Moje Rysunki (możecie się ze mnie śmiać)


Witaj użytkowniku! Nie wiem co cię skłoniło do zobaczenia tego quizu jak to tylko będę zwykłe rysunki(rysunki bez talentu). Dobrze tu daje dowód że wygrało to:
Dalej ci nie wierzę!
Ok, wierzę ci!

Dobrze zacznijmy od najstarszego rysunku którego mam w galerii i jeszcze chce dodać że ten rysunek niektóre osoby mogą kojarzyć... Uprzedzam że nie mam talentu do rysowania
Fajna podłoga i kot:)
NIE TAK SIĘ RYSUJĘ KOTY JUŻ MOJA SIS KTÓRA MA 2 LATKA LEPIEJ RYSUJĘ KOTY!1!1!!1!1!1!1!
Nie za brzydki nie za ładny czyli git
Ooooooooo kotek!
POPROSTU BRZYDKI , OK?????

Następny rysunek jest zrobiony przymusowo i sory za liska jednego białego jest biał z tego powodu że nie miałam czasu dokończyć Rysować
Ładna podłoga :)
DOBRA... CZEMU ? DLACZEGO?
Jako przymusowo to git
Emmm.... btw to drzewa są małe na tej wysokości🤓☝️

Ten rysunek jest zrobion dla fantazji i to specjalnie tak wygląda
Ładna podłoga:D
WTH TY NAPRAWDĘ NIE MASZ TALENTU...
Git rysunek
Źle narysowałaś!

To też nie z własnej woli ale trochę z własnej woli... Dla mnie jest okropny
Ładna podłoga
BRUCH... MASZ RACJĘ JEST OKROPNY!1!
Git
Strasznie nie ładny rysunek!

To dziś narysowałam i trochę w domu rysowałam i trochę na angliku
Ej... nie ma podłogi:(
XDDDD STRASZNIE BRZYDKO RYSUJESZ
Git
Za krótkie łapki...

A teraz ten...
Bardzo ładna podłoga
CZEMU TO WYGLĄDA JAK ZE PSU GARDŁA???
Git
Jest nie pokolorowany...

Przedostatni rysunek i sory że ten rysunek wygląda jak z psu gardła ale to robiłam w szkole i zrobiłam zdjecie dziś a ten rysunek w lutym lub marcu
Ładna podłoga
XDDDDDDD PRZESTAŃ RYSOWAĆ POPROSTU PRZYZNAJ SOBIE ŻE NIE MASZ TALENTU XDDDD
Git
Źle narysowałaś łapę...

Ostatni rysunek, strasznie się nad nim starałam...
Ładna podłoga
XDDDD ZNOWU JAK Z PSA GARDŁA XDDD
Git
Źle narysowałaś wszystko...

Następnej części nie robię...
Ok
TO DOBRZE
:(

23 Super!
Quiz w Poczekalni. Zawiera nieodpowiednie treści? Wyślij zgłoszenie

Komentarze sameQuizy: 12

Przepraszam_ivyy

Przepraszam_ivyy

Ty masz talent, plis, cz. 2😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

Odpowiedz
2
Coal_Star

Coal_Star

Ładne, lecz trochę jeszcze popracuj nad nimi

Odpowiedz
2
Pepe_Pan_Deinocheir

Pepe_Pan_Deinocheir

sad ending ; (

Odpowiedz
2
udko

udko

Ladneeee
Jak ci sie nie podobaja (mi sie podobaja, wazne ze sie innym podobaja) to chcesz moze jakis tutorial jak zaczynac?

Odpowiedz
1
Wysoka_Gwiazda.

Wysoka_Gwiazda.

ładne są przecież

Odpowiedz
1
furas_z_karabinemPL

furas_z_karabinemPL

POBIJE KAŻDEGO KTO DAŁ ŻE BRZYDKIE

Odpowiedz
2
Kawowa..

Kawowa..

Przecież to jest ładne ty moich nie widział*s rysunków 😣

Odpowiedz
1
Galaxy11

Galaxy11

I aż zachciało mi się rysować
(Serio)

Odpowiedz
1
._.Kotelek._.COCA-COLA_ESPUMA

._.Kotelek._.COCA-COLA_ESPUMA

Nawet ładnie
Ja nie umiem rysować😔…

Odpowiedz
2
..Curii_

..Curii_

piękne
nie śmieje się ofc

Odpowiedz
2

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej