Maximus czy Mustang? Z którym bajkowym koniem byś się zaprzyjaźnił?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 99

Marej

Marej

Maximus

Odpowiedz
Olisza022011

Olisza022011

Mustang!
Koń ten jest z wytwórni DreamWorks oraz z bajki ,,Mustang z Dzikiej Doliny". Pomimo tego, że jest narratorem opowieści, tak naprawdę nie wypowiada w bajcie ani jednego słowa. Jest wrażliwy, a jednocześnie silny – za wszelką cenę chce chronić swoje stado i przyjaciół. Pomimo początkowej nieufności wobec Indianina, potem tworzą idealny duet. W czasie filmu poznaje także piękną klacz, Rosę. To właśnie wraz z nim stworzylibyście idealny duet! Na pewno byście się dogadali i przeżyli wspólnie wiele przygód. Co o tym sądzisz? Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
Ajenejd

Ajenejd

Mustang yeeyeyeye

Odpowiedz
1
DEMENTORKA_20

DEMENTORKA_20

Super quiz

Odpowiedz
Swiergotk

Swiergotk

MAXIMUS

Odpowiedz
1
pegasis24

pegasis24

Mustang
Koń ten jest z wytwórni DreamWorks oraz z bajki ,,Mustang z Dzikiej Doliny”. Pomimo tego, że jest narratorem opowieści, tak naprawdę nie wypowiada w bajcie ani jednego słowa. Jest wrażliwy, a jednocześnie silny – za wszelką cenę chce chronić swoje stado i przyjaciół. Pomimo początkowej nieufności wobec Indianina, potem tworzą idealny duet. W czasie filmu poznaje także piękną klacz, Rosę. To właśnie wraz z nim stworzylibyście idealny duet! Na pewno byście się dogadali i przeżyli wspólnie wiele przygód.

Jeeeej❤❤💙💙

Odpowiedz
fantazja.lukrecji

fantazja.lukrecji

Koń ten jest z wytwórni DreamWorks oraz z bajki ,,Mustang z Dzikiej Doliny”. Pomimo tego, że jest narratorem opowieści, tak naprawdę nie wypowiada w bajcie ani jednego słowa. Jest wrażliwy, a jednocześnie silny – za wszelką cenę chce chronić swoje stado i przyjaciół. Pomimo początkowej nieufności wobec Indianina, potem tworzą idealny duet. W czasie filmu poznaje także piękną klacz, Rosę. To właśnie wraz z nim stworzylibyście idealny duet! Na pewno byście się dogadali i przeżyli wspólnie wiele przygód. Co o tym sądzisz? Podziel się wynikiem w komentarzu!
Jej❤️❤️❤️

Odpowiedz
Marta.Z

Marta.Z

Mustang ❤️

Odpowiedz
.dahetka.

.dahetka.

Maximus❤️

Odpowiedz

K...a

Maximus

Super quiz

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej