Którą polską WAGs jesteś?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas.
Sprawdź najnowsze posty na Instagramie! @samequizy

Komentarze sameQuizy: 10

Charlotte_Potter..84

Charlotte_Potter..84

Spoko quiz 😘😇💞

Odpowiedz
Rozmaryna

Rozmaryna

Dominika Grosicka

Jesteś kobietą, która za najwyższą wartość uznaje rodzinę. Potrafisz zrezygnować z indywidualnych planów i marzeń na rzecz większego celu i wartości. Wspaniała z Ciebie partnerka, żona, matka. Masz w sobie pokłady oddania i altruizmu, które sprawiają, że każdy Cię lubi. Lubisz, gdy ktoś docenia Twoje poświęcenie, lecz nie robisz tego dla poklasku. W miłości, tak jak Dominika Grosicka, stawiasz na partnerstwo i jasne zasady. Związek z Tobą to idealny układ!
Zgadzam się z tym 💙

Odpowiedz
1
Lakula

Lakula

Sara Mannei Boruc
Super quiz 💛

Odpowiedz
1
_woj_

_woj_

Stworzyłem żeńską postać, wcieliłem się w nią i wyszło mi Celia Jaunat xd Mega quiz a przy okazji mega zabawa przy wymyślaniu siebie jako kogoś innego xd

Odpowiedz
1
Julkawa

Julkawa

Nie wiem jak zabrać się do quizu, bo jestem singielką xD

Odpowiedz
1
Lassencja

Lassencja

•  AUTOR

@JuliaLilyWeasley wyobraź sobie, że jesteś z Frederickiem😂

Odpowiedz
1
Julkawa

Julkawa

@Lassencja OK 🤣❤️

Odpowiedz
1
Julkawa

Julkawa

@Lassencja Marina Łuczenko-Szczęsna
Do życia podchodzisz bardzo serio. Jesteś powściągliwa i skryta, ale gdy masz szansę się otworzyć pokazujesz swą artystyczna duszę. Przypominasz kolorowego ptaka, jak Marina Łuczenko-Szczęsna, żona Wojciecha Szczęsnego. Jesteś bardzo rodzinna, ale także zawzięta i nieco uparta. Z pozoru łagodna z ciebie kobieta, jednak jak lwica walczysz o swoje. Okazujesz ciepłe uczucia tylko tym, którzy na to zasługują, choć roztaczasz wokół siebie aurę serdeczności i życzliwości. Dla wielu jesteś słodką dziewczyną, dla innych – dojrzałą kobietą. Prawdziwy z Ciebie kameleon!
Podziel się wynikiem w komentarzu!
Uuu super quiz 💜

Odpowiedz
1
Lassencja

Lassencja

•  AUTOR

@JuliaLilyWeasley dziękuję ❤️

Odpowiedz
XEwe

XEwe

Anna Lewandowska!
Jesteś pozytywnie nastawiona do świata i bardzo żywiołowa, tak jak Anna Lewandowska! Wszędzie Cię pełno, lubisz zabawę przez sport i sport przez zabawę. Masz wiele talentów i tryskasz pomysłami. Ponadto cech*** Cię radosne podejście do życia i robisz wszystko, by osiągnąć cel. Jesteś zabiegana, ale znajdujesz czas, by wesprzeć bliskie osoby i współdzielić z nimi radości i smutki. Czasem powinnaś nieco zwolnić tempo, jednak nie przestawaj wierzyć w swoje możliwości. Jesteś twardą babką! Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej