Którym Pingwinem z Madagaskaru jesteś?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas.
Sprawdź najnowsze posty na Instagramie! @samequizy

Komentarze sameQuizy: 49

LPSoldier

LPSoldier

Skipper
Nawet pasuje :D

Odpowiedz
RedCat

RedCat

Ricio

Odpowiedz
martoni10

martoni10

Kowaliski
A myśliłam że będzie szeregowy lub rico

Odpowiedz
1
hadesiako

hadesiako

Dobra fajn, quiz wbijajcie do mnie na kanał na yt, hadesiak , i jeszcze pozdrawiam cukrowa Zajefajny quiz
!💜

Odpowiedz
Cukrowa

Cukrowa

•  AUTOR

@hadesiako Dziękuję 😚

Odpowiedz
FlashNewPl

FlashNewPl

Szeregowy najmłodszy i najniższy z pingwinów. Często jest najrozsądniej myślącym z grupy, jednak jego pomysły rzadko są traktowane poważnie. Jest bardzo wrażliwy i dziecinny. Wyróżnia go także urok osobisty. Skipper traktuje go jak własnego syna. Panicznie boi się borsuków i twierdzi, że nie wolno im ufać. W oryginalnej, angielskiej wersji językowej mówi z brytyjskim akcentem. Uwielbia słodycze. W przeszłości, jako pan Talon był mistrzem minigolfa. Ma lekką nadwagę. Lubi teatr. Często jest wybierany na ochotnika, ponieważ, jak uważa Skipper, jedynie jego brak nie będzie obciążeniem dla drużyny. Przechowuje pomarańczowego lizaka na czarną godzinę. Ma wujka Nigela, który jest brytyjskim agentem. Często cytuje „złote myśli”.

Odpowiedz
Lilka18

Lilka18

Ekscentryczny strateg pingwinich komandosów, który podaje sugestie i tworzy raporty. Jest również naukowcem i wynalazcą. Jego nieprzetestowane wynalazki znajdują się na poziomie 13 pod bazą. Zawsze ma przy sobie charakterystyczne liczydło. Mimo swojej inteligencji często zachowuje się irracjonalnie i zestresowany natychmiast panikuje lub dostaje maniakalnego ataku. Gdy potrzebne są bardzo szybkie decyzje, traci czas na przesadne analizowanie sytuacji. Jest najwyższy i najszczuplejszy, ale też najmniej wytrzymały z grupy pingwinów. Nie wierzy w magię i czary, aczkolwiek sądzi, że kosmici istnieją. Umie grać na banjo, tańczyć i śpiewać. Kocha słodycze, nienawidzi brokułów. Boi się dentysty i ośmiornic. Ma dostęp do tajnych akt, jest prawoskrzydły. Podziel się wynikiem w komentarzu

Odpowiedz
gingerlils

gingerlils

Najmłodszy i najniższy z pingwinów. Często jest najrozsądniej myślącym z grupy, jednak jego pomysły rzadko są traktowane poważnie. Jest bardzo wrażliwy i dziecinny. Wyróżnia go także urok osobisty. Skipper traktuje go jak własnego syna. Panicznie boi się borsuków i twierdzi, że nie wolno im ufać. W oryginalnej, angielskiej wersji językowej mówi z brytyjskim akcentem. Uwielbia słodycze. W przeszłości, jako pan Talon był mistrzem minigolfa. Ma lekką nadwagę. Lubi teatr. Często jest wybierany na ochotnika, ponieważ, jak uważa Skipper, jedynie jego brak nie będzie obciążeniem dla drużyny. Przechowuje pomarańczowego lizaka na czarną godzinę. Ma wujka Nigela, który jest brytyjskim agentem. Często cytuje „złote myśli”. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
Agus6w

Agus6w

Siemka, Mój wynik to Kowalski, :(((

Odpowiedz
1

M...n

Szeregowy 😊😊😊

Odpowiedz
depeche.roses

depeche.roses

Rico🙂😀😻😀

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej