Która postać z Boku No Hero Academia się w Tobie zakocha?


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Quiz w Poczekalni. Zawiera nieodpowiednie treści? Wyślij zgłoszenie
Juuzou515
Juuzou515
Zobacz profil

Komentarze sameQuizy: 53

Glith145

Glith145

Łooo ku**a jestem gejem z Izuku

Odpowiedz
my_tamaki_academia

my_tamaki_academia

Midoriya
Bardzo szybko dla chłopaka zaczęłaś znaczyć bardzo wiele. Byłeś/aś z nim od zera, kiedy jeszcze nie miał quirk, z tego powodu był ci bardzo wdzięczny że nigdy nie traktowałaś go jak kogoś gorszego od siebie. Będąc tak nie śmiałym zbiera się od dłuższego czasu do powiedzenia ci jak wiele dla niego znaczysz. Ale gdy już to zrobi, możesz być pewny/a że będzie to niezwykłe przeżycie! To właśnie ta postać się w Tobie zakocha. Gratulacje!

nie,nie,nie,NIE! Izuku ma bardzo łatwe do zranienia uczucia, a ja kocham Denkiego…. a nie chcę zranić Zuzu!( Izuku)

Pomocyyy…..

Odpowiedz
animus.pl

animus.pl

Todoroki!
Bardzo mi się podoba, jak widze go oblewa mnie rumieniec i zamykam oczy
uwielbiam🥵

Odpowiedz
1
GrauerWolf

GrauerWolf

Dabi
No i idealnie, moja ulubiona postać z tej mangi/anime 🔥

Odpowiedz
Natka_hiiii

Natka_hiiii

Kirishima od razu Cię polubił, w jego oczach byłeś/aś kimś niezwykłym i zawsze powtarzał to, często tym samym Cię zawstydzając. Zanim się spamiętał stracił głowę dla Ciebie, stając się twoim małym obrońcą, który zawsze jest gdzieś blisko i za nic nie pozwoliłby aby spadł ci chodź jeden włos z głowy. W takim tempie tylko czekać aż wymyśli wyjątkowo męskie wyznanie uczuć. To właśnie ta postać się w Tobie zakocha. Gratulacje!
Kocham takie coś :^

Odpowiedz
1

Cola_UvU

Bakugou
Chodź z pozoru chamski i wredny, gdy pojawiłeś/aś się w jego życiu jakby coś w nim drgnęło! Traktował Cię na równi z sobą, nigdy tak naprawdę nie obrażał i chociaż często się sprzeczaliście pokazywał że za nic nie dałby Cię skrzywdzić.
Trudno mu przychodzi rozmawianie o uczuciach ale próbuje każdego dnia w jakiś drobny sposób pokazać że jesteś dla niego ważniejszy/a od kogokolwiek innego na świecie. To właśnie ta postać się w Tobie zakocha. Gratulacje!

Omg
Jeden moich ulubionych chłopaków z tego anime ✨✨

Odpowiedz
Amilinia

Amilinia

Uraraka
W pełni zapatrzona w Ciebie zawsze szeroko się uśmiecha na samą myśl o Tobie. Głęboko wierzy że jesteś jej jedyną prawdziwą miłością i jest w stanie zrobić wszystko by pokazać ci swoje starania. To właśnie ta urocza istota się w tobie zakocha. Gartulacje!

Odpowiedz
Amilinia

Amilinia

@Amilinia o mój boże tak jest gay xD

Odpowiedz
1
PsychofankaBTS

PsychofankaBTS

Aizawa
Aizawa dla większości ludzi był i zawsze będzie oschły i zdystansowany. Ale Twoje towarzystwo wyjątkowo toleruje. Nawet troszczy się o Ciebie, chodź rzadko się do tego przyznaje.
koniec końców wraz z swoimi kotami i uradowanym Hizashim planuje w jaki dojrzały sposób przekazać ci treść swych uczuć. To właśnie ta zaspana postać się w Tobie zakocha. Gratulacje! Taaa, lubię Cię gościu, ale twój uczeń to moje największe marzenie… ale tam spoko 😂

Odpowiedz
xnqtyx

xnqtyx

Aizawa
yipee kocham kotki

Odpowiedz
CreepyFankaFNAF

CreepyFankaFNAF

Sero
Będąc często niezauważalny na tle wybitnie uzdolnionych w klasie, czuł się jak najbardziej wyjątkowa osoba na świecie gdy zwróciłeś/aś na niego swoją uwagę. Od tamtej pory zawsze służy ci swoim towarzystwem i pomocą, szczególnie jeśli chodzi o odpędzanie Minety! Nie pozwoliłby na tknięcie cię, nie tylko z powodu planów zostania bohaterem, a z wielkiej miłości jaką cię darzy. To właśnie ta postać się w Tobie zakocha. Gratulacje!

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej