Opowiadania mogą zawierać treści nieodpowiednie dla osób nieletnich. Zostaje w nich zachowana oryginalna pisownia.

„Lalka” na małej scenie-Życie jest ciężkie

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Quiz w Poczekalni. Zawiera nieodpowiednie treści? Wyślij zgłoszenie

Komentarze sameQuizy: 102

AngelDream

AngelDream

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

Odpowiedz
Sakura_Hanako

Sakura_Hanako

OMG, tak końcówka najlepsza :’DDD ale codo początku, to mam tak samo ostatnio ;-; jestem tak zdołowana że nawet nie mam siły ostrza od strugaczki z szuflady wyjąć ;-;

Odpowiedz
1
Elviria_Zoldyck

Elviria_Zoldyck

•  AUTOR

@Sakura_Hanako
Kurde…czytaj że zrozumieniem.
Gdzie ja pisałam o checi? Nie denerwuj…proszę, czytaj ze zrozumieniem.
No właśnie, nie ma nic.
Nie ma radości, jak i cierpienia.
Mam wrażenie jakbyś miała dużą barierę odnośnie tego tematu.
Przydarzyły mi się rzeczy, które pozwoliły mi szerzej patrzeć na świat i coś co dla przeciętnej osoby jest nie do zrozumienia, rozumiem.
Więc mam do Ciebie prośbę, nie próbuj tego zrozumieć. Musiałabys doświadczyć pewnych rzeczy, aby móc zmienić swoje postrzeganie.
Poza tym samobójcy to osoby słabe, które nie dały rady. Przegrały, moja psychika jest dosyć silna, więc nie pragnę śmierci. Z reszta nigdzie nie napisałam, że pragnę, fascynacja to nie jest pragniecie czegoś. Czy to, że np fascynuja mnie kurczaki oznacza, że chce być kurczakiem? Nie.

Odpowiedz
Sakura_Hanako

Sakura_Hanako

@Elviria_Zoldyck OK, przepraszam… I tak, mam barierę, na tyle dużą, że kiedy o tym myślę, to płaczę. Nienawidzę tego i nie umiem o tym mówić. W dość młodym wieku starałam się ją zrozumieć i nie wyszło mi to na dobre. I jeszcze ten paradoks, że wiem, że tak jest łatwiej, ale się boję… Przepraszam. Skończmy temat, bo serio chyba się potnę.. uch… chyba poproszę koleżankę o żyletkę, bo Zdzisławem nie leci mi krew… Źle to na mnie wpływa, a jeszcze musze pocieszać koleżankę, bo jej obiecałam, że jej nie opuszczę, ale serio mam sama dość… Uch.. jeszcze raz przepraszam

Odpowiedz
pokaż więcej odpowiedzi (98)

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej