Na podstawie Twojego znaku zodiaku wyjawię Ci, jaki jesteś w swoich przyjaźniach!

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 90

Star_Moon

Star_Moon

Ryby większość się zgadza
Świetny quiz

Odpowiedz
MuraFox_Studio

MuraFox_Studio

Kiedy większość myśli że jak jesteś lew to jesteś odważny itd. i że niby jestem w „centrum uwagi” no sory ale ja takim typem człowieka nie jestem. Dlatego nie zawsze twój znak zodiaku opisuje cie i większość się zgadza, ty wybierasz swój los i jak chcesz postępować w życiu. Nie zawsze znak zodiaku się zgadza z osobowością człowieka, choć czasem tak jest.

Odpowiedz
KajaLoveKittens

KajaLoveKittens

Rak
No nie wiem przyjaźń dla mnie nie ma żadnego znaczenia

Odpowiedz
dziubasek1515

dziubasek1515

Rak
Ojejku jaki słodki opis 🥰

Odpowiedz
Septem_7

Septem_7

Większoś to prawda

Odpowiedz
bakowska_martyna

bakowska_martyna

Baran no prawda ,ale powinnaś dopisać że od razu nie nazywamy kogoś przyjacielem ,ale po latach(3-4 lata} możemy go nazwać najlepszym przyjacielem

Odpowiedz

M...l

Bliźnięta, prawie wszystko się zgadza

Odpowiedz
Czechu_Paranormalny

Czechu_Paranormalny

Panna.
Zgadza się wszystko!

Odpowiedz
Yever

Yever

Byk noooo ale….. jestem mega energiczna!

Odpowiedz
.Oczytana.

.Oczytana.

Jeśli już uda Ci się znaleźć wiernego przyjaciela, może być on pewny, że będziesz równie wiernym przyjacielem co on. Cenisz przyjaźnie, które wytrzymały próbę czasu. Przyjaźń ma dla Ciebie pośrednie znaczenie, ale i nie jesteś zbyt wylewny w stosunku do swoich przyjaciół. Nawet jeśli będziesz umierać z nudów nie zdarza Ci się pierwszemu zadzwonić i zaproponować wyjście do kina czy do restauracji. Nie lubisz w towarzystwie czuć się jak piąte koło u wozu, dlatego pierwszy ruch zawsze pozostawiasz innym. W kontaktach jesteś szczery aż do bólu i tego samego wymagasz od innych. Nie lubisz być zaskakiwany niespodziankami czy nagłymi wizytami. Zachowujesz raczej chłodne stosunki, co sprawia, że Twoi przyjaciele mogą poczuć się czasem odrzuceni. Wprowadzasz ich w poczucie zdziwienia, kiedy po kilku latach podczas przypadkowego spotkania zachowujesz się jakbyście wydzieli się wczoraj. Uważasz, że prawdziwej przyjaźni nie zniszczy czas i nie trzeba jej podtrzymywać. Jeśli stracisz przyjaciela to nie jest to dla Ciebie powód do zmartwień. Najlepiej czujesz się w swoim towarzystwie, zdarza Ci się uciekać w samotność.
Podziel się wynikiem w komentarzu! Prawda

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej