Który z Huncwotów poprosi Cię o rękę?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Quiz w Poczekalni. Zawiera nieodpowiednie treści? Wyślij zgłoszenie

Komentarze sameQuizy: 28

Lunaris

Lunaris

Syriusz oczywiście że tak!!!

Odpowiedz
1
TheLastRealDiamond

TheLastRealDiamond

REMI!!! TAK!!!!

Odpowiedz
1
Immortals

Immortals

No jasne, że tak ❤

Odpowiedz
1
SomebadyToLove13

SomebadyToLove13

SYRIUSZ BLACK!!!!!!KOCHAM!!!!!!

Odpowiedz
1
...CytrynQa...

...CytrynQa...

Syriusz. 💕Tak oczywiście, że tak💕

Odpowiedz
1
Magic_Way

Magic_Way

Remus Lupin!
Siedziałaś na błoniach czytając w spokoju swoją nowo nabytą książkę. Jednak Twój relaks nie mógł trwać długo, ponieważ w pobliżu pojawili się nie kto inny, a Huncwoci. Z jednej strony ucieszyłaś się w duchu, ponieważ Twoim chłopakiem był właśnie jeden z nich. Remus Lupin.
Blondyn podszedł do Ciebie uśmiechając się uroczo, dopiero po chwili zauważyłaś, że w dłoniach dzierży bukiet soczysto-czerwonych róż. Usiadł koło Ciebie, a jego przyjaciele pobiegli jak małe dzieci uradowane do zamku.
– Jeśli pozwolisz zajmę ci chwilkę. – powiedział, a jego zielone tęczówki błysnęły
– Oczywiście. – odpowiedziałaś z uśmiechem i odłożyłaś uprzednio czytaną lekturę.
– Mam nadzieję, że ci się spodobają. – dodał i wręczył Ci pięknie pachnące kwiaty, ucałowałaś go w policzek na ten gest i lekko się odsunęłaś dając mu dokończyć – Mam pytanie, które nurtuje mnie już od długiego czasu… – zaczął, widać było, że jest lekko nerwowy
– Cóż to takiego? – spojrzałaś na niego z zaciekawieniem. Chłopak wziął głęboki oddech i zaraz po tym uklęknął przed Tobą wyjmując jasne pudełeczko z kieszeni i dodał: Uczynisz mi ten zaszczyt i zostaniesz ze mną już na zawsze? – spytał patrząc na Ciebie z nadzieją. Spojrzałam na niego zdezorientowana, bo nie wszystko do mnie dotarło. Stałam tak dłuższą chwilę i wpatrywałam się jak głupia w Remusa, kiedy moje myśli układały się w głowie. On… Mi się właśnie oświadczył?!
W tym momencie spojrzałam na niego, a jego twarz wyrażała coś w rodzaju ogromnej nadziei, jak i nie pewności. Przytuliłam go mocno, a po moich policzkach zaczęły zkapywać łzy szczęścia.
– Z największą przyjemnością zostanę z tobą już na zawsze.- wyszeptałam mu do ucha, a chłopak odsunął mnie od siebie i spojrzał na mnie z niedowierzaniem.
– Na prawdę?- spytał niepewnie.
– Tak!- zaśmiała się, a chłopak uśmiechnął się szeroko. Chwycił delikatnie moją dłoń, a po chwili założył mi na palec śliczny pierścionek. Spojrzałam na niego z zachwytem i już po chwili nasze usta połączyły się w czułym pocałunku.

Odpowiedz
2
zoch0808

zoch0808

Właśnie stałaś na trybunach i biegałaś wzrokiem po całym boisku w poszukiwaniu swojego chłopaka. Po chwili obie drużyny wleciały… Zaś doskonale znana Ci kruczoczarna czupryna pokazała się na miotle. Gryfon uśmiechnął się w Twoją stronę łobuzersko i zaraz po tym rozpoczął się mecz. Z całych sił kibicowałaś Jamesowi, zresztą byłaś pewna, że sobie poradzi… No, bo co jak co, ale to James Potter. Jeden z Huncwotów.
***
Mecz się skończył, z wynikiem wygrywającym dla waszego domu. Cała uradowana zbiegłaś niczym na maratonie z trybun i rzuciłaś na szyję okularnikowi, ten w odpowiedzi obrócił się z Tobą wokół własnej osi, powodując tym samym śmiech waszych przyjaciół. Gdy chłopak postawił Cię na ziemie dalej Cię nie puścił, lekko Cię to zdziwiło, ale poczekałaś na ruch jaki zaraz wykonał:
– {T.I} czy uczynisz mnie jeszcze szczęśliwszym człowiekiem i… – mówiąc to klęknął przed Tobą, a zaraz po tym wyciągnął małe czarne pudełeczko z kieszeni i je otworzył, dzięki czemu ukazał Ci się piękny pierścionek z rubinem – Zostaniesz moją Panią Potter? – spytał uśmiechając się od ucha do ucha.
– Hmm…Tak – zawołałam, ale wole Syriusza lub Remusa 😋 A jily w tym quizie nie aktualne!!

Odpowiedz
1
Black.Mary

Black.Mary

Remus Lupin!
Siedziałaś na błoniach czytając w spokoju swoją nowo nabytą książkę. Jednak Twój relaks nie mógł trwać długo ponieważ w pobliżu pojawili się nie kto inny, a Huncwoci. Z jednej strony ucieszyłaś się w duchu ponieważ Twoim chłopakiem był właśnie jeden z nich. Remus Lupin.
Blondyn podszedł do Ciebie uśmiechając się uroczo, dopiero po chwili zauważyłaś, że w dłoniach dzierży bukiet soczysto-czerwonych róż. Usiadł koło Ciebie, a jego przyjaciele pobiegli jak małe dzieci uradowane do zamku.
– Jeśli pozwolisz zajmę Ci chwilkę. – powiedział,a jego zielone tęczówki błysnęły
– Oczywiście. – odpowiedziałaś z uśmiechem i odłożyłaś uprzednio czytaną lekturę
– Mam nadzieję, że Ci się spodobają. – dodał i wręczył Ci pięknie pachnące kwiaty, ucałowałaś go w policzek na ten gest i lekko się odsunęłaś dając mu dokończyć – Mam pytanie, które nurtuje mnie już od długiego czasu… – zaczął, widać było, że jest lekko nerwowy
– Cóż to takiego? – spojrzałaś na niego z zaciekawieniem
– chłopak wziął głęboki oddech i zaraz po tym uklęknął przed Tobą wyjmując jasne pudełeczko z kieszeni i dodał: Uczynisz mi ten zaszczyt i zostaniesz ze mną już na zawsze? – spytał patrząc na Ciebie z nadzieję.
***
Jaka jest Twoja odpowiedź? Zgodzisz się, a może wręcz przeciwnie? Pochwal się wynikiem w komentarzu!
Jeju nooo, prawie zawsze wychodzi mi Remus, a moja miłość to Syriusz. No coż, najwyżej powiem mu NIE 😛

Odpowiedz
1
MissSlytherin

MissSlytherin

Rogaś! Zgadzam się! Ślub w sobotę XD!

Odpowiedz
2
dream.of.light

dream.of.light

Luniek! Szykuj ślub a nie mnie o ręke prosisz! XD

Odpowiedz
2
xMarcinkax

xMarcinkax

•  AUTOR
Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej