Którą bohaterkę z serialu „Fate: The Winx Saga” najbardziej przypominasz?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.
Lilu19
Lilu19
Zobacz profil
Zapraszam do rozwiązywania moich quizów:

Komentarze sameQuizy: 110

Black_violet

Black_violet

Muza tak jak zawsze chyba moja ikona otym mówi o i tło w proilu

Odpowiedz
1
Sophia2009

Sophia2009

Bloom
great quizz , but I have blond hair 😀

Odpowiedz
1
Sophia2009

Sophia2009

Bloom
great quiz , but I have blond hair

Odpowiedz
Zosia_Lupin

Zosia_Lupin

Z Twoich odpowiedzi wynika, że najbardziej jesteś podobna do wróżki ziemi Terry. Podobnie jak ona masz brązowe włosy oraz jesteś wrażliwą osobą, która potrafi się wykazać odwagą, gdy tego potrzeba. Macie również podobny gust do facetów i podobają Wam się faceci z ciemniejszym kolorem skóry. Mam rację? Podziel się swoim wynikiem w komentarzu.
100% racji!

Odpowiedz
1
Feyra

Feyra

Z Twoich odpowiedzi wynika, że najbardziej jesteś podobna do księżniczki Stelli. Podobnie jak ona jesteś blondynką, zwracasz uwagę na swój wygląd, a każdy może otrzymać od Ciebie poradę modową. Macie również podobny gust co do płci przeciwnej i nie możecie się oprzeć blondynom. Mam rację? Podziel się swoim wynikiem w komentarzu. ❤ :)

Odpowiedz
1
.Slytherin.Girl.

.Slytherin.Girl.

Z Twoich odpowiedzi wynika, że najbardziej jesteś podobna do wróżki wody Aishy. Podobnie jak ona masz egzotyczny typ urody oraz jesteś osobą, która wyróżnia się wytrwałością i determinacją. Wolny czas lubisz poświęcać na pływanie. Podobnie jak Aisha bez problemu dogadałabyś się z Bloom. Podziel się swoim wynikiem w komentarzu.

Odpowiedz
1
niebieskoka

niebieskoka

Fajny quiz, tylko zaznaczyłam że mam brązowe włosy, a wyszło że jestem rudą Bloom 😅. I z charakterów jesteśmy inne, ja jestem bardziej Terrą, a nie Bloom.🤷‍♀️

Odpowiedz
1
Lady-Green

Lady-Green

Musa

Odpowiedz
1
Bloom123123

Bloom123123

Z Twoich odpowiedzi wynika, że najbardziej jesteś podobna do głównej bohaterki „Fate: The Winx Saga”, czyli Bloom. Podobnie jak ona masz rude włosy oraz jesteś typem introwertyczki o silnej woli oraz lojalności wobec innych osób. Macie również podobny gust do facetów i nie możecie się oprzeć blondynom.
🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

Odpowiedz
1
_Iris_

_Iris_

Terra

Odpowiedz
3

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej