Majowie, Aztekowie, a może Omelkowie? Do której starożytnej cywilizacji zamieszkującej Meksyk byś należał?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 31

Pepa

Pepa

Aztekowie fajny quiz!

Odpowiedz
1
Lestaaa

Lestaaa

•  AUTOR

@Pepa Dziękuję 😊

Odpowiedz
1

s...7

Omelkowie
Nawet fajnie

Odpowiedz
2

Quizomania995

(przepraszam boję się takich liścików 😭)

Proszę , uważnie przeczytaj ten list to nie są żarty ! Ten list przeszedł już Polskę ,aż 200 razy . Ludzie którzy nie przeczytali listu a dostali lub przerwali spotkało wielkie nie szczęście . Chcesz dowodu ? Maria Maibal nie przeczytała listu została pozbawiona życia chociaż była niewinna. Janek Sztoch przerwał czytanie listu w ciągu czterech dni zmarł na dotąd niewyjaśnioną chorobę ! Starczy dowodów -teraz wczytaj się w list- . Dawno temu żyła rodzina mająca kupę kasy ! Pewnego dnia ojciec dostał wiadomość o nowej pracy w Malborku.Pomyślnie wyprowadzili się z Polski do obcego miasta.Po wynajęciu mieszkania matka coś podejrzewała ,ponieważ dostali dom za free.A właściciel zmarł na zawał serca chociaż na nic nie był chory sąsiedzi mówili ,że ten dom straszy ! Na noc rodzice ucałowali dzieci na dobranoc.Matka wstała rano powitać dzieci w nowym domu . Odkryła pościel ,a w niej same prochy i list ,,Ha ha ha … Było tu nie mieszkać zły pech ,Duch” mamo ratuj ! ” .Już 20 lat dzieci nadal są szukane przez najlepszych detektywów.Rodzice po tej sytuacji wyprowadzili się do Polski zmarli na sen ,w którym śniły im się ich dzieci i duch zarzynające ich małe główki.

Masz 24godz na rozesłanie twego do 5 osób inaczej pech przejdzie na ciebie kto wie może to też będzie twoja historia (ale żebyś nie miał/miała pecha roześlij to do tych osób błagam

Odpowiedz
Lady.Ravenclaw

Lady.Ravenclaw

Omelkowie
Jedną z najbardziej tajemniczych kultur, jakie żyły na Ziemi są Olmekowie. Plemiona te osiadły na nadbrzeżach rzek i jezior, od Zatoki Meksykańskiej aż do górzystych terenów w głębi lądu i wykształciły kulturę o wielu wspólnych cechach. Do osiągnięć związanych ze sztuką należy budowa schodkowych piramid ze świątyniami. Mógłbyś należeć do tej cywilizacji czy nie wyobrażasz sobie tam życia?

Odpowiedz
2
Mrs.

Mrs.

Majowie
Majowie jak i Aztekowie składali ofiary z ludzi. Nacinali klatkę piersiową i wyrywali bijące jeszcze serca.
To taka krwawa ciekawostka. 😁

Odpowiedz
3
Times

Times

Aztekowie

Odpowiedz
2
Pdr

Pdr

Omelkowie

Odpowiedz
4
Luczeq

Luczeq

Majowie
👍

Odpowiedz
2
JustinSeagull

JustinSeagull

Aztekowie

Odpowiedz
2
KatiKati

KatiKati

Aztekowie

Odpowiedz
2

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej