Na podstawie Twoich wyborów zgadnę jakim niesamowitym talentem dysponujesz!

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas.
Sprawdź najnowsze posty na Instagramie! @samequizy

Komentarze sameQuizy: 295

Zwiadowczyni_Iki

Zwiadowczyni_Iki

Prorocze sny… faktycznie kilka razy moje sny sprawdziły się w realu.
Robisz bardzo fajne quizy 😊

Odpowiedz
1
Lusi_kot

Lusi_kot

•  AUTOR

@Zwiadowczyni_Iki Bardzo dziękuję za miłe słowa 😊

Odpowiedz
YouGotNoJamsBae

YouGotNoJamsBae

Prorocze sny
.
Odkąd sięgasz pamięcią, Twoje sny były zawsze bardzo żywe, barwne i intensywne. Uczestniczyłeś w nich wszystkich zmysłami i pozostawały obecne w Twojej pamięć na długo po przebudzeniu. Z czasem odkryłeś, że potrafisz w nich świadomie uczestniczyć, zmieniając kształt swojego sennego świata, robić co chcesz i stać się tym, kim masz ochotę. Nie potrzebowałeś do tego specjalnej nauki, przychodziło Ci to zupełnie naturalnie.
Świat Twoich snów kryje w sobie fascynujące przygody i niejedną tajemnicę. Potrafi Ci też celnie podpowiedzieć rzeczy, które dopiero mają się wydarzyć – o ile trafnie odczytasz wskazówki.

Odpowiedz
1
Rose1902

Rose1902

Komunikacja ze zwierzętami
Masz niemal telepatyczną łączność z naszymi mniejszymi braćmi. Intuicyjnie wiesz, co sygnalizuje Ci pies, czego potrzeba kotu i jak pomóc ptakowi ze złamanym skrzydłem. Zwierzęta lgną do Ciebie i ufają Ci. Nawet te zazwyczaj nieprzyjazne w stosunku do obcych Tobie dadzą się swobodnie pogłaskać. Kiedy jesteś w większym towarzystwie, zwierzak w pierwszej kolejności podejdzie do Ciebie. Dlatego właśnie mocno przejmujesz się losem zwierząt, są Ci bliskie, starasz się w miarę możliwości pomagać tym pokrzywdzonym, a gdyby tylko było to możliwe, w domu chowałbyś cały zwierzyniec.
Trochę w tym prawdy, ale mam inną moc, nie wiem czy nazwać to mocą może lepiej niezwykłym darem;)

Odpowiedz
1
Lusi_kot

Lusi_kot

•  AUTOR

@Rose1902 Jaką?

Odpowiedz
Rose1902

Rose1902

@Lusi_kot To mój mały sekret, podobno niebezpieczny dar

Odpowiedz
1
Lusi_kot

Lusi_kot

•  AUTOR

@Rose1902 Rozumiem i muszę przyznać, że jeszcze bardziej mnie ciekawi 😂

Odpowiedz
LoveAnimals121

LoveAnimals121

Komunikacja ze zwierzętami

Masz niemal telepatyczną łączność z naszymi mniejszymi braćmi. Intuicyjnie wiesz, co sygnalizuje Ci pies, czego potrzeba kotu i jak pomóc ptakowi ze złamanym skrzydłem. Zwierzęta lgną do Ciebie i ufają Ci. Nawet te zazwyczaj nieprzyjazne w stosunku do obcych Tobie dadzą się swobodnie pogłaskać. Kiedy jesteś w większym towarzystwie, zwierzak w pierwszej kolejności podejdzie do Ciebie. Dlatego właśnie mocno przejmujesz się losem zwierząt, są Ci bliskie, starasz się w miarę możliwości pomagać tym pokrzywdzonym, a gdyby tylko było to możliwe, w domu chował byś cały zwierzyniec.
Pozdrawiam ❤️😊😜

Odpowiedz
3

bogatalara

Pamięć emocjonalna co to znaczy?😅

Odpowiedz
2
LoveAnimals121

LoveAnimals121

To znaczy że podchodzisz emocjonalnie do wspomnień np.

Jesz coś i sobie wspominasz jak byłaś w sklepie i złodziej ci ukradł coś cennego dla ciebie i zaczynasz płakać. Albo dostałaś 6 i się cieszysz.
Chyba o to pozdrawiam👋🏽😊

Odpowiedz
2
RainbowOli

RainbowOli

Prorocze sny
No tak raz śniło mi się że byłam u przyjaciółki i o 12 przyszedł jej kolega z osiedla. Za tydzień zdarzyło się to samy tylko nie we śnie a na jawie. O MATKO JESTEM MEDIUM!!!

Odpowiedz
3
MadelineMontrose

MadelineMontrose

Słuch absolutny

Niby wszystko się zgadza, ale na przyszłość: to, co opisałaś, nie jest do końca słuchem absolutnym 😉 Radzę wygooglować 😂

Odpowiedz
1
Aradaris

Aradaris

Prorocze sny
Tak to prawda mam je prawie codziennie.

Odpowiedz
2
YourDeath9

YourDeath9

Słuch absolutny

Wystarczy, że raz czegoś posłuchasz, a już możesz to zanucić. Potrafisz podjąć w tym samym miejscu przerwaną przez kogoś melodię. Improwizujesz na poczekaniu proste kompozycje. Zapewne potrafisz grać na jakimś instrumencie, a jeśli nie, to na pewno z łatwością przyjdzie Ci się tego nauczyć. Potrafisz rozpoznać piosenki po jednej nucie i nigdy nie masz wątpliwości, kto jest wykonawcą lecącego w radio utworu. Potrafisz nawet powtórzyć słowo w słowo czyjąś wypowiedź, łącznie z manieryzmami i modulacją głosu, co czyni z Ciebie świetnego parodystę.

No nieźle, wszystko prawda: D

Odpowiedz
1
Lusi_kot

Lusi_kot

•  AUTOR

@YourDeath9 Cieszę się i dziękuję za zrobienie quizu😊

Odpowiedz
Sheamer_Demetrez

Sheamer_Demetrez

prorocze sny OwO co prawda to prawa. Moje sny są niezwykle realistyczne, wydaje się, że każda postać ma swój umysł i mówi z sensem. Ja swoją osobę potrafię kompletnie kontrolować, a jeżeli się wystarczająco się skupię – również wszystko wokół. Niestety te cudne wizje nie są prawdziwe, aczkolwiek gdyby były… Świat byłby o wiele barwniejszy xd

Odpowiedz
1
Lusi_kot

Lusi_kot

•  AUTOR

@Sheamer_Demetrez Chciałabym zobaczyć ten twój barwniejszy świat 😊

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej