Która atrakcja z wesołego miasteczka odzwierciedla Twój charakter?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 29

KRavenK

KRavenK

Diabelski młyn
Atrakcją z wesołego miasteczka, która najbardziej do Ciebie pasuje jest diabelski młyn! Jesteś poważny, opanowany, spokojny, chociaż z przygaszonym temperamentem i niedostatkiem wiary w siebie, a wśród rówieśników sprawiasz wrażenie starszego. Stawiasz sobie odległe cele, do których z uporem dążysz. Jesteś zdyscyplinowany, obowiązkowy, uparty; umiesz narzucać sobie rygory, ale brakuje Ci spontaniczności, humoru i ciepła. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
Patrishia123

Patrishia123

Wodna zjeżdżalnia
Opis do mnie nie pasuje, ale chętnie weszła na tą wodna zjeżdżalnie. A tak w ogóle fajny quiz (:

Odpowiedz
N.W.6.R.

N.W.6.R.

Dom strachów
Atrakcją z wesołego miasteczka, która najbardziej do Ciebie pasuje jest dom strachów! Jesteś czujny, pełen napiętej uwagi; widzisz świat w kategoriach walki przeciwieństw, w każdej chwili jesteś gotów stawić czoło przeciwnikowi. Uczucia, którymi się kierujesz, przybierają formy skrajne: pożądania, pasji, nienawiści, uporu w dążeniu do celu. Umiesz się maskować i ukrywać uczucia. Pociągają Cię tajemnice i rzeczy ukryte oraz skrajne sytuacje. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
WeroMiska

WeroMiska

Atrakcją z wesołego miasteczka, która najbardziej do Ciebie pasuje jest rollercoaster! Jesteś gwałtowny i porywczy, energiczny, skory do agresji i mało wrażliwy, ale i pełen niewyczerpanych zasobów energii. Mówisz to, co myślisz. Masz nawyk zmierzania do celu najkrótszą drogą i upraszczania rzeczy zbyt zawiłych. Szybko wyciągasz wnioski i podejmujesz decyzje.

Odpowiedz
Luna5

Luna5

Znajdz 2 i jutro będziesz się całować 55555555555555555555555555552555555555555655555555 od liczaj 10-9-8-7-6-5-4-3-2-1 teraz zamknij oczy i pomyśl życzenie TERAZ,*,*,*,*,*,* teraz wklej to do 15 różnych komentarzy to twoje życzenje się spełni…. Pośpiesz sie masz na to 20 minut jeśli nie to twoje życzenie stanie

Odpowiedz
The_StarlingShadow

The_StarlingShadow

Karuzela z konikami xd

Odpowiedz
blondynaa97

blondynaa97

Atrakcją z wesołego miasteczka, która najbardziej do Ciebie pasuje jest rollercoaster! Jesteś gwałtowny i porywczy, energiczny, skory do agresji i mało wrażliwy, ale i pełen niewyczerpanych zasobów energii. Mówisz to, co myślisz. Masz nawyk zmierzania do celu najkrótszą drogą i upraszczania rzeczy zbyt zawiłych. Szybko wyciągasz wnioski i podejmujesz decyzje. Podziel się wynikiem w komentarzu!
Uwielbiam 😍

Odpowiedz

kitka12345

Rollercoaster

Odpowiedz
AKUMA_666

AKUMA_666

Rollercoaster
Ta atrakcja kojarzy mi się z piosenką „Welcome to the show\Britt Nicole” ^^

Odpowiedz
Malisa

Malisa

Wodna zjeżdżalnia
Atrakcją z wesołego miasteczka, która najbardziej do Ciebie pasuje jest wodna zjeżdżalnia! Jesteś ruchliwy, żywy i naładowany energią, chętnie przejmujesz inicjatywę, idziesz wszędzie pierwszy, poznajesz świat na własną rękę. Jesteś źródłem optymizmu, dajesz sobie dużo luzu i lekkości. Czasem jednak bywasz lekkomyślny i toczysz wojny o rzeczy nie najbardziej istotne. Podziel się wynikiem w komentarzu!
67 Super! 5815 Obserwuj autora Udostępnij wynik

Odpowiedz
home
Nowe
trending_up
Popularne
dashboard
Kategorie

Powiadomienia

Więcej