Który mężczyzna z czasów Huncwotów jest Ci przeznaczony?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 166

Korto123

Korto123

Severus Snape

Fajnie 🖤

Odpowiedz
_Blackie_

_Blackie_

Luniek
To właśnie Ty rozgrzejesz tego ułożonego i przykładnego Gryfona do czerwoności. Książki odejdą w zapomnienie, a to właśnie na Tobie skupi całą swoją uwagę i pokocha Cię całym sercem. Po wielu miesiącach kiepskiego podrywu nareszcie pokonuje nieśmiałość i udaje mu się zaprosić Cię na randkę. Gwieździste niebo, delikatne dźwięki wydawane przez jego gitarę oraz zawarte w piosence uczucia od razu sprawiają, że rzucasz się Gryfonowi na szyję. Tylko pozazdrościć romantyzmu! Podziel się wynikiem w komentarzu!
Tak❤

Odpowiedz
Huncwotka_Srodziemia

Huncwotka_Srodziemia

Lupinek
To właśnie Ty rozgrzejesz tego ułożonego i przykładnego Gryfona do czerwoności. Książki odejdą w zapomnienie, a to właśnie na Tobie skupi całą swoją uwagę i pokocha Cię całym sercem. Po wielu miesiącach kiepskiego podrywu nareszcie pokonuje nieśmiałość i udaje mu się zaprosić Cię na randkę. Gwieździste niebo, delikatne dźwięki wydawane przez jego gitarę oraz zawarte w piosence uczucia od razu sprawiają, że rzucasz się Gryfonowi na szyję. Tylko pozazdrościć romantyzmu! Podziel się wynikiem w komentarzu! Hip hip hurra dla super quizu!❤

Odpowiedz
_TeczaOfficial_

_TeczaOfficial_

Syriusz Orion Black III
Ten arogancki, aczkolwiek nadzwyczaj przystojny d***k dopiero po bardzo długim czasie zrozumiał, jak bardzo ważną rolę odgrywasz w jego życiu. Jesteś wyjątkowa i to właśnie za to pokochał Cię całym sercem. Po spontanicznie spędzonym dniu zabierze Cię do Pubu pod Trzema Miotłami, gdzie po wielu litrach alkoholu nareszcie wyzna Ci swoje uczucia. Niezbyt romantycznie, ale w wykonaniu Syriusza Blacka wszystko nabiera zmysłowości. Nie zmarnuj tego! Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
...Gabi

...Gabi

Syriusz Orion Black III
Ten arogancki, aczkolwiek nadzwyczaj
przystojny d***k dopiero po bardzo długim czasie zrozumiał, jak bardzo ważną rolę odgrywasz w jego życiu. Jesteś wyjątkowa i to właśnie za to pokochał Cię całym sercem. Po spontanicznie spędzonym dniu zabierze Cię do Pubu pod Trzema Miotłami, gdzie po wielu litrach alkoholu nareszcie wyzna Ci swoje uczucia. Niezbyt romantycznie, ale w wykonaniu Syriusza Blacka wszystko nabiera zmysłowości. Nie zmarnuj tego! Podziel się wynikiem w komentarzu!
Fajnie 😍

Odpowiedz
Tessa.Me

Tessa.Me

Odpowiedz
Tessa.Me

Tessa.Me

Ten z pozoru oschły i nieprzyjemny Ślizgon, tak naprawdę od lat skrywa uczucie, którym Cię obdarował. Gdy podczas jednego ze spotkań Klubu Ślimaka dostrzega Cię w szmaragdowej sukni, najzwyczajniej w świecie nie wytrzymuje i prosi Cię na rozmowę w cztery oczy, podczas której wyrzuca z siebie wszystkie, stłumione we wnętrzu emocje. Możesz być tego pewna, Severus będzie Cię kochał zawsze.
Podziel się wynikiem w komentarzu Severusssss💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖❤❤❤

Odpowiedz
1

K...e

Sevcio ❤️

Odpowiedz
1
Tessa.Me

Tessa.Me

Odpowiedz
Hogwart.pl

Hogwart.pl

Sevi <3
Czas wybrać się na kawę!

Odpowiedz
Smile_Doll

Smile_Doll

Severus Snape❤️❤️❤️❤️❤️

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej