Którą czarodziejkę z serialu W.I.T.C.H. przypominasz najbardziej?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 32

tajemnicza096

Will

Odpowiedz
shion_sonozaki

shion_sonozaki

Will
Moja ulubiona czarodziejka z czasów dzieciństwa ;)

Odpowiedz
_incredible_monster_

_incredible_monster_

Irma
Twoje odpowiedzi wskazują na to, że najbardziej przypominasz Irmę. Jesteś osobą odważną, pewną siebie, uprzejmą i radosną – posiadasz duże poczucie humoru. Często zdarza Ci się żartować, nawet w najmniej odpowiednim momencie. Bywasz zarozumiały, jednak mimo wszystko posiadasz łagodne i życzliwe usposobienie. W świecie W.I.T.C.H. byłbyś Strażnikiem Wody. W ilu % zgadzasz się z wynikiem? Daj znać w komentarzu!

Odpowiedz
TakieSlodkieCiasteczko

TakieSlodkieCiasteczko

Will
Twoje odpowiedzi wskazują na to, że najbardziej przypominasz Will. Posiadasz ognisty i niestabilny temperament. Jesteś osobą wrażliwą i nieśmiałą. Często masz problemy z zaufaniem wobec ludzi. Boisz się, że ktoś Cię zawiedzie, albo odrzuci. Posiadasz zdolności przywódcy, dlatego w świecie W.I.T.C.H. świetnie sprawdziłbyś się w roli szefa grupy – byłbyś doskonałym powiernikiem Serca Kondrakaru (przedmiotu, który łączy wszystkie żywioły). W ilu % zgadasz się z wynikiem? Daj znać w komentarzu!

Odpowiedz
Birthday-Katie

Birthday-Katie

Will
Twoje odpowiedzi wskazują na to, że najbardziej przypominasz Will. Posiadasz ognisty i niestabilny temperament. Jesteś osobą wrażliwą i nieśmiałą. Często masz problemy z zaufaniem wobec ludzi. Boisz się, że ktoś Cię zawiedzie, albo odrzuci. Posiadasz zdolności przywódcy, dlatego w świecie W.I.T.C.H. świetnie sprawdziłbyś się w roli szefa grupy – byłbyś doskonałym powiernikiem Serca Kondrakaru (przedmiotu, który łączy wszystkie żywioły). W ilu % zgadasz się z wynikiem? Daj znać w komentarzu! / meh

Odpowiedz
Krejzolka294

Krejzolka294

Will
Twoje odpowiedzi wskazują na to, że najbardziej przypominasz Will. Posiadasz ognisty i niestabilny temperament. Jesteś osobą wrażliwą i nieśmiałą. Często masz problemy z zaufaniem wobec ludzi. Boisz się, że ktoś Cię zawiedzie, albo odrzuci. Posiadasz zdolności przywódcy, dlatego w świecie W.I.T.C.H. świetnie sprawdziłbyś się w roli szefa grupy – byłbyś doskonałym powiernikiem Serca Kondrakaru (przedmiotu, który łączy wszystkie żywioły).

Odpowiedz
Tomorin_Todozu

Tomorin_Todozu

Taranee. Akurat jej nie lubię…

Odpowiedz
1
Crystal_Night

Crystal_Night

Taranee
Twoje odpowiedzi wskazują na to, że najbardziej przypominasz Taranee. Jesteś osobą miłą, rozsądną, inteligentną i nieco nieśmiałą. Posiadasz ognisty i nieokiełznany temperament. Na pierwszy rzut oka wydajesz się bardzo poważny i rozsądny, jednak w głębi duszy jesteś radosny i zabawny. W świecie W.I.T.C.H. byłbyś Strażnikiem Ognia – najniebezpieczniejszego i najtrudniejszego do okiełznania żywiołu. W ilu % zgadasz się z wynikiem? Daj znać w komentarzu!

Odpowiedz
1

AiriYano

Cornelia 💕💕💕

Odpowiedz
1
XxSansxX

XxSansxX

Hay Lin
Twoje odpowiedzi wskazują na to, że najbardziej przypominasz Hay Lin. Jesteś osobą wesołą, kreatywną, stanowczą i nieco nieśmiałą. Potrafisz być jednocześnie roztargniony i niezwykle twórczy. W świecie W.I.T.C.H. byłbyś Strażnikiem Powietrza.
Zgadzam się w 100% :)

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej