Która czarownica z serii ,,Harry Potter” mogłaby być Twoją matką?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 158

Charlotte_Potter

Charlotte_Potter

Gratulacje! Mógłbyś być synem/córką Lily Evans. Tak jak ona, jesteś odważny i uparty, ale potrafisz być także słodki, pomocny i zabawny. Lily w latach szkolnych należała do Gryffindoru i była bardzo uzdolnioną czarownicą! Po skończeniu Hogwartu nadal inteligentna i zdolna, dołączyła do zakonu feniksa oraz wyszła za Jamesa Pottera. Urodził im się Harry. Rok później Voldemort zamordował Lily. Zginęła, jako bohaterka. Powiedz, masz bliznę na czole? Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
1
LiliLovegood

LiliLovegood

luna

Odpowiedz
1
olivia.princess

olivia.princess

luna
luna naj lepsza

Odpowiedz
2
Stormy_girl

Stormy_girl

Bellatrix
Uwielbiam ją

Odpowiedz
1
hund14

hund14

Molly Weasley
Gratulacje! Molly Weasley mimo, że surowa to i tak uznawana za świetną mamę. Opiekuńcza i chętna do pomocy, Molly zawsze wynajduje sposób na każdy problem. Do tego jest bardzo odważna i świetnie gotuje. Dzięki swojej odwadze trafiła do Gryffindoru, a potem wyszła za Arthura Weasleya. Mieli siódemkę dzieci – Charliego, Billa, Percy’ego, Freda, Georga, Rona i córkę Ginny. Czy też jesteś wzorem dla innych? Jeśli tak to witaj w rodzinie Weasleyów! Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
2
Jestempolska

Jestempolska

PolskaHermiona Granger
Harmiona już od małego była bardzo inteligentna i odważna. Z burzą brązowych włosów towarzyszyła Harry’emu w przygodach, które przeżywali w latach szkolnych. Tak jak on i Ron, za którego w przyszłości wyszła za mąż została przydzielona do Gryffindoru. Po skończeniu szkoły została ministrem magii i miała dwójkę dzieci, Rose i Hugona. Jeśli wyszedł ci ten wynik to na pewno tak jak ona lubisz się uczyć i jesteś chętny do pomocy innym. Gratulacje, możliwe, że jesteś synem/córką pani minister magii! Podziel się wynikiem w komentarzu!:

Odpowiedz
1

hermionagranger44

lily evans

Odpowiedz
1

_Iryda_

Lily Evans

Odpowiedz
1

W...9

Belatrix, jest tu może moje rodzienistwo?🐍🐍🐍💚💚💚

Odpowiedz
1
Bellatrixlovia

Bellatrixlovia

Odpowiedz
Hermionaijagodka

Hermionaijagodka

Ginny Weasley

Odpowiedz
3

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej