Letnie sytuacje – Harry Potter vs. Huncwoci

Z kim wyjedziesz na wakacje?
Z Hermioną wyjedziecie do Francji na miesiąc i zwiedzicie najciekawsze miejsca i miasta.
Bliźniaki zaproszę Cię do Nory i to z nimi spędzisz większość wakacji na dokuczaniu Golden Trio.
Draco zabierze Cię na wakacje po Europie, gdzie spędzicie po tygodniu w najciekawszych miastach i w najlepszych hotelach wypoczywając.
Harry zabierze Cię w góry i we dwoje spędzicie dwa tygodnie na wędrówkach.
Z Jamesem spędzisz dwa tygodnie pod palmami na Hawajach.
Z Syriuszem spędzicie tydzień u Ciebie w domu. Syriusz sprawi, że dostaniesz zakwasów w policzkach, od nadmiaru śmiechu.
Remus i Ty wybierzecie się do Włoch i spędzicie tam romantyczny czas tylko we dwoje.

Z kim spędzisz cały dzień na plaży?
Z Hermioną spędzicie cały dzień z grupką chłopaków, którzy bardzo będą chcieli wam zaimponować.
Zaprosisz bliźniaków na plażę i cały dzień spędzicie na grze w piłkę i opalaniu się.
Z Draco na prywatnej plaży będziesz opalać się toples, przez co chłopak nie będzie mógł się skupić na niczym innym jak na Tobie.
Z Harrym cały dzień na plaży spędzicie na zabawie w wodzie, a także wypożyczycie sobie łódkę, którą popłyniecie na wycieczkę.
James zrobi Ci niespodziankę i zabierze Cię na rejs jachtem, gdzie będziecie mogli nurkować i podziwiać rafę koralową, a później całe popołudnie będzie próbował Cię namówić na masaż tyle, że Ty w wersji toples.
Z Syriuszem weźmiecie udział w budowaniu zamków z piasku. Zbudujecie ogromny zamek, który po kryjomu zaczarujecie dzięki czemu zdobędziecie wyróżnienie, czyli kupon na lody.
Z Remusem pójdziesz na plażę gdzie będziecie spacerować pół dnia, a później zwiedzicie w samotności latarnie morską.

Z kim pójdziesz na basen?
Z Hermioną i przyjaciółmi pójdziecie na basen, a wieczorem zostaniecie zaproszeni na grilla.
Z bliźniakami i Ronem pójdziecie na mugolski basen, gdzie Ron prawie się utopi, a bliźniaki będą się zachwycać dmuchanymi pontonami, kradnąc jeden w kształcie fotela.
Draco zaprosi Cię do siebie do willi i spędzicie cały dzień nad basenem, gdzie domowe skrzaty będą wam donosić wszystko czego tylko dusza zapragnie.
Harry weźmie Cię na basen i po kilku godzinach opalania chłopak weźmie Cię na ręce i wskoczy z Tobą do wody wywołując u siebie szok termiczny.
Z Jamesem pójdziecie nad basen hotelowy, gdzie James będzie udawał kilkukrotnie przetopienie byś go reanimowała usta usta, lecz Ty za każdym razem będziesz reagować śmiechem.
Syriusz zabierze Cię na basen, a kiedy powiesz mu, że nie masz stroju kupi Ci wyjątkowo obrzydliwy strój, z którego ciągle będzie żartować, przez co za karę ściągniesz mu spodnie i wyrzucisz na jedną ze zjeżdżalni.
Razem z Remusem i huncwotami wybierzecie się na basen, gdzie podczas zabawy chłopaki wskoczą do wody, a Ty przy dyskretnym użyciu magii pozbawisz ich kąpielówek ku radości obecnych na basenie pań.

Komu pozwolisz się uczesać?
Hermiona zrobi Ci elegancką fryzurę na przyjęcie.
Bliźniacy zabawią się w fryzjera i spalą Ci włosy prostownicą.
Draco będzie pół dnia bawił się Twoimi włosami próbując coś stworzyć, dając Ci przy tym dużo przyjemności, dodatkowo co chwilę całowałby Cię w kark.
Harry wciągnie Ci włosy w suszarkę do włosów, próbując wysuszyć Twoje włosy drugą stroną przedmiotu.
James wczułby się zbytnio w rolę osobistego fryzjera i po pół godzinie czesania na całej głowie narobiłyby Ci kołtunów nie do rozczesania, przez co zmuszona byłaś obciąć włosy.
Syriusz bez Twojej zgody obciąłby Ci włosy i przefarbował na rudy kolor, przez co przez kolejne godziny byś go goniła z maszynkę, pomimo, że efekt by Ci się podobał to i tak na koniec ogoliłabyś go na łyso, tak dla zasady.
Remus zrobi Ci masaż głowy i uplecie Ci warkocza.
Reklama

Z kim wybierzesz się na wycieczkę rowerową do sąsiedniego miasta?
Z Hermioną przejedziecie się do sąsiedniego miasta i spędzicie tam weekend.
Z bliźniakami wybierzecie się na wycieczkę, ale skapitulujecie w połowie drogi, urządzając sobie drzemkę na jednej z łąk.
Z Draco wybierzesz się na wycieczkę tandemem, zajmując miejsce za nim będziesz mogła bezkarnie odpoczywać kiedy tylko się zmęczysz.
Z Harrym wybierzesz się na wycieczkę, ale zabłądzicie i po całym dniu jazdy postanowicie wrócić do domu pociągiem.
Z Jamesem wybierzecie się na wycieczkę, niestety, podczas drogi skręcisz kostkę. Chłopak zabawi się w superbohatera i zaniesie Cię do szpitala, a później przez tydzień będzie Cię obsługiwał.
Z Syriuszem i jego bratem wybierzesz się na wycieczkę i całą drogę będziesz się śmiała kiedy Ci będą sobie dokuczać przez co nie dojedziecie na miejsce w pełnym składzie.
Remus weźmie Cię na wycieczkę do sąsiedniego miasta, ale będziecie tam jechać trzy dni co chwile robiąc przerwy na odpoczynek i podziwianie widoków.

Z kim pójdziesz do kościoła?
Z Hermioną wybierzecie się na ślub przyjaciół.
Z bliźniakami spędziłaś godzinę w kościele, gdzie chłopcy ciągle zadawali pytania i komentowali ludzi przed kościołem.
Z Draco wybierzecie się do kościoła, gdzie akurat odbywał się ślub. Państwo młodzi wypuszczali gołębie, a jeden z nich narobi na Draco, Ty widząc to zaczęłaś się maniakalnie śmiać.
Z Harrym pójdziesz na mszę, gdzie chłopak zaśnie na Twoim ramieniu śliniąc je.
James pójdzie z Tobą do kościoła, na mszę dla dzieci i całą mszę będzie Cię namawiał do macierzyństwa, gdzie rolę ojca miałby wykonywać on.
Z Syriuszem pójdziecie do kościoła, akurat jak będzie ślub, Syriusz zbierając cukierki młodej pary, zaczepi butami o jej sukienkę drąc ją.
Remus pójdzie z Tobą do kościoła i całą mszę chłopak będzie zbierał kwiatki z dziewczynką, która ciągle go zaczepiała.
Reklama

Z kim spędzisz najdłuższy dzień w roku, czyli pierwszy dzień lata?
Hermiona i Ty spotkacie się na mieście, a później wybierzecie się na piknik gdzie umówione byłyście z Ronem i Ginny.
Z bliźniakami wybierzecie się na charytatywny maraton, podczas którego spotkasz miłość swojego życia.
Draco i Ty wybierzecie się na świętowanie tego dnia do Blaise, ale szybko wymkniecie się na spacer, gdzie spędzicie noc pod gwiazdami.
Harry zaprosi Cię na lody włoskie, do Włoch.
Z Jamesem pójdziecie na piknik gdzie będziecie obżerać się cały dzień, a gdy pod koniec puszczane będą fajerwerki połączycie się w namiętnym pocałunku.
Syriusz i Ty spędzicie ten dzień na leniuchowaniu u Ciebie w domu i odkrywaniu tajemnic swojego ciała.
Z trudem wyciągniesz Remusa z domu na wieczorny spacer, podczas którego Remus otworzy się przed Tobą i zacznie opowiadać Ci o swoim dzieciństwie.

Z kim pójdziesz do kasyna?
Z Hermioną przepuścicie niewielką ilość pieniędzy na grach, ale pod koniec wygrasz prezent od kasyna w losowaniu.
Bliźniacy zainwestują trochę kasy, przez co zarobią, ale szczęka im opadnie kiedy rozbijesz bank w jednorękim bandycie.
Draco miał niesamowitą passę i wygrał trzykrotność zainwestowanych pieniędzy w ruletce, za które kupił Ci tego samego dnia biżuterię z diamentami.
Harry nie będzie grać, ani nie będzie robił nic prócz jedzenia i picia darmowych drinków, przez co przestaniesz się do niego przyznawać i wśród poznanych, eleganckich mężczyzn zaczniesz się w końcu dobrze bawić.
James będzie dostawał szału za każdym razem kiedy będziesz wygrywać, a on pozbawiony Twojego szczęścia przegra niemałą fortunę, przez co do końca roku będzie przeklinał dzień kiedy zgodził się odwiedzić z Tobą kasyno.
Syriusz po wyjściu na zero, na koniec weźmie udział w występie magików i przy użyciu swojej magii sprawi, że nawet magicy będą zaskoczeni "swoimi" umiejętnościami, a Ty będziesz się dzięki temu nieziemsko bawić.
Remus będzie przyglądał się Twojej grze i wszystko komentując sprawi, że się wkurzysz i zostawisz go w kasynie. Chłopak szybko zorientuje się, że wyszłaś i przez następne godziny będzie Ci udowadniał, że jego język może służyć także do przyjemnych rz

W jaką zabawę z dzieciństwa się pobawicie?
Z Hermioną zagracie w karty, najpierw w "Piotrka", a później przez pół godziny będziecie grać w wojnę.
Z chłopakami zagracie na konsoli, Fred po kolejnej porażce nie wytrzymując wyrzuci grę przez okno.
Z Draco wybierzecie się na rolki, chłopak zapatrzony na Twoje pośladki pod krótką spódniczką wjedzie w słup, przez co na środku twarzy będzie miał czerwony ślad, który nie będzie znikał przez ponad tydzień.
Z Harrym zagracie w kości na rozbieranie i to Ty wygrasz.
Z Jamesem zabawisz się w chowanego, gdzie chłopak po chwili zapomni o idei zabawy i przestanie Cię szukać, przez co spędzisz godzinę zwinięta w kłębek w koszu na pranie.
Z Syriuszem zagracie w gumę, gdzie chłopak zaplatany o przedmiot wybije sobie jedynki upadając na ziemie.
Z Remusem pójdziecie na trzepak, gdzie uderzając o głowę padniesz na ziemie nieprzytomna, a chłopak spanikowany zacznie Cię nieudolnie ratować.

Z kim i na jakie wydarzenie zdecydujesz się wybrać w to lato?
Z Hermioną wybierzecie się do aqua parku i na gofry.
Bliźniacy zabiorą Cię do salonu tatuażowego, gdzie w trójkę zrobicie sobie tatuaże nawiązujące do waszej przyjaźni.
Z Draco pójdziecie do teatru na bardzo zabawną sztukę detektywistyczną, a później spacerem wrócicie do domu gdzie Draco spędzi z Tobą noc.
Harry weźmie Cię ze sobą na premierę filmu, który bardzo chciałaś zobaczyć.
Z Jamesem pójdziecie do Wesołego Miasteczka, chłopak ustrzeli dla Ciebie wielkiego pluszowego miśka, a na diabelskim młynie wyzna Ci miłość.
Z Syriuszem pójdziecie do cyrku, gdzie chłopak po występie będzie chciał ukraść słonia i prawie by mu się to udało, gdyby nie Twój zdrowy rozsądek.
Remus weźmie Cię na noc muzeów, gdzie podczas kolejnej nudnej teorii chłopaka strzelisz go w potylice i wyciągniesz go na dyskotekę gdzie upijesz go, a chłopak zacznie się do Ciebie dobierać.

Z kim spędzisz ostatni dzień lata?
Z Hermioną wybierzecie się do skatepark, gdzie przy pomocy przystojnych chłopaków nauczysz się jazdy na desce.
Z bliźniakami spędzisz czas na zabawie paintball.
Z Draco wybierzecie się na pokaz fajerwerków, chłopak obejmując Cię pierwszy raz wyzna Ci miłość, przez co popłaczesz się.
Z Harrym pójdziecie na przyjęcie, na którym upijecie się i zaczniecie się całować.
Z Jamesem pójdziecie na karaoke i wspólnie "zaśpiewacie" My Heart Will Go On • Celine Dion, kiedy skończycie zauważycie, że zostaliście sami co intensywnie wykorzystacie.
Z Syriuszem spędzicie czas tylko we dwoje na dachu Twojego domu i będziecie wypatrywać spadającej gwiazdki pijąc tanie wino.
Z Remusem cały dzień będziecie zajmować się dzieckiem sąsiadów, przez co sama będziesz chciała mieć takiego małego urwisa.

Reklama
430 Super!
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 86

LauraCollins

LauraCollins

To przecież jasne że najlepszy jest Fred wyrzucający konsolę za okno!

Odpowiedz
2
KrolowaZim13

KrolowaZim13

Masz naprawdę cudowne quizy a szczególnie głosowania z Harrego Pottera i Huncwotów 💖💖💖

Odpowiedz
lolzz

lolzz

Te zdjęcie na początku hahah😂😂

Odpowiedz
2
Anasz

Anasz

Super quiz! Słuchaj, chce zrobić special, ale potrzebuje serc i obserwujących (jak możecie dajcie to i to), a wszystkie info o specialu są w tym quizie https://samequizy.pl/co-chcecie-4/ Jeśli możesz to wejść, zagłosuj i obserwuj, dawaj serca. Liczę na was!

Odpowiedz
water_mellon

water_mellon

OMG najlepsze glosowanie HP ever

Odpowiedz
2
edyta92

edyta92

•  AUTOR

@misiaczeksp3 bardzo mi miło. :) A już niedługo szykuje się nowe z sytuacjami jesiennymi :)

Odpowiedz
1
CinderpeltPL

CinderpeltPL

Świetne głosowanie :D Niektóre odpowiedzi mnie naprawdę rozwaliły XD

Odpowiedz
2
edyta92

edyta92

•  AUTOR

@CinderpeltPL ciesze sie

Odpowiedz
Shizunee

Shizunee

Słuchaj zrobisz jesienne sytuacje?? pliska bo ja to kooooochaaaaam ♥♥

Odpowiedz
2
edyta92

edyta92

•  AUTOR

@Shizunee no zrobie niedlugo juz sie za nie wezme bo ostatnio nie idzie mi pisanie. 😅

Odpowiedz

Jagodziana_Jagoda

Draco ma nowego przyjaciela xDD a Syriusz z tym słoniem mnie rozwalił. Miniaturka najlepsza

Odpowiedz
2
edyta92

edyta92

•  AUTOR

@Jagodziana_Jagoda dzieki. Ciesze sie bardzo 😉

Odpowiedz

n...k

Miniaturka mnie rozwala XD

Odpowiedz
2
edyta92

edyta92

•  AUTOR

@OliwiaRed4 cieszę się :)

Odpowiedz
nassi.channPL

nassi.channPL

ciagle wybieralam hermione

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej