Który film lub bajkę o zwierzętach powinieneś obejrzeć?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 53

potterhead_14

potterhead_14

,,Bella i Sebastian"
Historia tytułowych bohaterów rozgrywa się w pięknych plenerach pewnej alpejskiej wioski. Sebastian – 8-latek o dobrym sercu i wątłym ciele – ma mnóstwo wolnego czasu i żadnych przyjaciół. Pewnego dnia po okolicy zaczynają krążyć doniesienia o bestii, która pożera owce i atakuje ludzi. Kiedy Sebastian osobiście spotyka potwora, orientuje się, że opowieści dorosłych są mocno przesadzone. Bestia okazuje się jedynie zdziczałym i skrzywdzonym psem, a przy tym niezastąpionym przyjacielem. Miejscowi nie ustają jednak w próbach upolowania szkodnika. W tle toczy się druga wojna światowa. Z Twoich odpowiedzi wynika, że właśnie ten film o zwierzętach powinieneś obejrzeć! Co o tym sądzisz?
Podziel się wynikiem w komentarzu!
Zapamiętam sobie

Odpowiedz
1
Nati_Kati-Miauuu

Nati_Kati-Miauuu

,,Lassie"
Z powodu kłopotów finansowych rodzina Carracloughów sprzedaje suczkę Lassie. Jednakże pies zaczyna tęsknić za swoim ukochanym właścicielem Joem, którego próbuje odnaleźć. Z Twoich odpowiedzi wynika, że właśnie ten film o zwierzętach powinieneś obejrzeć! Co o tym sądzisz? Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
1
kolekcjonerka_lalek

kolekcjonerka_lalek

"Piorun"

Odpowiedz
1
Cotton_candy_Queen

Cotton_candy_Queen

"Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć"
Jakby tego było mało, czarownicy posługujący się Czarną Magią w tym samym czasie mają swój przerażający plan, który będzie stanowił dla wszystkich ludzi wielkie niebezpieczeństwo. Przypadkiem obie strony się ze sobą zetrą. Poszukiwanie zwierząt będzie o tyle istotne, że w dłuższej perspektywie czasu wszystkie istoty znajdą się w książce, która po siedemdziesięciu latach znajdą się w najbardziej znanej szkole magii, w rękach jednego z najzdolniejszych czarodziejów. Z Twoich odpowiedzi wynika, że właśnie ten film o zwierzętach powinieneś obejrzeć! Co o tym sądzisz? Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
1
pusheen.unicorn

pusheen.unicorn

101 dalmatyńczyków OGLĄDAŁAM.

Odpowiedz
1
WikusLove

WikusLove

"Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć"
Oglądałam. Spoko film, ale Harry Potter lepszy.

Odpowiedz
1
srebrny_Wilk

srebrny_Wilk

Lessy
obejrzłam😊

Odpowiedz
_Charli.and.Dixie-

_Charli.and.Dixie-

Był sobie pies
Super Quiz 💚

Odpowiedz
2
8Tauriel8

8Tauriel8

Był sobie pies. Oglądałam obie części. Bardzo wzruszające. O psie, który wrócił do domu lub mój przyjaciel Hachico (czy jakoś tak), też bardzo wzruszające. Mimo wszystko każdy z tych filmów jest świetny.

Odpowiedz
2
Wachlarka

Wachlarka

Zakochany Kundel

Oglądałam niedawno akurat, miła bajka z dzieciństwa 🙂 niestety zestarzała się brzydko, ale w sumie nic dziwnego skoro ma jakieś 70 lat

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej