Instagramie! @samequizy

Komentarze sameQuizy: 42

_Anisia_

_Anisia_

Ryby — Polinezja Francuska!

Ostatnim znakiem zodiaku, ale z pewnością nie najmniej ważnym, jest duchowa, tajemnicza ryba. Ten wodnisty znak zodiaku jest intuicyjny, współczujący i oczywiście lgnący do spokojnych wód i błękitnego nieba. Polinezja Francuska jest idealnym miejscem dla ryb. Te piękne wyspy należą do najbardziej znanych na świecie – Tahiti, Bora Bora, Mo’orea i Papeete. Pływaj z żółwiami morskimi w krystalicznie czystych, błękitnych wodach lub wspinaj się na Magiczną Górę, aby podziwiać wspaniałe widoki. Obejrzyj tradycyjny taniec tahitański w Centrum Kultury Wioski Tiki lub wchłoń tropikalne słońce na Fare Beach w Huahine. Ten raj na wyspie to idealne miejsce dla kochających ocean osób spod znaku ryby.

Odpowiedz
Anonimek04

Anonimek04

Baran — Tikal, Gwatemala!
Baran jest naturalnym liderem i nie stroni od przygody. Osoby spod tego znaku są nieustraszone, charyzmatyczne i pełne energii – dlatego Tikal w Gwatemali jest dla nich idealnym celem podróży.
Ci, którzy urodzili się pod baranem, rozkoszują się wyzwaniem, jakim jest wędrówka przez gwatemalski las deszczowy i odkrywanie jego wielu starożytnych świątyń. Koniecznie sprawdź Piramidę Zaginionego Świata, która jest największą strukturą w Mundo Perdido, tuż na zachód od bardziej popularnego Kompleksu Siedmiu Świątyń.
Wspaniałe kamienne piramidy Tikal zostały zbudowane ponad 800 lat temu i znajdowały się w centrum życia starożytnych Majów, kiedy miasto znajdowało się u szczytu swojej potęgi gospodarczej i militarnej. Historia władzy Tikala z pewnością odnosi się do upartości baranów.
Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
agatakurylowicz

agatakurylowicz

Baran — Tikal, Gwatemala!
Baran jest naturalnym liderem i nie stroni od przygody. Osoby spod tego znaku są nieustraszone, charyzmatyczne i pełne energii – dlatego Tikal w Gwatemali jest dla nich idealnym celem podróży. Ci, którzy urodzili się pod baranem, rozkoszują się wyzwaniem, jakim jest wędrówka przez gwatemalski las deszczowy i odkrywanie jego wielu starożytnych świątyń. Koniecznie sprawdź Piramidę Zaginionego Świata, która jest największą strukturą w Mundo Perdido, tuż na zachód od bardziej popularnego Kompleksu Siedmiu Świątyń. Wspaniałe kamienne piramidy Tikal zostały zbudowane ponad 800 lat temu i znajdowały się w centrum życia starożytnych Majów, kiedy miasto znajdowało się u szczytu swojej potęgi gospodarczej i militarnej. Historia władzy Tikala z pewnością odnosi się do upartości baranów. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
1

Barbasia88

Lol wyszło mi Lima Peru a ja tam byłam w te wakacje

Odpowiedz
Walcnevar_czytajodtylu

Walcnevar_czytajodtylu

Jestem panną i nie pasuje mi opis.
A w sumie to idealnie opisuje mnie wodnik i chciałbym pojechać do japoni

Odpowiedz
Creepypasta4Life

Creepypasta4Life

Lew — Buenos Aires, Argentyna

Odpowiedz
CzarnaGwiazda577

CzarnaGwiazda577

Strzelec — Kerala, Indie!

Ci, którzy urodzili się pod znakiem strzelca, są w ciągłym stanie wędrówki. Ten znak ognia przyciąga starożytna kultura, religia i chęć połączenia się z innymi. Kerala jest więc idealna. Spokojne wybrzeża, oszałamiające świątynie hinduskie i rozległe rezerwaty przyrody czynią z Kerali jedno z najpiękniejszych miejsc do odwiedzenia w Indiach. Wybierz się na wycieczkę do Athirappilly Falls, który przy wysokości 82 stóp (25 metrów) jest największym wodospadem Kerali. Przy odrobinie szczęścia można nawet zobaczyć różne zwierzęta żyjące w okolicy, w tym słonie, tygrysy i makaki z lwim ogonem. Wskocz na łódź mieszkalną w Alappuzha, aby odkryć pływające wioski i zielone pola ryżowe lub zachwyć się świątynią Sree Padmanabhaswamy w Thiruvananthapuram. To świecący przykład wspaniałego piękna indyjskiej architektury. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
ragdol12

ragdol12

Wodnik- Kioto, Japonia 😇❤️

Odpowiedz
IDontDoQuizesBitches

IDontDoQuizesBitches

Wodnik – Kioto,Japonia!
Yay kocham japonie i anime 💗

Odpowiedz
Kira91

Kira91

Byki są głęboko zmysłowymi stworzeniami – przyciągają je drobiazgowo przygotowywane posiłki i wyśmienite wino. Byk jest znakiem ziemi i cieszy się równowagą oraz stabilnością – dlatego kraina winiarska Stellenbosch w RPA jest idealnym wyborem.
Stellenbosch oferuje ciekawą mieszankę luksusu i natury – tutaj można znaleźć piękne winnice, eleganckie kawiarnie i stylowe galerie sztuki. Znajdują się one zaledwie kilka kroków od górskich rezerwatów przyrody Jonkershoek i Simonsberg. Spróbuj wyśmienitej kuchni francuskiej w Rust En Vrede Wine Estate lub wspinaj się na inspirującą górę Botmaskop, aby zobaczyć zapierające dech w piersiach widoki na Przylądek Zachodni.

Przyznam, że coś w tym jest.

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej