Rozpocznij testCzas na odpowiedź:10 sekundPodczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy. Brakuje odpowiedzi. Zaznacz, aby zobaczyć wynik. Przewiń Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania. 355 Super! 0 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych Następny quiz za: 10 AnulujRozwiąż teraz Czy podkochujesz się w kimś ze swojej klasy? Wyłącz autoodtwarzanie: Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas. Prosimy, napisz nam jaki to błąd skoro już go zauważyłeś. Pozwoli nam to szybciej go poprawić. Wyślij
Allula
Pop
No ja słucham trochę tego trochę tamtego
Sadowczak
Metal
Zgadza się
Altzix
No i od tych zespołów/solistów wolę piosenki, których tu nie było.
Np. od Imagine Dragons najbardziej lubię ,,Whatever it takes”, a od Ed Sheerana – ,,Shivers"
Altzix
Pop
Bardziej muzykę elektroniczną wolę, ale pop też nie jest zły
Revidere
Pop!
o nieeee, tylko rock
CoffeJelly
Pop!
wolę rocka
ciężko mi było się zdecydować przy piosenkach Imagine Dragons bo wszystkie piosenki kooooochamm~
s...n
• AUTORrock
o jezu to działa xDD
Carmen.DM
Pop, to się nawet zgadza. Najbardziej lubię piosenki z zagadkowym tekstem.
PS: nie znałam artystki girl in red. Zaraz sprawdzę jej piosenki. Jeśli ktoś zna innych norweskich artystów, to proszę polecić🇧🇻
.Nicole
Pop
Taaaak
xwNalyxw
Pop nie elektroniczny and Leony