Na jakiej pozycji w Quidditchu sprawdziłbyś się najlepiej?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.
Varda
Varda
Zobacz profil

Komentarze sameQuizy: 6

avada._.kedavra

avada._.kedavra

Ścigająca jej haha

Odpowiedz
hermionagranger332

hermionagranger332

Pałkarz!
Ohoho, wygląda na to, że dołączył do nas nowy pałkarz! Witamy. Z pewnością będziesz niezwykle cennym nabytkiem dla naszej drużyny – silny, niebojący się złośliwych tłuczków oraz potrafiący celnie uderzyć w piłkę i odesłać ją w dowolnym kierunku. Prawdopodobnie masz także w sobie coś z szaleńca – ale to dobrze! Kiedy zostaniesz włączony do gry, Twoi współzawodnicy mogą być spokojni, ponieważ będą mieć pewność, że żadna ciężka piłka nie uderzy ich znienacka w plecy. Choć nic na to nie wskazuje, wkrótce będziesz znany jako anioł stróż Twojego zespołu! Wierzymy w Ciebie! no nie wiem

Odpowiedz
Glebinowy_Maczo

Glebinowy_Maczo

Ścigający!
Szeregi naszej drużyny uzupełnił właśnie nowy ścigający! Brawo. Nareszcie możesz pokazać, co potrafisz! Prawdopodobnie do tej pory wydawałeś się przeciętny we wszystkim – sile, szybkości, zwinności… Teraz jednak, kiedy znalazłeś rolę dla siebie, możesz zabłysnąć tym, co u Ciebie naprawdę ponadprzeciętne. Mocny chwyt, dobra strategia i celność to główne atrybuty osoby grającej na tej pozycji, a Tobie ich nie brakuje! Jednocześnie Twoja stanowczość i opanowanie uczynią dla Twoich przeciwników odebranie Ci kafla czymś wyjątkowo trudnym. Powodzenia!

Odpowiedz
Avyen

Avyen

Pałkarz!
NIEE! ŚCIGAJĄCA!

Odpowiedz
gabxx

gabxx

Byłbyś komentatorem!

Odpowiedz
JestemPotterHead

JestemPotterHead

Szukający!
Gratulacje – zostałeś wybrany na poniekąd najważniejszą pozycję w całym meczu! W końcu to złapanie znicza przez szukającego kończy grę… A Ty do tej roli nadajesz się wyśmienicie! Zapewne jesteś dość niski i drobny, nie posiadasz też zbyt dużej siły. Nie pozwól jednak, by ludzie Cię nie doceniali! Możesz przecież pochwalić się szybkością, zwinnością i spostrzegawczością, które pomogą Ci w pogoni za zniczem. Drobną posturę, którą możesz uważać za mankament, z pewnością uda Ci się zmienić w zaletę na boisku! Trzymamy kciuki!

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej