Na jakim znanym obrazie zostało uwiecznione Twoje życie?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 81

Hold.On

Hold.On

Trwałość Pamięci – Salvador Dalí
Super quiz! Patrzyłam kom w Twoich quizach, i bardzo mi się podoba to, że na większość z nich odpowiadasz. Super! Dzięki temu można rozwiązać dużo problemów. Podziwiam też Cię, że masz na to czas, bo pewnie zasypują Cię komentarze 😅

Odpowiedz
1
Darllla

Darllla

•  AUTOR

@Hold.On Cześć! Dziękuję Ci bardzo za mega pozytywną opinię! Jest mi naprawdę bardzo miło, jak chyba każdemu, kiedy ktoś go docenia 😊. Staram się odpowiadać na komentarze i ogólnie na wszelkie widomości, gdyż bardzo ważna dla mnie jest ta interakcja z innymi użytkownikami 😄. Faktycznie czasami czasu mi brakuje, ale wolne chwile staram się na to poświęcać 🥰. Jeszcze raz dziękuję i życzę Ci miłego dnia! 💖

Odpowiedz
1
Lennonka

Lennonka

Trwałość Pamięci – Salvador Dalí
Z zaznaczonych przez Ciebie odpowiedzi wynika, że obrazem, na którym prawdopodobnie zostało uwiecznione Twoje życie, jest dzieło "Trwałość Pamięci", którego autorem jest Salvador Dali. Twoje życie, jak możemy wnioskować z obrazu, jest dosyć abstrakcyjne i absurdalne. Pełno w nim wzlotów i upadków, dynamicznych zwrotów akcji i szalonych przygód. Sam w sobie jesteś człowiekiem wesołym, optymistycznym, chodzącym z głową w chmurach. Mam rację czy też kompletnie się pomyliłam? Daj znać w komentarzu!

Tak, zgadza się i ładny ten obraz. Oryginalny i pomysłowy quiz. ❤️

Odpowiedz
1
Darllla

Darllla

•  AUTOR

@Lennonka Dziękuję ślicznie! 😄

Odpowiedz
1
Patrycja_1811

Patrycja_1811

Niedzielne popołudnie na wyspie Grande Jatte – Georges Seurat
Z zaznaczonych przez Ciebie odpowiedzi wynika, że obrazem, na którym prawdopodobnie zostało uwiecznione Twoje życie, jest dzieło "Niedzielne popołudnie na wyspie Grande Jatte", którego autorem jest Georges Seurat. Twoje życie, jak możemy wnioskować z obrazu, jest dosyć spokojne i poukładane. Jesteś perfekcjonistą, o dobrych manierach i nienagannym wyglądzie. Wszystko u Ciebie ma sens i czemuś służy. Nie lubisz spontaniczności. Mam rację czy też kompletnie się pomyliłam? Daj znać w komentarzu!

Wszystko się zgadza! Bardzo oryginalny i kreatywny quiz ♥️ 👍

Odpowiedz
2
Darllla

Darllla

•  AUTOR

@Patrycja_1811 Dziękuję ślicznie za jego rozwiązanie i pozytywną opinię! 😃 Cieszę się, że wynik się zgadza! Pozdrawiam i zapraszam serdecznie na resztę moich quizów, może coś cię zainteresuje i zostaniesz po więcej! 😉💞

Odpowiedz
1

Ola_lolitka

Czy tylko ja jako jedyna mam,, krzyk '' i to się zgada (jak coś to krzyk to taki obraz)

Odpowiedz
1
Darllla

Darllla

•  AUTOR

@Ola_lolitka No to dobrze, że się zgadza! Widocznie jako jedną z niewielu zaznaczyłaś wszystkie odpowiedzi zgodnie z prawdą lub po prostu wynik był bardzo zbliżony do Twojej osobowości 😉.

Odpowiedz
1
Ognista.Wilczyca

Ognista.Wilczyca

Edytuj ten quiz bo wszystkim osobom, którym wyszedł "Pocałunek" się nie zgadza

Odpowiedz
1
Darllla

Darllla

•  AUTOR

@Ognista.Wilczyca Niektóre osoby, które rozwiązały ten quiz, miały taki wynik i jak najbardziej im on pasował. No niestety jest to tylko quiz i nie jestem w stanie przewidzieć wszystkich możliwych typów osób. Na podstawie danych odpowiedzi użytkownika, jest wybierana najbardziej pasująca odpowiedź, czasami jest idealna, czasami nie. Quizu edytować nie będę, gdyż tej możliwości już nie mam, quiz figurował na stronie głównej.

Odpowiedz
Ognista.Wilczyca

Ognista.Wilczyca

@Darllla ja też robię quizy i wiem jak to działa. Napisałam, że się nie zgadza bo większość osób w komentarzach, które otrzymały ten wynik się nie zgadzało

Odpowiedz
1
Ognista.Wilczyca

Ognista.Wilczyca

Pocałunek – Gustav Klimt

Z zaznaczonych przez Ciebie odpowiedzi wynika, że obrazem, na którym prawdopodobnie zostało uwiecznione Twoje życie, jest dzieło "Pocałunek", którego autorem jest Gustav Klimt. Twoje życie, jak możemy wnioskować z obrazu, jest przepełnione miłością, przyjaźnią i bliskością ludzi wokół. Jesteś osobą towarzyską o szerokim gronie znajomych, ekstrawertyczną, otwartą na nowe znajomości. Mam rację czy też kompletnie się pomyliłam? Daj znać w komentarzu!

Totalna pomyłka. Wszystko jest na odwrót

Odpowiedz
1
Darllla

Darllla

•  AUTOR

@Ognista.Wilczyca Szkoda, że się nie zgadza. Miło mi, że quiz jednak został przez Ciebie rozwiązany! Pozdrawiam! 🥰

Odpowiedz
1
Natala007

Natala007

Pocałunek – Gustav Klimt Z zaznaczonych przez Ciebie odpowiedzi wynika, że obrazem, na którym prawdopodobnie zostało uwiecznione Twoje życie, jest dzieło "Pocałunek", którego autorem jest Gustav Klimt. Twoje życie, jak możemy wnioskować z obrazu, jest przepełnione miłością, przyjaźnią i bliskością ludzi wokół. Jesteś osobą towarzyską o szerokim gronie znajomych, ekstrawertyczną, otwartą na nowe znajomości. Mam rację czy też kompletnie się pomyliłam? Daj znać w komentarzu!

Oczywiście!!! !▶️ ŻE NIE ◀️!
Jestem ambiwertykiem z przewarzaniem introwertyka, nie ma w moim życiu dużo miłości i mam tylko 2 przyjaciołki, ale prawdziwe :')

Odpowiedz
1
Pionek

Pionek

Trwałość Pamięci – Salvador Dalí
Opis się zgadza

Odpowiedz
2
Wisnia.kot

Wisnia.kot

Pocałunek – Gustav Klimt

Z zaznaczonych przez Ciebie odpowiedzi wynika, że obrazem, na którym prawdopodobnie zostało uwiecznione Twoje życie, jest dzieło „Pocałunek”, którego autorem jest Gustav Klimt. Twoje życie, jak możemy wnioskować z obrazu, jest przepełnione miłością, przyjaźnią i bliskością ludzi wokół. Jesteś osobą towarzyską o szerokim gronie znajomych, ekstrawertyczną, otwartą na nowe znajomości. Mam rację czy też kompletnie się pomyliłam? Daj znać w komentarzu!

Kompletna przeciwieństwo mnie… jestem introwertyczka, mam aż 1 koleżankę i 1 przyjaciółkę. I nie lubię poznawać nowych ludzi.

Odpowiedz
2
_Swallow_

_Swallow_

Krzyk – Edvard Munch
Myślę, że masz rację 😉

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej