Na podstawie Twojego znaku zodiaku wyjawię Ci Twój idealny cel podróży!

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 53

Julka8897

Japonia- Kioto, moje marzenie!😍 Zawsze chciałam zwiedzić Japonię🥰🥰🥰

Odpowiedz
1
ITZY_HWANG_YEJI

ITZY_HWANG_YEJI

nie jestem zadowolony, chcialem seul

Odpowiedz
VeryFunnyGirl

VeryFunnyGirl

Baran — Tikal, Gwatemala!
Baran jest naturalnym liderem i nie stroni od przygody. Osoby spod tego znaku są nieustraszone, charyzmatyczne i pełne energii – dlatego Tikal w Gwatemali jest dla nich idealnym celem podróży.
Ci, którzy urodzili się pod baranem, rozkoszują się wyzwaniem, jakim jest wędrówka przez gwatemalski las deszczowy i odkrywanie jego wielu starożytnych świątyń. Koniecznie sprawdź Piramidę Zaginionego Świata, która jest największą strukturą w Mundo Perdido, tuż na zachód od bardziej popularnego Kompleksu Siedmiu Świątyń.
Wspaniałe kamienne piramidy Tikal zostały zbudowane ponad 800 lat temu i znajdowały się w centrum życia starożytnych Majów, kiedy miasto znajdowało się u szczytu swojej potęgi gospodarczej i militarnej. Historia władzy Tikala z pewnością odnosi się do upartości baranów.
Podziel się wynikiem w komentarzu!

Raczej nie,bardzo chciałabym odwiedzić Norwegię.

Odpowiedz
Metafora

Metafora

Kioto brzmi świetnie. Może kiedyś uda mi się go odwiedzić.

Odpowiedz
EloszQa

EloszQa

Wodnik — Kioto, Japonia!
Wodniki są bardzo niezależne, niekonwencjonalne i zawsze patrzą w przyszłość – ale to właśnie ten sam niekonwencjonalny sposób myślenia sprawiłby, że zakochaliby się w japońskim Kioto.
Kioto było kiedyś stolicą Japonii i jest przesiąknięte wielowiekową tradycją. Znajdziesz tu liczne drewniane domy, brukowane uliczki i przepiękne ogrody zaaranżowane artystycznie z bonsai, kamieniem i piaskiem. Wejdź przez bramę Fushimi Inari Taisha lub obserwuj, jak gejsza przechodzi obok ulic Gion. Koniecznie odwiedź Sanktuarium Kinkaku-ji – najsłynniejszą japońską świątynię buddyjską. Pokryta jest prawdziwym złotym liściem, co sprawia, że błyszczy w słońcu w sposób, w jaki może tylko złoto.
Zakończ swoją podróż z shinrin-yoku, czyli „kąpielą w lesie”, japońską praktyką, w której komunikujesz się z naturą. Arashiyama to idealne miejsce na shinrin-yoku, z bujną roślinnością bambusową i krętymi leśnymi ścieżkami.
Podziel się wynikiem w komentarzu!

Szczerze, to gdy tylko ujrzałam tytuł quizu, od razu wiedziałam, że będzie Japonia XD
Ale nie, nie kręci mnie to państwo

Odpowiedz
Qiwia

Qiwia

Waga — Dubaj, Zjednoczone Emiraty Arabskie!

Socjalizujące się, eleganckie wagi przyciąga romantyzm i piękno – idealne połączenie w Dubaju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. To miasto praktycznie ociekające luksusem. Dubaj słynie z ultranowoczesnej architektury, która wygląda tak, jakby została wyjęta prosto z filmu science-fiction. W jego panoramie dominują wysokie wieżowce, takie jak Burj Al Arab Jumeirah i Burj Khalifa – najwyższy budynek świata. Ten 160-piętrowy kolos rozciąga się aż do pustynnego nieba, a każdy, kto odwiedzi jego punkt widokowy, poczuje się jak na szczycie świata. Wynajmij helikopter i uzyskaj najlepsze widoki na wspaniałą Palmę Jumeirah i The World – słynny sztuczny archipelag Dubaju. Stylowy, nowoczesny i wręcz zjawiskowy Dubaj jest miastem, w które naprawdę trzeba uwierzyć.

Nie wiem czy to miejsce dla mnie. 😟

Odpowiedz

Rozalia2627

Lew — Buenos Aires, Argentyna!

Odpowiedz

zakoffanaa

Rak — Yosemite, Kalifornia, USA!
Raki często szukają komfortu i ciepła – te niezłomne kraby zazwyczaj nie opuszczają dla bezpieczeństwa swojej skorupy, a tym samym mają tendencję do bycia domatorami. Ale urok Yosemite w Kalifornii podziała jak magnes na raka. Park narodowy jest najbardziej znany z majestatycznych granitowych klifów, rozbijających się wodospadów i olbrzymich gajów sekwoi. Pomimo wszystkich spektakularnych krajobrazów, wizyta w Parku Narodowym Yosemite sprawi, że rak będzie się czuł jak u siebie w domu.
Udaj się na przejażdżkę konno szlakiem Snow Creek lub na obóz w Glacier Point, aby spojrzeć w rozległe nocne niebo pokryte milionem gwiazd. Raki mogą stanąć w zachwycie nad wysokimi drzewami Gaju Mariposa i posłuchać delikatnych odgłosów rzeki Merced, która przecina tę starożytną dolinę. Jest to pierwotna, surowa, a zarazem znajoma rzeka. To ten głęboki związek z wodą i naturą, który przywołuje na myśl znak raka.

Odpowiedz
HarryandDraco

HarryandDraco

Waga — Dubaj, Zjednoczone Emiraty Arabskie!
Socjalizujące się, eleganckie wagi przyciąga romantyzm i piękno – idealne połączenie w Dubaju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. To miasto praktycznie ociekające luksusem.
Dubaj słynie z ultranowoczesnej architektury, która wygląda tak, jakby została wyjęta prosto z filmu science-fiction. W jego panoramie dominują wysokie wieżowce, takie jak Burj Al Arab Jumeirah i Burj Khalifa – najwyższy budynek świata. Ten 160-piętrowy kolos rozciąga się aż do pustynnego nieba, a każdy, kto odwiedzi jego punkt widokowy, poczuje się jak na szczycie świata.
Wynajmij helikopter i uzyskaj najlepsze widoki na wspaniałą Palmę Jumeirah i The World – słynny sztuczny archipelag Dubaju. Stylowy, nowoczesny i wręcz zjawiskowy Dubaj jest miastem, w które naprawdę trzeba uwierzyć.

Odpowiedz
haniatrzy

haniatrzy

Skorpion-Seszele ale fajnie 😉

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej