Która osoba nieodpowiednio się zachowała? Głosowanie!

Klaudia wspólnie z Leną obgadywała Marysię, nie wiedząc iż stoi ona, tuż obok. Chcąc się zrewanżować opowiedziała całej szkole o jej wstydliwych sytuacjach, przez co zostawała wyśmiewana przez cały rok szkolny. Kto tutaj zachował się nieodpowiednio?
Moim zdaniem to Klaudia zachowała się nieodpowiednio. Gdyby nie obgadywała koleżanki, ta nie ośmieszyła by jej przed całą szkołą w zamian za niedorzeczne plotki.
Moim zdaniem to Marysia zachowała się nieodpowiednio. Sprawiła Klaudii wielki ból ośmieszając przed całą szkołą. Prędzej czy później wszystko by się wyjaśniło, bez takich sytuacji.

Starsza Pani poprosiła o pomoc w noszeniu ciężkich zakupów, przypadkowego przechodnia. Ten, odmówił - wytłumaczył iż śpieszy się na autobus, z powodu czego musi biec dalej. Pani na to zdenerwowała się i wtargnęła na pasy nie rozglądając się kompletnie. Samochód ją potrącił, przeżyła. Jednak oskarżony był przechodzień, który odmówił. Kto tutaj zachował się nieodpowiednio?
Moim zdaniem to starsza Pani zachowała się nieodpowiednio - wtargnęła na pasy samowolnie, przechodzień tylko grzecznie wytłumaczył, że nie może pomóc, nie jest niczemu winien.
Moim zdaniem to przechodzień zachował się nieprzyzwoicie. Powinien zatrzymać się na chwilę i pomóc starszej Pani.

Gosia i Zosia umówiły się na spotkanie o godzinie 12:00. Gosia odwołała wspólny wypad, godzinę przed. Zosia odczytując wiadomość znacznie później zdenerwowała się na dziewczynę, zarzucając iż odwołuje spotkanie dużo za późno. Kto tutaj zachował się nieodpowiednio?
Moim zdaniem to Gosia zachowała się nieodpowiednio. Odwołała spotkanie dużo za późno, z powodu czego Zosia szykowała się na marne i straciła cenny czas.
Moim zdaniem to Zosia zachowała się nieodpowiednio. Nie jest nikogo winą, że odczytała wiadomość dużo później niż została ona wysłana. Gdyby nie to, dziewczyna powiadomiłaby o tym wcześniej i nie traciła cennego czasu.

Pani Katarzyna spóźniła się do pracy o 5 minut. Przeprosiła i wytłumaczyła się, niestety szef nie lubiąc pracowniczki zwolnił ją z pracy mówiąc, że to zdecydowanie za duży czas spóźnienia. Kto tutaj zachował się nieodpowiednio?
Moim zdaniem to szef zachował się nieodpowiednio. Nie powinien zwalniać jej z pracy z powodu małego spóźnienia. Nie ma prawa także, robić tego pod punktem ,,lubię'' bądź ,,nie lubię''. Takie zachowanie nie należy do najlepszych.
Moim zdaniem to Pani Katarzyna zachowała się nieodpowiednio. Kierownik nie bez powodu zwolnił pracowniczkę. Punktualność to podstawa!

Ola umówiła się z przyjaciółmi na wspólny wypad. Niestety oszukali koleżankę i wykręcili jej głupi żart, postanawiając nie przyjść. Dziewczyna czekała bardzo długo, z powodu czego rozchorowała się. Dowiadując się, iż było to celowe natychmiastowo rozpoczęła kłótnię. Podczas tego, popchnęła Igę, która dostała mocnych obrażeń głowy. Kto tutaj zachował się nieodpowiednio?
Moim zdaniem to Ola zachowała się nieodpowiednio. To tylko głupi, niewinny żart. Bez przemocy również dałoby się załatwić ową sytuację.
Moim zdaniem to przyjaciele Oli zachowali się nieodpowiednio. Gdyby nie ich głupi żart, dziewczyna nie zareagowałaby tak i nie doszłoby do bójki.

Reklama
204 Super!
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 24

duodecimal

duodecimal

Pierwszy raz widzę quiz tego typu i bardzo mi się spodobał

Odpowiedz
Metafora

Metafora

Świetny quiz :)

Odpowiedz
1
somoon

somoon

Świetne głosowanie👍

Odpowiedz
1

Super quiz!

Odpowiedz
1
sleepPrince

sleepPrince

Super quiz. Zrób więcej takich

Odpowiedz
2
Kebabowski

Kebabowski

mega quiz

Odpowiedz
3
Yuri.chr

Yuri.chr

Zrób kolejną część 💜

Odpowiedz
3

TheNiedzielsky

Ale super kreatywny quiz. Gdy widze dluzsze quizy automatycznie mi sie nie chce nich robic to byl pierwszy ktory chcialem zrobic

Odpowiedz
5
Expastelline

Expastelline

•  AUTOR

@TheNiedzielsky cieszę się :3

Odpowiedz
Sunflower.uwu

Sunflower.uwu

swietny quiz

Odpowiedz
2
Jakies_Quizy

Jakies_Quizy

co do ostatniego – wszyscy

Odpowiedz
6

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej