Na podstawie 4 pytań powiem Ci, która znana osoba ma osobowość taką jak Ty!

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 222

kotuwu

kotuwu

obserwacja=obserwacja

Odpowiedz
Anitaxoxopl2009

Anitaxoxopl2009

Elliot Page super kocham go 👌

Odpowiedz
nieprawienormalna

nieprawienormalna

Miley Cyrus. Em no jakby nie nienawidzę jej!🙃

Odpowiedz
seagale.

seagale.

@Anitaxoxopl2009 i dobrze, ale tylko ci powiem, że rozpętałaś nie potrzebna kłótnię

Odpowiedz
Anitaxoxopl2009

Anitaxoxopl2009

@.landrine nikt cie nie pytał

Odpowiedz
pokaż więcej odpowiedzi (23)
Princessa______0

Princessa______0

Johnny Deep ✨

Odpowiedz
Jiminie_Pabo

Jiminie_Pabo

Johnny Deep
no nie wim

Odpowiedz
ari_fan098

ari_fan098

RM (Kim Nam-joon) – nie znam człowieka

Odpowiedz
2
ari_fan098

ari_fan098

@Jiminie_Pabo aaaaa bo ja BTS znam ale tych ludzi jak się nazywają i wgl to nwm

Odpowiedz
2
Jiminie_Pabo

Jiminie_Pabo

@ari_fan098 z czsem przychodzi do głowy

Odpowiedz
1
pokaż więcej odpowiedzi (1)
Asma_Zafar

Asma_Zafar

RM (Kim Nam-joon)

Kim Nam-joon to południowokoreański raper, tekściarz i producent muzyczny. Jest liderem i głównym raperem boysbandu BTS. Wasza osobowość to „działacz”. Jesteście wolnymi duchami. Często jesteście duszami towarzystwa, bardziej jednak niż zwykła ekscytacja i przyjemność chwili pociągają Was więzi społeczne i emocjonalne, które nawiązujecie z innymi. Jesteście niezależni, energiczni i empatyczni. Zazwyczaj postrzegacie życie jako ogromną, złożoną układankę, w której wszystko jest ze sobą powiązane. Potraficie zaangażować się z energią, która sprawia, że trafiacie w samo centrum uwagi, a pozostali towarzysze uznają Was za przywódców i guru. Uważacie, że każdy powinien poświęć trochę czasu na poznanie i wyrażanie swoich uczuć, a Wasza empatia i towarzyska natura sprawiają, że emocje to dla Was naturalny temat do rozmów. Jesteście emocjonalni i wrażliwi. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
Jiminie_Pabo

Jiminie_Pabo

@Asma_Zafar RM to lider najpopularniejszego zespołu k-pop BTS

Odpowiedz
Zapiekanka

Zapiekanka

Lady Gaga, a właściwie Stefani Joanne Angelina Germanotta to piosenkarka, kompozytorka, pianistka, autorka tekstów, aktorka i producentka muzyczna. Waszą osobowością jest „rzecznik”. Należycie do typów osobowości idealistycznych, czyli takich, które cech*** wrodzone poczucie idealizmu i moralności. Jesteście cisi, macie jednak bardzo silne poglądy i jesteście gotowi niestrudzenie walczyć o idee, w które wierzycie. Jesteście zdecydowani i macie silną wolę, rzadko jednak korzystacie ze swojego potencjału, aby osiągać osobiste korzyści. Przyjaciele i znajomi postrzegają Was raczej jako towarzyskich, warto jednak, aby pamiętali, że potrzebujecie spędzić trochę czasu w samotności. Nie powinni więc być zaniepokojeni, gdy nagle się wycofacie. Bardzo liczycie się z uczuciami innych i oczekujecie, że ich postawa zostanie odwzajemniona. Podziel się wynikiem w komentarzu!

tak! wszystko to w 100% prawda
jestem rzecznikiem, to prawda :O
świetny quiz

Odpowiedz

Kaori_1000

Johnny Depp
Zgadza się :0

Odpowiedz
MieczyslawNocul

MieczyslawNocul

Miley Cyrus
Miley Cyrus to amerykańska aktorka, piosenkarka, autorka piosenek, która zdobyła popularność za sprawą głównej roli w serialu Hannah Montana, emitowanym w latach 2006–2011 przez Disney Channel. Wasza osobowość to „animator”. Możecie być znani z tego, że lubicie nagle spontanicznie zaśpiewać lub zatańczyć. Potraficie jak nikt inny cieszyć się chwilą. Uwielbiacie być w centrum uwagi, a Waszą sceną jest cały świat. Jesteście towarzyscy, cieszycie się drobnostkami i nic nie sprawia Wam takiej radości jak zabawa w grupie przyjaciół. Cech*** Was ciekawość świata. Jesteście dobrymi obserwatorami, bardzo wrażliwymi na emocje innych. Zazwyczaj lubicie nieco dramaturgii i pasji, zwykle jednak nie wtedy, gdy sami znajdujecie się się w ogniu krytyki. Czasami lekceważycie swoje obowiązki. Jesteście skupieni na teraźniejszości, a nie długoterminowych planach. Największą radością dla Was jest uszczęśliwianie innych. Podziel się wynikiem w komentarzu!
No do odpowiedzi które dałam pasuje ale do mnie nie (no bo to trudno tak zaznaczyć chodź by 90% siebie)

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej