Którym introwertykiem spośród 4 typów jesteś?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 83

Marcelinaa3

HINKING – myśliciel/marzyciel

To introwertycy z największą skłonnością do oddawania się głębokim przemyśleniom, analizom i marzeniom, samorefleksji. Czasem mogą się w tym wręcz zagubić. Mają bogate życie wewnętrzne, bywają melancholijni. Spotkania z ludźmi nie męczą ich tak, jak introwertyków z typu SOCIAL, ale nie odnajdują się w każdym towarzystwie ze względu na swoją tendencję do wchodzenia na zbyt głębokie czy bardzo angażujące umysł/wyobraźnię tematy i niezbyt dużej chęci do podtrzymywania płytkich rozmów o niczym. Ich super mocą jest: wysoka kreatywność, innowacyjność, umiejętność analizy i syntezy elementów, które większość osób widzi jako odrębne. Inni ludzie mogliby nauczyć się od nich: myślenia „outside the box”, dzielenia się pomysłami i wizjami bez próby narzucenia ich drugiej osobie, ale z chęcią wyciągnięcia z takiej rozmowy czegoś dla siebie lub stworzenia nowego, wspólnego podejścia. Powinni pracować nad: ustalaniem priorytetów i dyscypliną przerywającą marzenia

Odpowiedz

dc_fanka

RESTRAINED – wycofany 👍

Odpowiedz

Bunniest

Thinking

Odpowiedz

Elka8118

SOCIAL- ten quiz jest na prawdę dobry ;)

Odpowiedz
1

KreatywnAnia

RESTRAINED – wycofany

Zgadza się tak w 90% ♥

Odpowiedz
2

goldenblue

Thinking – myśliciel/marzyciel
Racja. Chociaż jestem ambiwertykiem to rozwiązałam ten quiz i rzeczywiście. Mam często skłonność do przemyśleń i sentymentalnych refleksji☺️

Odpowiedz
2

Nastya_The_Comrade

Thinking

Odpowiedz
1

MarysiaxXx

ANXIOUS – lękliwy

Odpowiedz
1

WilczeSerceWojownicy

ANXIOUS – lękliwy

Odpowiedz
1

BlackNight

Ten typ introwertyka najbliższy jest typowemu rozumieniu introwertyzmu. Lubi być sam, czerpie z tego energię. Czuje się lepiej spotykając w małych grupkach lub z bliższymi osobami, niż na dużych imprezach, gdzie jest wiele obcych osób – to go męczy. Nie jest to tożsame z nieśmiałością, bo ten typ nie odczuwa lęku w kontaktach – samotność jest często jego wyborem, ale ceni sobie intymny kontakt z ludźmi. Ten typ bywa również nazywany Ogrodnikiem, dlatego, że wybiera starannie, jakie relacje pielęgnować, a jakie wyrywać ze swojego towarzyskiego ogródka.

Jego super mocą jest: lojalność i umiejętność utrzymywania głębokich relacji, w których stawia się na szczerość i możliwe jest odsłonięcie swojej czułej, bezbronnej strony, bez obawy, że druga osoba to wykorzysta.

Inni ludzi mogliby nauczyć się od niego: zwracania większej uwagi na czas spędzany ze sobą, inwestowania w swoje dobre samopoczucie, umiejętności odpuszczania społecznych wydarzeń (przeciwieństwo tendencji FOMO – fear of missing out).

Powinien pracować nad: podejściem do większych zgromadzeń, zwłaszcza gdy odbiera mu to szansę na nawiązanie cennych kontaktów, np. zawodowych.

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej