Maximus czy Mustang? Z którym bajkowym koniem byś się zaprzyjaźnił?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 95

Swiergotk

Swiergotk

MAXIMUS

Odpowiedz
1
pegasis24

pegasis24

Mustang
Koń ten jest z wytwórni DreamWorks oraz z bajki ,,Mustang z Dzikiej Doliny”. Pomimo tego, że jest narratorem opowieści, tak naprawdę nie wypowiada w bajcie ani jednego słowa. Jest wrażliwy, a jednocześnie silny – za wszelką cenę chce chronić swoje stado i przyjaciół. Pomimo początkowej nieufności wobec Indianina, potem tworzą idealny duet. W czasie filmu poznaje także piękną klacz, Rosę. To właśnie wraz z nim stworzylibyście idealny duet! Na pewno byście się dogadali i przeżyli wspólnie wiele przygód.

Jeeeej❤❤💙💙

Odpowiedz
fantazja.lukrecji

fantazja.lukrecji

Koń ten jest z wytwórni DreamWorks oraz z bajki ,,Mustang z Dzikiej Doliny”. Pomimo tego, że jest narratorem opowieści, tak naprawdę nie wypowiada w bajcie ani jednego słowa. Jest wrażliwy, a jednocześnie silny – za wszelką cenę chce chronić swoje stado i przyjaciół. Pomimo początkowej nieufności wobec Indianina, potem tworzą idealny duet. W czasie filmu poznaje także piękną klacz, Rosę. To właśnie wraz z nim stworzylibyście idealny duet! Na pewno byście się dogadali i przeżyli wspólnie wiele przygód. Co o tym sądzisz? Podziel się wynikiem w komentarzu!
Jej❤️❤️❤️

Odpowiedz
Marta.Z

Marta.Z

Mustang ❤️

Odpowiedz
MengTian

MengTian

Maximus❤️

Odpowiedz

K...a

Maximus

Super quiz

Odpowiedz
psiora1572

psiora1572

Mustang🐎

Odpowiedz
DeszczMetalKobyla

DeszczMetalKobyla

Ten siwy ma zaraze stadnicza, zrobie z cb bajoro jak skoczysz na moje reszczum

Odpowiedz
Quizletka_18

Quizletka_18

Maximus!
Koń ten jest z wytwórni Disney oraz z bajki ,,Zaplątani”, a jego właścicielem początkowo jest przywódca straży. Pomimo tego, że nie za bardzo lubił on Juliana, w momencie kiedy ten był w kłopocie Max ruszył mu na pomoc. Jest lojalny i wierny, nie lubi ludzi wyjętych spod prawa. Bardzo polubił jednak Roszpunkę, bo ta okazała mu dużo pozytywnych uczuć i pieszczot. To właśnie wraz z nim stworzylibyście idealny duet! Na pewno byście się dogadali i przeżyli wspólnie wiele przygód. Co o tym sądzisz? Podziel się wynikiem w komentarzu!
Wolę Mustanga🙃

Odpowiedz
Wojownik_Ziemi

Wojownik_Ziemi

Koń ten jest z wytwórni Disney oraz z bajki ,,Zaplątani”, a jego właścicielem początkowo jest przywódca straży. Pomimo tego, że nie za bardzo lubił on Juliana, w momencie kiedy ten był w kłopocie Max ruszył mu na pomoc. Jest lojalny i wierny, nie lubi ludzi wyjętych spod prawa. Bardzo polubił jednak Roszpunkę, bo ta okazała mu dużo pozytywnych uczuć i pieszczot. To właśnie wraz z nim stworzylibyście idealny duet! Na pewno byście się dogadali i przeżyli wspólnie wiele przygód. Co o tym sądzisz? Podziel się wynikiem w komentarzu

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej