Który kot lepszy? Edycja „Wojownicy”!

Witaj! Jesteś tu pewnie po to aby wybrać kota! Szybko wytłumaczę ci zasady. W tym quizie musisz po prostu wybrać lepszego kota z Wojowników. Może jak wybierzesz pierwszego kota to załapiesz. Zaczynajmy! Pytanie pierwsze: Który kot lepszy?
Krucza łapa
Szara pręga

Super! I co? Rozumiesz już o co chodzi? W takim razie przejdźmy do następnego pytania! Który medyk lepszy?
Żółty Kieł
Nakrapiany Liść

Bardzo dobrze Ci idzie! Musisz tylko pamiętać, że do wyboru zawsze są tylko dwa koty. Tak jak w porządnym głosowaniu. Ale bez dłuższego przedłużania przejdźmy do pytania trzeciego. Który przywódca lepszy?
Błękitna Gwiazda
Ognista Gwiazda

Teraz to już wszystko wiesz. Mogę więc chyba zapytać o coś innego niż koty? Tak? To bardzo dobrze się składa! A więc przejdźmy do następnego pytania. Który klan lepszy?
Klan Nieba
Klan Pioruna

Dobrze wróćmy więc do kotów. Ale tym razem będą to pary. Przypominam, że w "Wojownikach" koty miewały kocięta. Więc musiały mieć i męża. Który związek lepszy?
Tygrysi Pazur i Sasza
Szara Pręga i Srebrny Strumień

Też bym tak wybrała. Okej a teraz znów pytanie nie dotyczące kotów. Czy jako kot w klanie wierzyłbyś w klan gwiazdy?
Pewnie, że tak! Klan Gwiazdy jest super i warto w niego wierzyć bo po śmierci jest większa szansa, że do niego trafię! Po za tym medycy dostają przecież przepowiednie od Klanu Gwiazdy!
Oczywiście, że nie! Klan Gwiazdy jest do niczego! To tylko jakieś bajeczki dla kociąt. Po za tym Mroczna Puszcza jest o wiele lepsza i to właśnie do niej chciałbym trafić.

Zwolnij trochę! Wracamy do tematu. Który Wojownik lepszy?
Piaskowa Burza
Zakurzona Skóra

Czas na nauczycieli! Który mentor lepszy?
Biała Burza
Mysie Futro

Są nauczyciele więc są i uczniowie! Który jest lepszy?
Prędka łapa
Paprociowa Łapa

Super! Hmm... no cóż może nie tak bardzo super. Dopiero teraz zdałam sobie sprawę, że przed nami ostatnie pytanie! Ale przecież ostrzegałam cię żebyś zwolnił*a. Oczywiście nie obwiniam cię o to. Teraz pozostało nam już tylko kilka spraw. Po pierwsze zagłosować na kolejnego medyka. I może zostawiłbyś też jakieś serce? Tak na znak przyjaźni? Bardzo cię proszę! Albo może nawet zaobserwujesz mój kanał? Wtedy moglibyśmy spotykać się o wiele częściej! Może rozważysz jeszcze moją propozycję? Warto! A na razie wystarczy, że zagłosujesz na medyka.
Rozżarzona skóra
Sójcze pióro

7 Super!
Część obrazów w quizie może pochodzić z Wojownicy Wiki. Quiz w Poczekalni. Zawiera nieodpowiednie treści? Wyślij zgłoszenie
Laciaty_kucyk
Laciaty_kucyk
Zobacz profil

Komentarze sameQuizy: 5

._Blekitna_Gwiazda_.

._Blekitna_Gwiazda_.

Genialny quiz, bardzo mi się podobał

Odpowiedz
1
aesthetic_frog

aesthetic_frog

Super!

Odpowiedz
Magic_Warrior

Magic_Warrior

Super głosowanie!

Odpowiedz
2
Darkness_Lily

Darkness_Lily

Świetne głosowanko ❤️

Odpowiedz
2
Laciaty_kucyk

Laciaty_kucyk

•  AUTOR
Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej