Który antagonista z gier najbardziej Ciebie przypomina?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 13

GaunterODim

GaunterODim

Słabo, daje mi Eredina, mimo że zaznaczam, że działam sam, nie chcę przejąć świata, działam w ukryciu i inne rzeczy sprzeczne z Eredinem. A poza tym to tak serio przypominam Pana Lusterko

Odpowiedz
naoore

naoore

Vladimir Makarov
Lider Partii Ultranacjonalistycznej i były żołnierz Specnazu, który zasłynął z wielu ataków terrorystycznych na całym świecie. Nie można mu odmówić sporego sprytu i wysoko rozwiniętej umiejętności planowania. Na koncie ma śmierć ponad trzydziestu tysięcy ludzi oraz rozpętanie trzeciej wojny światowej… Ale nie myśl, że Tobie też się to uda. Lepiej wracaj do grania w gry i dziesiątkowania pikseli na ekranie. Podziel się wynikiem w komentarzu! nie zgadzam się jak już to pagan min

Odpowiedz
_oldwoj_

_oldwoj_

Vladimir Makarov Lider Partii Ultranacjonalistycznej i były żołnierz Specnazu, który zasłynął z wielu ataków terrorystycznych na całym świecie. Nie można mu odmówić sporego sprytu i wysoko rozwiniętej umiejętności planowania. Na koncie ma śmierć ponad trzydziestu tysięcy ludzi oraz rozpętanie trzeciej wojny światowej… Ale nie myśl, że Tobie też się to uda. Lepiej wracaj do grania w gry i dziesiątkowania pikseli na ekranie. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
Tank2000

Tank2000

Vladimir Makarov

Odpowiedz
ZawodowyRuchaszMatek

ZawodowyRuchaszMatek

Wyszedł mi Raul Menendez i mam takie pytanie z jakiej on jest gry?

Odpowiedz

Zwalisty

@ZawodowyRuchaszMatek CoD: Black Ops 2

Odpowiedz
ZawodowyRuchaszMatek

ZawodowyRuchaszMatek

@Zwalisty Dzięki

Odpowiedz
J3zus-Kun

J3zus-Kun

Vaas Montenegro
Vaas, będący przywódcą piratów na, można by rzec, jego własnej wyspie, zdecydowanie zalicza się do sadystów. Otrzymanie tego wyniku w Twoim wypadku oznacza tylko tyle, że możesz mieć spore problemy z psychiką. Czas się leczyć, przyjacielu! Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
cate_

cate_

Eredin Bréacc Glas
taki wynik mnie w zupełności satysfakcjonuje ^^

Odpowiedz
Shadow_Wolf

Shadow_Wolf

Pagan Min
Sadystyczny dyktator i psychopata, a jednocześnie elegancki mężczyzna – oto samozwańczy król Kyratu. Pagan to świetny przykład osoby o bardzo ekstrawaganckim podejściu do życia i osobowości. Jeśli taki jest twój wynik, to zapewne jesteś osobą, z którą nie można się nudzić. Ale… Możesz już odłożyć ten nóż.
Wooho xD

Odpowiedz
1
Taerra

Taerra

Eredin Bréacc Glas
Zwany Królem Dzikiego Gonu, Eredin wbrew pozorom nie stoi na czele upiorów, tylko… Elfów z innego świata. Z pewnością jego siłą jest posiadanie sporej armii i wysoko rozwiniętych zdolności magicznych, jak na elfa przystało. Otrzymanie tego wyniku świadczy, że nie jest z tobą AŻ TAK źle. Ale… Dobrze też nie jest. Zdecydowanie nie.

Odpowiedz
1
Miss_me

Miss_me

Alduin
Wielki, groźny, czarnołuski smok – nie, to nie jest kucyk, jak zapewne sądziłeś. Cel Alduina jest prosty – pożreć świat. A przynajmniej według legend. Mówiąc inaczej, chce doprowadzić do absolutnej zagłady i pozbyć się wszystkich śmiertelnych ras. I niestety, to, że wypadł ci ten wynik nie oznacza, że głęboko w duszy jesteś smokiem. Przykro mi.

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej