Witaj użytkowniku! Nie wiem co cię skłoniło do zobaczenia tego quizu jak to tylko będę zwykłe rysunki(rysunki bez talentu). Dobrze tu daje dowód że wygrało to:Dalej ci nie wierzę!Ok, wierzę ci!Dobrze zacznijmy od najstarszego rysunku którego mam w galerii i jeszcze chce dodać że ten rysunek niektóre osoby mogą kojarzyć... Uprzedzam że nie mam talentu do rysowaniaFajna podłoga i kot:)NIE TAK SIĘ RYSUJĘ KOTY JUŻ MOJA SIS KTÓRA MA 2 LATKA LEPIEJ RYSUJĘ KOTY!1!1!!1!1!1!1!Nie za brzydki nie za ładny czyli gitOoooooooo kotek!POPROSTU BRZYDKI , OK?????Następny rysunek jest zrobiony przymusowo i sory za liska jednego białego jest biał z tego powodu że nie miałam czasu dokończyć RysowaćŁadna podłoga :)DOBRA... CZEMU ? DLACZEGO?Jako przymusowo to gitEmmm.... btw to drzewa są małe na tej wysokości🤓☝️Ten rysunek jest zrobion dla fantazji i to specjalnie tak wyglądaŁadna podłoga:DWTH TY NAPRAWDĘ NIE MASZ TALENTU...Git rysunekŹle narysowałaś!To też nie z własnej woli ale trochę z własnej woli... Dla mnie jest okropnyŁadna podłogaBRUCH... MASZ RACJĘ JEST OKROPNY!1!GitStrasznie nie ładny rysunek!To dziś narysowałam i trochę w domu rysowałam i trochę na anglikuEj... nie ma podłogi:(XDDDD STRASZNIE BRZYDKO RYSUJESZGitZa krótkie łapki...A teraz ten...Bardzo ładna podłogaCZEMU TO WYGLĄDA JAK ZE PSU GARDŁA???GitJest nie pokolorowany...Przedostatni rysunek i sory że ten rysunek wygląda jak z psu gardła ale to robiłam w szkole i zrobiłam zdjecie dziś a ten rysunek w lutym lub marcuŁadna podłogaXDDDDDDD PRZESTAŃ RYSOWAĆ POPROSTU PRZYZNAJ SOBIE ŻE NIE MASZ TALENTU XDDDDGitŹle narysowałaś łapę...Ostatni rysunek, strasznie się nad nim starałam...Ładna podłogaXDDDD ZNOWU JAK Z PSA GARDŁA XDDDGitŹle narysowałaś wszystko...Następnej części nie robię...OkTO DOBRZE:( 23 Super! 139 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych Następny quiz za: 10 AnulujRozwiąż teraz Jakie groźne zwierzę przypominasz? Quiz w Poczekalni. Zawiera nieodpowiednie treści? Wyślij zgłoszenie Zgłoś za plagiat Zgłoś za nieodpowiednie treści Wyślij
Przepraszam_ivyy
Ty masz talent, plis, cz. 2😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭
Coal_Star
Ładne, lecz trochę jeszcze popracuj nad nimi
Pepe_Pan_Deinocheir
sad ending ; (
udko
Ladneeee
Jak ci sie nie podobaja (mi sie podobaja, wazne ze sie innym podobaja) to chcesz moze jakis tutorial jak zaczynac?
Wysoka_Gwiazda.
ładne są przecież
furas_z_karabinemPL
POBIJE KAŻDEGO KTO DAŁ ŻE BRZYDKIE
Kawowa..
Przecież to jest ładne ty moich nie widział*s rysunków 😣
Galaxy11
I aż zachciało mi się rysować
(Serio)
._.Kotelek._.COCA-COLA_ESPUMA
Nawet ładnie
Ja nie umiem rysować😔…
..Curii_
piękne
nie śmieje się ofc