Opowiadania mogą zawierać treści nieodpowiednie dla osób nieletnich. Zostaje w nich zachowana oryginalna pisownia.

Sprawiedliwość

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Quiz w Poczekalni. Zawiera nieodpowiednie treści? Wyślij zgłoszenie
Sprawdź najnowsze posty na Instagramie! @samequizy
LlamaLusia LlamaLusia
Zobacz profil

Komentarze sameQuizy: 5

_Princess_Riverdale_

_Princess_Riverdale_

Hej, mi tam ogólnie bardzo podoba się opowiadanie :) oraz mam wielką prośbę, napisz drugą część, PROSZĘ :)

Odpowiedz
_Camille_

_Camille_

Stooooop…
Wait…
Ale to dzikie, omg 😵
Ale od początku. Wiem, że Melanie potrafi zainspirować, ma swój tajemniczy styl, pobudzający kreatywność ale aby zacząć pisać trzeba wszystko przemyśleć. Nie możesz tak po prostu napisać – Nie będę tracić czasu na opisywanie bohaterki, posłuchajcie sobie Mad Hatter Melanie – od tego właśnie są książki. Książki lubią opisy, kochają jak pomiędzy wierszami rzucisz jakiś smaczek z wyglądu czy charakteru postaci, ale nie wszystko na raz, powoli :D
Lecąc dalej, który rodzic nazwałby swoje dziecko śmierć? Zgadując żaden, nawet ja (osoba, która nie lubi dzieci) bym tak nie skrzywdziła tej istoty. No i w dodatku – moim zdaniem – Kamatayan Potter brzmi głupio, nie sądzisz?
3 latkowi ciężko świadomie podpalić dom, a jeśli nawet to ciężko to nazwał ‚zawsze byłam mądrzejsza’. Rodzice po 2 latach skapnęli się, że przyjaciele Jamesa nie żyją a domy w sąsiedztwie płoną?
Czy przez te parę lat grania na skrzypcach Śmierć nie umarłaby z głodu? Jakby… musiała coś jeść…
Dlaczego dyrektor zachowuje się jak ameba? Przy nim Kamatayan serio wygląda na ponadprzeciętnie inteligentną! Ja bym nie wierzyła w jej zapewnienie, w ogóle do niej nie podchodziła. W ‚normalnym’ świecie po skończeniu 18 roku życia wylądowałaby w Azkabanie za morderstwa jakich się dopuściła – nawet mając 5 lat, skoro była świadoma xD
Kolejne pytanie, skąd ona miała szpilki? Kto dał osobie chorej, zdolnej do wszystkiego jakiś ostry przedmiot? Potem miała jeszcze sztylet i zapałki. Nie powinni jej wcześniej przeszukać i zarekwirować niebezpieczne dla niej i otoczenia przedmioty?
Kolejna inteligentna rozmowa z Tonks, skoro Nimfadora wiedziała kim jest Kamatayan dlaczego nie wycofała się z przedziału? Myślę, że spanie na korytarzu byłoby bezpieczniejsze niż siedzenie z mordercą i podpalaczem.
Każdy ma jakieś cechy charakteru, moim zdaniem Kamatayan jest na przykład dziwna, sama określiła się jako inteligentną, co wrzucaj ją do Ravenclawu.
Mam wrażenie, że jeśli Tiara ‚wyczułaby pustkę’ podałby losowy dom, a nie pozwoliła wybrać. W końcu po coś musi być, a ta czapka była dumną czapką więc nie pozwoliłaby tak sobą pomiatać.

Podsumowując: tak wiele pytań i tak mało odpowiedzi…

Odpowiedz
LlamaLusia

LlamaLusia

•  AUTOR

Ja naprzykład nazwałabym swoje dziecko Kamatayan
Z reszta
Masz raje
Sorry dopiero uczę się pisać@_Camille_

Odpowiedz
LlamaLusia

LlamaLusia

•  AUTOR

Naprawię to i dziękuję za uwagi to przynajmniej się przydaje

Odpowiedz
_Camille_

_Camille_

@LlamaLusia
Miło mi, że przyjęłaś to w ten sposób i cieszę się, że moje narzekania na coś mogą się przydać. Musisz jeszcze sporo ćwiczyć, no ale praktyka czyni mistrza, powodzenia

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej