Które z nietypowych świąt powinieneś obchodzić?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas.
Sprawdź najnowsze posty na Instagramie! @samequizy

Komentarze sameQuizy: 4

TaFajna123000

TaFajna123000

Święto Muzyki!
Święto Muzyki ma na celu promocję muzyki w dwojaki sposób. Zgodnie ze swoim oryginalnym hasłem „Róbcie muzykę!”, zachęca ona muzyków do spontanicznego wyrażenia się na ulicach miast i w miejscach publicznych lub dzięki organizowanym licznym darmowym koncertom i spontanicznym występom amatorów jak i profesjonalistów, daje szerokiej publiczności dostęp do muzyki każdego rodzaju i stylu.

MUZYKA TO ŻYCIE a propo kiedy to?

Odpowiedz
Lenny_Face

Lenny_Face

a kiedy jest swięto muzyki?

Odpowiedz
Rozette

Rozette

Dzień Praw Zwierząt!
Ustawa o Ochronie Zwierząt była pierwszym takim aktem prawnym w Polsce, który regulował postępowanie człowieka ze zwierzętami domowymi, gospodarskimi, wykorzystywanymi do celów rozrywkowych, do badań laboratoryjnych, utrzymywanymi w ogrodach zoologicznych oraz wolno żyjącymi. Przyjęcie ustawy poprzedziła największa w Polsce kampania na rzecz praw zwierząt. Pod rezolucją w sprawie przyjęcia aktu, Klub Gaja zebrał aż 600 tysięcy podpisów.

Odpowiedz
1
_Olivka.a_

_Olivka.a_

Dzień Wegetarian
Święto obchodzone corocznie 1 października, ustanowione 22 listopada 1977 przez Międzynarodową Unię Wegetariańską. Pomysłodawcą święta było Północnoamerykańskie Towarzystwo Wegetariańskie. Celem tego dnia jest promocja wegetarianizmu oraz informowanie o korzyściach zdrowotnych, które zdaniem wegetarian są z tym związane. Oraz kampanie uświadamiające dotyczące traktowania zwierząt i ochrony środowiska.

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej