Opowiadania mogą zawierać treści nieodpowiednie dla osób nieletnich. Zostaje w nich zachowana oryginalna pisownia.

Memento Mori — seria z obserwatorami — zapisy zamknięte


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Quiz w Poczekalni. Zawiera nieodpowiednie treści? Wyślij zgłoszenie

Komentarze sameQuizy: 14

Lisas_Life

Lisas_Life

Formularz

Imię/imiona: Camille

Nazwisko: Sentori

Ksywka (czemu taka, kto jej używa, czy ją lubi):
Cami – skrócona wersja imienia, dosłownie wszyscy, całkiem lubi

Data urodzenia (dzień i miesiąc): 19.10

Wiek (17-19 lat): 17

Rodzina:
– matka (imię, nazwisko, wiek i relacje)
Josephine Sentori, 39 lat, mają w miarę dobre relacje, może nie dogadują się we wszystkim ale bardzo się kochają
– ojciec (imię, nazwisko, wiek i relacje)
Marcel Sentori, 41 lat, mają bardzo dobre relacje, dogadują się praktycznie bez słów, Cami bardzo go kocha, jest dla niej wzorem
– rodzeństwo (oczywiście imię nazwisko, wiek oraz relacje)
nie ma

Zwierze: Maine Coon – Sokrates

Orientacja seksualna: demiseksualna

Wygląd (prosiłabym o jakąś realną postać, nie chcę szukać postaci po jakimś zawiłym opisie, a już na pewno nie przyjmę jakichś postaci z anime,albo wysylanie mi na pv, postac,którą dacie ma miec parę zdjec dobrej jakości): Lalisa Manoban

Partner/partnerka: singielka

Przyjaciele: otwarta na propozycje

Wrogowie: brak

Zainteresowania: modeling, muzyka, makijaż

Hobby: jazda konna, makijaż, dekoracja ciast

Charakter:
– zalety (min. 5)
wrażliwość, przyjacielskość, cierpliwość, tolerancyjność, zawziętość
– wady (min. 5)
perfekcjonizm, zazdrość, dociekliwość, pamiętliwość, gadatliwość

Ulubiony film: Beksa (1990)

Ulubiony serial: Rzymskie dziewczyny

Autorytety/idole (może to być jakiś muzyk, aktor, no wiadomo o co chodzi): Park Soo-young, Caitriona Balfe, Martha Hunt, Winnie Harlow

Kim chce zostać w przyszłości: modelką

Choroby, przebyte przez postać, bądź trwające: Choroba von Willebranda – słaba krzepliwość krwi

Fobie: Pediofobia

Co lubi: herbatę żurawinową, jazdę konną, piec i ozdabiać ciasta, słuchać muzyki, sesje zdjęciowe, pierniki, jogę, komedie

Czego nie lubi: lalek, szczególnie tych porcelanowych, motyli, porażek, mięsa, pomidorów, koloru żółtego, krótkich spódniczek

Nawyki: nie zacznie dnia bez porannej jogi aby oczyścić umysł

Kłótnia przebyta z Jenalyn w niedawnym czasie (z jakiego powodu, jak przebiegła, czy została zażegnana): Cami tak samo jak Jenalyn marzyła o modelingu. W mieście odbywał się casting, do którego Cami przygotowywała się tygodniami i jeśli by się dostała to byłoby to spełnienie jej marzeń. W dni castingu okazało się, że bierze w nim udział również Jenalyn i to właśnie ona go wygrała. Cami była zrozpaczona i jednocześnie zła na przyjaciółkę za odebranie jej szansy w spełnieniu największego marzenia.

Krótka historia: Cami wychowywała się jako jedynaczka w dosyć zamożnej rodzinie. Od dziecka była traktowana jak księżniczka, ale uczono jej także pokory. Już od najmłodszych lat interesowała się modelingiem i wiedziała że to właśnie w tym kierunku chce podążać.

Dodatkowe informacje (wszystko co jeszcze powinnam o postaci wiedzieć, a nie dało się tego przekazać wcześniej, bądź cokolwiek co chcecie o postaci dopisać): kocha błyskotki

Hasło: rosaceae

Odpowiedz
1
girasole

girasole

Imię/imiona: Abella Miguela Carmen

Nazwisko: Estrabao

Ksywka (czemu taka, kto jej używa, czy ją lubi): Bella – używają jej głównie przyjaciele, Abella bardzo lubi tą ksywkę, ponieważ sądzi, że „ładnie skraca jej imię”.
Nie podoba się ona jednak jej matce.

Motocyklistka – zawdzięcza ją dzięki swojej wyjątkowej pasji, jakiej jest motoryzacja i ogólnie jazda na motorze. Używają jej przyjaciele Belli, oraz osoby nawet jej nie znające. Lubi ją.

Buntowniczka – Abella jest dość zbuntowaną osobą, przez co dostała właśnie taką ksywkę, której ona sama nienawidzi. Używają jej wrogowie Belli.

Data urodzenia (dzień i miesiąc): 31.08

Wiek (17-19 lat): 18

Rodzina:

 – matka (imię, nazwisko, wiek i relacje) 
Manola Tonia Valentina Estrabao
Lat 45
Relacje matki z córką są dość skomplikowane. Bardzo często dochodzi między nimi do sprzeczek. Manola niestety prawie nie zauważa córki i problemów, które ona posiada. Nie popiera też jej pasji. Abella bardzo chciałaby naprawić kontakty z mamą jednak nie wie jak.

– ojciec (imię, nazwisko, wiek i relacje) 
Pablo Dante Joaquín Estrabao
Lat 48
Jest on bardzo zapracowany, rzadko ma czas dla rodziny. Z starszą córką relacje ma podobne jak Manola z Abellą, nie za dobre. Sądzi, że jest ona tylko rozpuszczoną dziewuchą, która zapomniała o manierach.

Rodzeństwo (oczywiście imię nazwisko, wiek oraz relacje) 
Sabrina Ariana Paola Estrabao
Młodsza siostra Belli, ma 15 lat. Dziewczyny mają dobrą, siostrzaną relację. Czasami sobie dokuczają (denerwując przy tym rodziców) jednak zazwyczaj są zgraną dwójką. Sabrina uwielbia tenis ziemny i bajki Disneya, nawet jeśli niektórzy mówią, że jest na nie za duża.

Zwierze: Bialutka świnka morska (samiec) – Nieve
Czarna kotka brytyjska – Noche

Orientacja seksualna: biseksualna

Wygląd (prosiłabym o jakąś realną postać, nie chcę szukać postaci po jakimś zawiłym opisie, a już na pewno nie przyjmę jakichś postaci z anime,albo wysylanie mi na pv, postac,którą dacie ma miec parę zdjec dobrej jakości): Camila Cabello

Partner/partnerka: Frederica Howell (gdybyś chciała, oczywiście)
Ewentualnie Louis Anderson.

Przyjaciele (mogą być osoby z innych formularzy, ale nie oobiecuję,że wszyscy sie dostaną): Frederica Howell (również gdybyś chciała), Emily Wright, Louis Anderson

Wrogowie: Parę ludzi które kiedyś z nią zadarły, nie są to jakieś konkretne osoby.

Zainteresowania: Motocykle, muzyka, graffiti

Hobby: jazda na motorze, granie na gitarze elektrycznej, śpiewanie

Charakter:

 – zalety (min. 5):
– odważna
– niezależna
– kreatywna
– sprytna
– tolerancyjna

 – wady (min. 5)
– emocjonalna
– uparta
– lekkomyślna
– nerwowa
– potrafi być wredna

Ulubiony film:
Trzy Kroki Od Siebie

Ulubiony serial:
Riverdale

Autorytety/idole (może to byc jakiś muzyk, aktor, no wiadomo o co chodzi): Harry Styles, Dua Lipa, One Direction, 5 Seconds Of Summer, Little Mix, Guns N Roses, Nirvana, Madelaine Petsch, Cole Sprouse, Haley Lu Richardson, J.K Rowling, Ransom Riggs, Banksy, Vicent Van Gogh

Kim chce zostać w przyszłości: motocyklistką, albo wokalistką

Choroby, przebyte przez postac, bądź trwające: Dziewczyna od 13 roku życia walczy z dysmorofobią, a od 14 z anoreksją. Panicznie boi się terapełtów i psychologów także jest ciężko namówić ją na jakąkolwiek terapię. Dodatkowo Bella ma napady paniki.

Fobie: Ofidiofobia (została kiedyś ugryzoona przez węża swojej ciotki), tallasofobia (od kiedy praiwe się utopiła boi się głębi mórz), boi sie przytyć

Co lubi: kolor czerwony, czerwoną szminkę, skórzane kurtki, motocykle, śpiewanie, muzykę, Trzy Kroki Od Siebie, Riverdale, Harry’ego Pottera, Osobliwy Dom Pani Peregrine, fantastykę, kryminały, róże, Kubę (państwo)

Czego nie lubi: zapachu zgnilizny, mórz i oceanów, statków, węży, kalorii, jedzenia, widoku krwi i pleśni

Nawyki: przygryzanie wargi, wbijanie paznokci w skórę, zakrywanie twarzy podczas płaczu

Kłótnia przebyta z Jenalyn w niedawnym czasie (z jakiego powodu, jak przebiegła, czy została zażegnana): Dziewczyny ostatnio zaczęły spędzać ze sobą mniej czasu niż zazwyczaj. Jenalyn zarzucał Abelli, że ta zrobiła się ostatnio dziwna, że „dlaczego nie odbiera jej telefonów”, że ciągle gdzieś znika, że „ona na pewno dla Abelli już nic nie znaczy”. Bella miała wtedy jeden ze swoich gorszych czasów kiedy to ciągle płakała, jej napady paniki się namnożyły, oraz nie miała na nic siły. Ze łzami w oczach krzyknęła, że ma dość wszystkiego, nawet Jenalyn. A potem uciekła do swojego domu, następnego dnia Wilson już nie żyła.

Krótka historia: Abella i jej rodzina pochodzą z Kuby, jej rodzina przeprowadziła się do Ameryki gdy ta miała z może 7 lat. Umie obydwa języki i amerykański i hiszpański. Rodzice Belli zawsze byli bardzo szanowanymi i zamożnymi ludźmi. W pewnym momencie młoda Estrabao się „zbuntowała” (choć nie lubi tego określenie) i „wyrwała” się spod sztywnych reguł swojej rodziny. Matka i ojciec od tamtego czasu bardzo faworyzują młodszą siostrę, a problemy Abelli jakby lekceważą. Bella ma silne napady paniki i nienawidzi siebie. Po śmierci Jenalyn dziewczyna się załamała i głównie jeździła na motocyklu by się uspokoić.

Dodatkowe informacje (wszystko co jeszcze powinnam o postaci wiedzieć, a nie dalo się tego przekazać wcześniej, bądź cokolwiek co chcecie o postaci dopisać) Kiedyś została zbita przez ojca, od tamtego czasu to przyjaciele są jej „prawdziwą rodziną”, która ją wspiera i pomaga.

Hasło: rosaceae

Odpowiedz
1

e...s

Imię/imiona: Jade Olivia

Nazwisko: Royle

Ksywka (czemu taka, kto jej używa, czy ją lubi): Jadeli (czyt. Dżejdli) – To połączenie jej imion, używana przez jej brata i rówieśników. Bardzo ją lubi bo uważa, że to byłoby ładne imię.

Data urodzenia (dzień i miesiąc): 14.09

Wiek (17-19 lat): 17

Rodzina:

 – matka (imię, nazwisko, wiek i relacje) Elizabeth Miley Royle, 41 lat, mają bardzo dobre relacje, Jade traktuje ją jak swoją przyjaciółkę.

– ojciec (imię, nazwisko, wiek i relacje) Rupert Harry Royle, 46 lat, mają dobre relacje chociaż czasem się kłócą o to kim powinna zostać Jadeli. 

Rodzeństwo (oczywiście imię nazwisko, wiek oraz relacje) James Dylan Royle, 20 lat, mają bardzo dobre relacje, spędzają ze sobą dużo czasu najczęściej urządzając sobie maratony filmowe.

Zwierze: brak

Orientacja seksualna: hetero

Wygląd (prosiłabym o jakąś realną postać, nie chcę szukać postaci po jakimś zawiłym opisie, a już na pewno nie przyjmę jakichś postaci z anime,albo wysylanie mi na pv, postac,którą dacie ma miec parę zdjec dobrej jakości): Lily Collins

Partner/partnerka: brak

Przyjaciele (mogą być osoby z innych formularzy, ale nie oobiecuję,że wszyscy sie dostaną): jeśli ktoś będzie chciał

Wrogowie: to samo co powyżej

Zainteresowania: pisarstwo, fotografia, archeologia

Hobby: pisarstwo, fotografia

Charakter:

 – zalety (min. 5) pracowita, kreatywna, empatyczna, lojalna, dokładna

 – wady (min. 5) sarkastyczna, zapominalska, uparta, szczera ,,aż do bólu”, zrzędliwa

Ulubiony film: ,,Osobliwy dom Pani Peregrine”

Ulubiony serial: ,,Sherlock”

Autorytety/idole (może to byc jakiś muzyk, aktor, no wiadomo o co chodzi): Stephen King

Kim chce zostać w przyszłości: pisarką

Choroby, przebyte przez postac, bądź trwające: kiedyś miała bezsenność

Fobie: klaustrofobia, nyktofobia

Co lubi: deszcz, pochmurną pogodę, jesień i wszystko z nią związane, książki, wiśnie, herbatę, kwiaty, przyjemne dyskusje, Francję

Czego nie lubi: fałszywości, kłamstwa, babeczek, ciastek, kawy, psów, gruszek

Nawyki: podgryzanie warg

Kłótnia przebyta z Jenalyn w niedawnym czasie (z jakiego powodu, jak przebiegła, czy została zażegnana): Kłóciły się o to czy ciekawsza jest archeologia czy uczenie historii. Była to nieprzyjemna dyskusja, ale szybko się pogodziły.

Krótka historia: Urodziła się we Francji, w wieku 10 lat z wielkim bólem przeniosła się do miejsca akcji. Od tamtej chwili do 15 roku życia miała fobię społeczną, była bardzo zamknięta w sobie, ale brat pomógł jej z tego wyjść. Wtedy ich relacje się polepszyły.

Dodatkowe informacje (wszystko co jeszcze powinnam o postaci wiedzieć, a nie dalo się tego przekazać wcześniej, bądź cokolwiek co chcecie o postaci dopisać) jest wręcz uzależniona od picia herbaty, pije ją przy każdej możliwej okazji.

Hasło: rosaceae

Co prawda obserwuję cię od nie dawna, ale co tam😂

Odpowiedz
1

e...s

@eclairs wiem, takie trochę masło maślane😂

Odpowiedz
1
astrophilia

astrophilia

•  AUTOR

@eclairs dziękuję bardzo ✨

Odpowiedz
1
pokaż więcej odpowiedzi (3)
Diamentowa06

Diamentowa06

Formularz

Imię/imiona: Mackenzie

Nazwisko: Allen

Ksywka (czemu taka, kto jej używa, czy ją lubi):
Maca – przyjaciele i znajomi, nie ma nic przeciwko
Kenzie – rodzina, nie ma nic przeciwko
Mackie – brat, nie ma nic przeciwko
Data urodzenia (dzień i miesiąc): 11.01

Wiek (17-19 lat): 18

Rodzina:
– matka (imię, nazwisko, wiek i relacje)
Alta Lucia Allen, 45 lat, pracuje jako stewardessa, dosyć często się kłócą, jest bardzo surowa, zarzuca córce lekkomyślność i brak wyższych ambicji
– ojciec (imię, nazwisko, wiek i relacje)
Miles Allen, 48 lat, jest pilotem, mają dosyć dobre relacje, mimo że nie widują się za często to Miles ma ogromne zaufanie do córki i nie widzi problemu aby została na dłużej sama w domu podczas jego nieobecności
– rodzeństwo (oczywiście imię nazwisko, wiek oraz relacje)
Dylan Allen, 23 lat, studiuje kulturoznawstwo, mają bardzo dobre relacje, po wyjeździe na studia Maca bardzo tęskni za starszym bratem, mają ze sobą ciągły kontakt przez telefon albo online

Zwierze: Kameleon – Fernando, biały kot – Arystoteles

Orientacja seksualna: hetero

Wygląd (prosiłabym o jakąś realną postać, nie chcę szukać postaci po jakimś zawiłym opisie, a już na pewno nie przyjmę jakichś postaci z anime albo wysyłanie mi na pv, postać, którą dacie ma mieć parę zdjęć dobrej jakości): Hailee Steinfeld

Partner/partnerka: brak (ale jestem otwarta na propozycje)

Przyjaciele (mogą być osoby z innych formularzy, ale nie obiecuję, że wszyscy się dostaną): Kristine, Adam, Josie, Chase

Wrogowie: brak

Zainteresowania: łucznictwo, podróże, muzyka

Hobby: organizacja spotkań i imprez, strzelanie z łuku,

Charakter:
– zalety (min. 5)
wesoła, energiczna, przyjacielska, towarzyska, zaradna
– wady (min. 5)
wybuchowa, gadatliwa, niecierpliwa, szczera do bólu, spóźnialska

Ulubiony film: Wonder Woman

Ulubiony serial: Élite

Autorytety/idole (może to byc jakiś muzyk, aktor, no wiadomo o co chodzi): Margot Robbie, Stana Katic, Tom Ellis, Eminem

Kim chce zostać w przyszłości: organizatorką eventów

Choroby, przebyte przez postać, bądź trwające: alergia na orzechy

Fobie: monofobia

Co lubi: imprezować, spędzać czas ze znajomymi, zapach zgaszonej świeczki, błyskotki, filmy, seriale, gry, podróże, nowe znajomości, wiśnie

Czego nie lubi: dwulicowości, orzechów ziemnych, roślin *zawsze jej usychają*, małych przestrzeni, wf na pierwszej lekcji

Nawyki: ustawianie 10 budzików przed docelową godziną

Kłótnia przebyta z Jenalyn w niedawnym czasie (z jakiego powodu, jak przebiegła, czy została zażegnana): Jenalyn zaprzyjaźniła się z przyjaciółmi Kenzie i skupiła całą ich uwagę na sobie. Przyjaciele Kenzie bardzo ją polubili i uważali za wspaniałą osobę i przez to była przywoływana wielu rozmowach pomiędzy przyjaciółmi. Mackenzie stawała się coraz bardziej zazdrosna o dziewczynę, ale przede wszystkim bała się, że Jenalyn zajmie jej miejsce i zostanie zupełnie sama a to był jej największy strach. Dziewczyny bardzo się o to pokłóciły.

Krótka historia: Rodzice często zostawiali Mackenzie i Dylana pod opieką dziadków gdyż zmuszała ich do tego praca, przez co nie wykształciły się po między nimi jakieś zażyłe relacje, za to rodzeństwo bardzo się do siebie zbliżyło. Maca uwielbia urządzać imprezy, początkowo żeby zrobić na złość matce lecz później dla czystej przyjemności.

Dodatkowe informacje (wszystko co jeszcze powinnam o postaci wiedzieć, a nie dało się tego przekazać wcześniej, bądź cokolwiek co chcecie o postaci dopisać): lubi wszystko co błyszczące

Hasło: rosaceae

Odpowiedz
1
sadariies

sadariies

Imię/imiona: Alice Hadlee

Nazwisko: Lentz

Ksywka (czemu taka, kto jej używa, czy ją lubi):
Ally – wszyscy znajomi i rodzina, ma neutralne podejście
Bella tzn. piękna – jej dziewczyna i być może się do tego nie przyzna ale uwielbia to

Data urodzenia (dzień i miesiąc): 17.07

Wiek (17-19 lat): 18

Rodzina:
– matka (imię, nazwisko, wiek i relacje)
Katherine Lentz, teraz miałaby 42 lata, była strażakiem, zmarła kiedy Alice miała 11 lat ale ich relacje zawsze były dobre, Ally miło ją wspomina i jest dla niej wzorem do naśladowania, pokazała jej że zawsze należy spełniać swoje marzenia
– ojciec (imię, nazwisko, wiek i relacje)
Joseph Lentz, 46 lat, jest weterynarzem, ma bardzo dobre relacje z córką, mówią sobie o wszystkim, wpiera córkę we wszystkim co robi
Rodzeństwo (oczywiście imię nazwisko, wiek oraz relacje)
nie ma rodzeństwa

Zwierze: Border Collie – Sally

Orientacja seksualna: homo

Wygląd (prosiłabym o jakąś realną postać, nie chcę szukać postaci po jakimś zawiłym opisie, a już na pewno nie przyjmę jakichś postaci z anime, albo wysyłanie mi na pv, postać, którą dacie ma mieć parę zdjęć dobrej jakości): AnnaSophia Robb

Partner/partnerka: Cami Hamilton

Przyjaciele (mogą być osoby z innych formularzy, ale nie obiecuję ,że wszyscy się dostaną): Louis Raphael Anderson

Wrogowie: nie ma osoby, którą uważałaby za faktycznego wroga, no chyba że mowa jest o homofobach

Zainteresowania: krawiectwo, muzyka, filmy

Hobby: przerabianie ubrań, kolekcjonowanie pudełek po zapałkach

Charakter:
– zalety (min. 5)
miła, zaradna, wesoła, energiczna, tolerancyjna
– wady (min. 5)
uparta, gadatliwa, niecierpliwa, wybuchowa, pamiętliwa

Ulubiony film: Alice in Wonderland

Ulubiony serial: Once Upon a Time

Autorytety/idole (może to być jakiś muzyk, aktor, no wiadomo o co chodzi): Angelina Jolie, Hayley Kiyoko, Brendon Urie, Lindsay Duncan, Sebastian Stan

Kim chce zostać w przyszłości: Stylistką

Choroby, przebyte przez postać, bądź trwające: Astma

Fobie: Coccinellidaephobia

Co lubi: muzykę z gatunku rock/pop, Cappuccino, filmy fantastyczne, karaoke, zabawę z Sally, filmowe wieczory z tatą, przerabiać ubrania, wyjścia ze znajomymi

Czego nie lubi: biedronek, brukselki, deszczu, filmów romantycznych, napojów gazowanych, nietolerancyjnych ludzi, wykonywania rozkazów, gry w zbijaka

Nawyki: nie obejdzie się bez porannej kawy

Kłótnia przebyta z Jenalyn w niedawnym czasie (z jakiego powodu, jak przebiegła, czy została zażegnana): pokłóciły się na imprezie *pod wpływem alkoholu* ponieważ Alice myślała że Jenalyn podrywa Cami. Trochę to zajęło zanim Ally zrozumiała że postąpiła głupio ale zanim zdążyła przeprosić Jenalyn było już za późno.

Krótka historia: Kiedy Alice miała 11 lat na akcji ratunkowej w pożarze zmarła jej matka, dziewczyna pierwsze kilka lat bardzo przeżywała utratę tak bliskiej osoby jednak dzięki pomocy ojca, który wpierał ją na każdym kroku oraz przyjaciół stanęła z powrotem na nogi i przyrzekła sobie, że od tej pory zrobi wszystko aby jej matka mogła być z niej dumna.

Dodatkowe informacje (wszystko co jeszcze powinnam o postaci wiedzieć, a nie dało się tego przekazać wcześniej, bądź cokolwiek co chcecie o postaci dopisać): uwielbia bandamki

Hasło: rosaceae

Odpowiedz
1

U...2

Formularz

Imię/imiona: Elizabeth

Nazwisko: Skriver

Ksywka:
Lizzie – skrót od imienia, matka i najbliżsi przyjaciele, nie przeszkadza jej
Liz – skrót od imienia, znajomi, nie przeszkadza jej

Data urodzenia: 14.02

Wiek: 19 lat

Rodzina:
– matka:
Sarah Skriver, 39 lat, pracuje jako technik elektroradiolog. Elizabeth ma dosyć dobre relacje z matką. Sarah nie chce, aby jej córka była muzykiem, ponieważ uważa że w muzyce ma się szansę jedną na milion, a poza tym ma złe doświadczenia z muzykami. Jej zdaniem lepsze dla córki byłyby studia medyczne co powoduje dość częste kłótnie między nią a Elizabeth.
– ojciec:
Jorge Rodríguez, 47 lat, na początku Elizabeth miała żal do ojca, że zostawił ją i jej matkę, a sam zajął się karierą muzyka. Przez 17 lat praktycznie nie utrzymywała z nim kontaktu. Dopiero po powrocie mężczyzny do miasta ich relacja zaczęła się stopniowo i bardzo powoli odbudowywać.
– rodzeństwo:
nie ma rodzeństwa

Zwierzę: Golden Retriever – Detla, Skorpion – Faraday

Orientacja seksualna: biseksualna

Wygląd: Malese Jow

Partner/partnerka: singielka

Przyjaciele: Frederica India Elizabeth Howell, Emily Letitia Wright

Wrogowie: nie ma wrogów jako takich, chociaż niektóry posyłają jej dziwne spojrzenia

Zainteresowania: muzyka

Hobby: gra na gitarze, pisanie piosenek, gra w szachy

Charakter:
– zalety: punktualność, lojalność, pewność siebie, inteligencja, kreatywność
– wady: upór, sceptycyzm, duma, zrzędliwość, pamiętliwość

Ulubiony film: Mój przyjaciel Hachiko

Ulubiony serial: Supernatural

Autorytety/idole: James Hetfield, Alissa White-Gluz, Andy Biersack, Jansen Ackles, Jared Padalecki, Johnny Depp, Tom Hiddleston, Scarlett Johansson

Kim chce zostać w przyszłości: muzykiem, a dokładniej gitarzystką

Choroby, przebyte przez postać, bądź trwające: anemia

Fobie: hydrofobia, sfeksofobia

Co lubi: czarną kawę, muzykę z gatunku rock/metal, zapach trawy po deszczu, horrory i sci-fi, rozwiązywać zadania z fizyki, sudoku, szachy, srebro, gitary elektryczne, psy, skorpiony i nietoperze

Czego nie lubi: wina, soku jabłkowego, zapachu benzyny, komedii romantycznych, owadów

Nawyki: nie zacznie dnia bez dawki kofeiny

Kłótnia przebyta z Jenalyn w niedawnym czasie (z jakiego powodu, jak przebiegła, czy została zażegnana): Jenalyn pożyczyła od Elizabeth jedną z jej najcenniejszych gitar, która była podpisana przez jej idola, do sesji zdjęciowej i przez przypadek ją uszkodziła. Jenalyn przepraszała Liz i obiecała odkupić zniszczony sprzęt, ale dziewczyna była w tym momencie na nią tak zła, że nie chciała jej słuchać i wyszła. Od tej pory ze sobą nie rozmawiały i niestety nie zdążyły się już pogodzić.

Krótka historia: Elizabeth była wychowywana przez matkę, ojciec natomiast przez wiele lat jeździł w trasy koncertowe po świecie i przesyłał tylko pieniądze na utrzymanie i wychowanie córki. Matka zawsze pragnęła dobra córki, dlatego chciałaby aby jej córka poszła na studia medyczne, została lekarzem i prowadziła dostatnie życie, jednakże Elizabeth ma inne plany co do swojej przyszłości i chce pójść w ślady ojca, lecz nie ze względu na niego ale ze względu na swoją miłość do muzyki.

Dodatkowe informacje: uzależniona od kofeiny

Hasło: rosaceae

Odpowiedz
1
Zojkaa

Zojkaa

wrócę tu ranoooo heh

Odpowiedz
astrophilia

astrophilia

•  AUTOR

@Zojkaa ojejku, to miłe

Odpowiedz
Zojkaa

Zojkaa

@lunaetic jakbym nie wróciła to mi przypomnij, ale obiecuję że tu wrócę ❤

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej