Mam Spotiffy Premium, więc to oczywiste że... często słucham jeden piosenki w zapętleniu!Tak, to prawdaNie, to nie prawdaMam Spotiffy Premium, więc to oczywiste że... Zawsze robię kolejkę piosenek, które mają polecieć!Tak, to prawdaNie, to nie prawdaMam Spotiffy Premium, więc to oczywiste że... Co miesiąc płacę za muzykę!Tak, to prawdaNie, to nie prawdaMam Spotiffy Premium, więc to oczywiste że... Tworzę własne playlisty!Tak, to prawdaNie, to nie prawdaReklama Mam Spotiffy Premium, więc to oczywiste że... Cały rok wyczekuje na Spotify Wrapped!Tak, to prawdaNie, to nie prawdaMam Spotiffy Premium, więc to oczywiste że... Na każdej imprezie puszczam muzykę!Tak, to prawdaNie, to nie prawdaReklama Mam Spotiffy Premium, więc to oczywiste że... Kocham słuchać muzykę!Tak, to prawdaNie, to nie prawdaMam Spotiffy Premium, więc to oczywiste że... Nienawidzę reklam!Tak, to prawdaNie, to nie prawdaMam Spotiffy Premium, więc to oczywiste że... Znam na pamięć piosenki, które słucham!Tak, to prawdaNie, to nie prawda Więcej pytań znajdziesz w naszej nowej aplikacji: Pobierz za darmo Reklama 66 Super! 665 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych Następny quiz za: 10 AnulujRozwiąż teraz Czy przetrwasz dzień jako pracownik apteki? Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas. Prosimy, napisz nam jaki to błąd skoro już go zauważyłeś. Pozwoli nam to szybciej go poprawić. Wyślij
Nottie.
większość prawda
-phoenixx-
Mega głosowanie, leci do ulu! <3
enter_stockfisch
ni mam spotify premium
Two.Time
Nie mam Spotify Premium, więc to oczywiste, że robię każde z tych rzeczy oprócz płacenia! :D
Lazurowa.
@Cube.Noob_12 A z tym się zgadzam!
S-A-T-A-N
spotify jedno f
Wysoka_Gwiazda.
Ja mam darmowe a mam część funkcji premium, właściwie to nie mogę tylko pobierać, słuchać bez internetu i mam reklamy xd
mayu.skaa
fajne glosowanie
Noob_Saibot_
Jak się zalicza Spotify Premium za żappsy?
KacperQuizes
Bardzo fajny quiz, rzadko kiedy rozwiązuje czyjeś quizy a co dopiero dodaje je do ulubionych ale tu zrobię wyjątek! <3
mlody_rastafari
już nie mam Spotify premium 😞