Którym fikcyjnym dzieckiem będziesz mogła zająć się jako opiekunka?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 176

numer_siedem

numer_siedem

Baby Groot

Nasz profesjonalny i (zazwyczaj) niezawodny system dopasował do Ciebie właśnie to dziecko! Mały Groot to bardzo energiczna osóbka. Przygotuj się na naukę jego niezwykłego języka, dużo ogrodnictwa i ciekawe życie na pokładzie statku ,,Milano". Nawet superbohaterowie potrzebują czasami spokoju od zajmowania się swoimi dziećmi. Tak żywe dziecko, jak Groot, potrafi doprowadzić dorosłych do ogromnej frustracji. Na szczęście pojawisz się Ty! Humanoidalne drzewko na pewno będzie zachwycone Twoją opieką. Zabawa z nim to prawdziwa przyjemność. Tylko uważaj, żeby bardzo konkretnie mówić, co masz na myśli! Mam nadzieję, że opieka nad tym dzieckiem Ci się spodoba. Możesz podzielić się z innymi opinią o Quizie i wynikiem w komentarzu!

Naprawdę ciekawy i bardzo pomysłowy quiz! Widać, że włożył*ś w niego bardzo dużo pracy💚

Odpowiedz
1
Honey_Lemon

Honey_Lemon

•  AUTOR

@numer_siedem dziękuję! Bardzo cieszę się, że mój quiz Ci się spodobał🤍

Odpowiedz
1
kybalka60

kybalka60

Koda
Nasz profesjonalny i (zazwyczaj) niezawodny system dopasował do Ciebie właśnie to dziecko! Lubisz ciekawe przypadki i dlatego przydzielone Ci dziecko nie jest człowiekiem. Będziesz zajmować się zaskakująco energicznym niedźwiedziem! Jego starszy brat Kenai chce, aby Koda poznał też ludzkie zwyczaje, których masz go nauczyć. Musisz przygotować się na długie godziny rozmów i znaleźć złoty środek na podtrzymanie uczucia skupienia u niedźwiadka. Oczywiście z takim kimś jak Koda czeka Cię też dużo zabawy. Jestem przekonana, że szybko się zaprzyjaźnicie! Mam nadzieję, że opieka nad tym dzieckiem Ci się spodoba. Możesz podzielić się z innymi opinią o Quizie i wynikiem w komentarzu!
Supcio quiz

Odpowiedz
1
Honey_Lemon

Honey_Lemon

•  AUTOR

@kybalka60 dziękuję!

Odpowiedz
mikopro

mikopro

Nasz profesjonalny i (zazwyczaj) niezawodny system dopasował do Ciebie właśnie to dziecko!
Mały Groot to bardzo energiczna osóbka. Przygotuj się na naukę jego niezwykłego języka, dużo ogrodnictwa i ciekawe życie na pokładzie statku ,,Milano". Nawet superbohaterowie potrzebują czasami spokoju od zajmowania się swoimi dziećmi. Tak żywe dziecko, jak Groot, potrafi doprowadzić dorosłych do ogromnej frustracji. Na szczęście pojawisz się Ty! Humanoidalne drzewko na pewno będzie zachwycone Twoją opieką. Zabawa z nim to prawdziwa przyjemność. Tylko uważaj, żeby bardzo konkretnie mówić, co masz na myśli!
Mam nadzieję, że opieka nad tym dzieckiem Ci się spodoba. Możesz podzielić się z innymi opinią o Quizie i wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
1
mikopro

mikopro

baby groot:)
super

Odpowiedz
2
elveschild

elveschild

Weasleyowie, spoko!
*challenge accepted*

Odpowiedz
1
Lolitta49

Lolitta49

Baby Groot 😍

Odpowiedz
1
Lots_of_Leaves

Lots_of_Leaves

Gdyby nie to, że szukałam quizów z hashtagiem "MarryPoppins", po miniaturce tytule bym się nie domyśliła, że jest o niej mowa, huh.

Also dostałam dzieci Wesleyów. Straszne, ale muszę przyznać, że się roześmiałam. Chyba za bardzo się wczułam w rolę superkalifradalistodekspialitycznej niani i przeceniłam swoje umiejętności. :')

Odpowiedz
1
Honey_Lemon

Honey_Lemon

•  AUTOR

@Lots_of_Leaves Co ciekawe, na miniaturce pojawia się też dziecko, które nie wystąpiło w żadnej odpowiedzi😅

Odpowiedz
Lots_of_Leaves

Lots_of_Leaves

@Honey_Lemon hm.

Cóż, może ktoś miał nagły napad weny i stworzył grafikę według niej, a nie według quizu. :'D

Odpowiedz
1
pokaż więcej odpowiedzi (2)
igabil

igabil

Baby grood

Odpowiedz
1
zaj3fajna

zaj3fajna

Sheldon Cooper

Nasz profesjonalny i (zazwyczaj) niezawodny system dopasował do Ciebie właśnie to dziecko! Chyba musisz być bardzo odważna i mieć nerwy ze stali, skoro przydzielono Ci właśnie tego dzieciaka. Zgadza się, jest genialny, ale niestety też wykazuje brak umiejętności społecznych, nie ma poczucia humoru i przejawia trudności w rozpoznawaniu ironii. Musisz być naprawdę świetną opiekunką i mieć niewyczerpane pokłady empatii. Powinnaś być też inteligentna, żeby w ogóle porozmawiać z tym problematycznym młodym człowiekiem. Chyba jesteś najlepszym przypadkiem wśród opiekunek od czasów naszej założycielki, Mary Poppins. Mam nadzieję, że opieka nad tym dzieckiem Ci się spodoba. Możesz podzielić się z innymi opinią o Quizie i wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
1
Fufff_fffuF

Fufff_fffuF

Bill, Charlie, Percy, Fred, George, Ron i Ginny Weasley
Nasz profesjonalny i (zazwyczaj) niezawodny system dopasował do Ciebie właśnie te dzieci! Tak dużą rodzinę ciężko zmieścić na jednym zdjęciu. Molly i Artur potrzebują chwili dla siebie, a nie jest to proste z taką ilością dzieci. Ale od czego są nianie, prawda? Musisz być osobą lubiącą wyzwania i o stalowych nerwach. Będziesz zajmować się całą siódemką dzieci Weasleyów w różnym wieku i z różnymi usposobieniami. Będziesz musiała znaleźć taką rozrywkę, którą polubią i starsze, i młodsze dzieci. Oprócz tego niemałym wyzwaniem będzie zajęcie się samymi bliźniakami. Nie będziesz narzekać na brak zajęć. Mam nadzieję, że opieka nad tymi dziećmi Ci się spodoba. Możesz podzielić się z innymi opinią o Quizie i wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej